попълване на данъчни декларации при счетоводител

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Karo007
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 11:11 pm
Местоположение: quEbec

Мнение от Karo007 »

Omega3 написа:... Но пьк от друга страна ме озадачи фактьт, че той им отговаря, бидейки очевадна злобарщината в сьобщенията им. Но това си е лично негов проблем. Аз виждам по скоро един истински професионалист, като дискретна личност, която се дьржи далеч от подобни спорове. Разбира се има изключения.
и аз така - не доверявам професионална работа на емоционално нестабилни лица.
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от mwanza »

Каро, човека си е оставил и телефоните тука. Обади му се и се виж с него.

Немога да разбера какво ви става. Толкова ли ви е голяма драмата с Даниел? Какво толкова ви дразни? Каква е тая черна и космата ръка (copyright Mr Geek) която ви държи здраво и ви тегли в неговиа офис?
Като не го харесвате идете при друг (имаше контакти някаде из форума). Защо трябва да се нахвърляте срещу него? Първо със списанивто сега и със счетоводството кето води. И бил емоционално нестабилен.

Аз не съм му клиент, чувал съм и добри и скептични отзиви за него. Ма само на база кво съм чул или прочел във форума да се нахвърлям срещу някой, даже не си го и представям...

Баси спрете се малко ...
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

тука гледам яко лъвовете са се наредили с корпорации , дивиденти от акции и т.н. и т.н. че 2-ро чак 3-то мнение търсят и плащат за 3 данъчни декларации.
е тука на центъро има разни прайс уотърхаус и други - те през данъчния сезон попълват и декларации. мога да ви кажа и приблизително цена на данъчна декларация почват от към $1500 личните.
вяврвам няма да ви откажат - такива сериозни клиенти

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
Аватар
Karo007
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 11:11 pm
Местоположение: quEbec

Мнение от Karo007 »

THC написа:тука гледам яко лъвовете са се наредили с корпорации , дивиденти от акции и т.н. и т.н. че 2-ро чак 3-то мнение търсят и плащат за 3 данъчни декларации.
е тука на центъро има разни прайс уотърхаус и други - те през данъчния сезон попълват и декларации. мога да ви кажа и приблизително цена на данъчна декларация почват от към $1500 личните.
вяврвам няма да ви откажат - такива сериозни клиенти

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Мани ги тея от уатерхаус бе, те във форума хич не пишат, аз декларацията ще им давам да ми правят :wink:
Публикувай отговор