8 ãîäèíè â Canada

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
kralimarko

Мнение от kralimarko »

Ivet написа:Баси идиота! :o
кой тва бе Иветке
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

kralimarko написа:
Ivet написа:Баси идиота! :o
кой тва бе Иветке
ако Ивет гое написала то 200% е за момчето със шоколада, неповторимия хълбоч
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Позна. :lol:
Let it go...
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Re: 8 години в Canada

Мнение от Smart Dust »

monny написа:
Smart Dust написа:
monny написа:
AlexAA написа:. Успех на всички и помнете следното - В Канада можете да бъдете каквито искате, без да има значение кого познавате.Наздраве

:D :D :D :D :D :D :D :D

такава глупост скоро не бях чел, ама да не ти развалям настроението и илюзиите на тези които четат. бъди щастлив :beer:
Явно ти си най-умния. Ама ще си замълча. :D
:lol: :lol: :lol:

говори, говори
аз искам да стана милиардер в канада, нали ставаш какъвто си искаш, ще ти дам щедро няколко милиона /и на алекс също / ако ми кажете как :lol: :lol:

човека си се радва че има някакъв /според него/ празник и пише доста емоционално и преувеличено, /да не кажа въздухарски/ а такива като "нови мераклии" лапат ли, лапат мухите, а наздраве :beer:
Явно ти лапаш мухите, докато другите си правят кефа. :lol:
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

ИЗМЕТЕТЕ БОКЛУКА!!!
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
emodonkov
Мнения: 72
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 8:29 pm

Мнение от emodonkov »

Успехи и от мен, АлексАА, искрено се радвам за теб!
Manage the expectation
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Re: 8 години в Canada

Мнение от monny »

Smart Dust написа:
Явно ти лапаш мухите, докато другите си правят кефа. :lol:
я ме светни на какво казваш "другите си правят кефа".
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

на приказката на алекс аз викам умря циганката дето ме хвали. :D
той така си обича да си дава равносметка за ивървеният си път публично.

аз си спомням как се самогъделичкаше тук на 5тата си година с постиженията си ,после беше прословутата коледна почивка на ривиера маян :D /ний трябваше да цъкаме и да гледаме като телета кво стаа/.сега на 8та си година пак ни напомни за себе си.
пък аз искам да ви преразкажа един много стар виц/щото май съм ви го разказвал и друг път/:
-чакат две циганки за преглед пред генекологичен кабинет и слушат две светски дами преди тях на опашката какво си говорят:
-сестро ти за кво си тук.
-ми имам съмнение за цветна бременност.а ти.
- аз съм с едно бяло течение.
тогава ашето казва на фатмето;
-фатме айде да си ходиме
-що ма айше
-ми ние двете тука с тез празните шутки за къде сме тръгнали.
така ,че и аз дет се вика си тръгвам и ще спестя ръкоплескания ,нали така са ме учили от малък-скромноста краси човека. :?
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

bateto написа:на приказката на алекс аз викам умря циганката дето ме хвали. :D
той така си обича да си дава равносметка за ивървеният си път публично.

аз си спомням как се самогъделичкаше тук на 5тата си година с постиженията си ,после беше прословутата коледна почивка на ривиера маян :D /ний трябваше да цъкаме и да гледаме като телета кво стаа/.сега на 8та си година пак ни напомни за себе си.
пък аз искам да ви преразкажа един много стар виц/щото май съм ви го разказвал и друг път/:
-чакат две циганки за преглед пред генекологичен кабинет и слушат две светски дами преди тях на опашката какво си говорят:
-сестро ти за кво си тук.
-ми имам съмнение за цветна бременност.а ти.
- аз съм с едно бяло течение.
тогава ашето казва на фатмето;
-фатме айде да си ходиме
-що ма айше
-ми ние двете тука с тез празните шутки за къде сме тръгнали.
така ,че и аз дет се вика си тръгвам и ще спестя ръкоплескания ,нали така са ме учили от малък-скромноста краси човека. :?
Батето не стига че досега беше зачезнал, сега тръгнал да си ходи :shock: :lol:
Бате :lol: разбирам стремежа ти към вечна красота, ама кво, оставяш ни тука да си пишем с разни грозотилници ли :roll: то така излиза. с изключение на представителите на семейство кокошкарови, овощарови , фруктови и няколко привърженика на алкохола, топлото и студеното иии на нумерологията като 7-та на Джордж :lol: както и няколко разхайтени типа .. :lol: всичко останало требе да е Гарбидж :shock: с главно Г обаче :lol:

а дано да е ЛЪЖА! :lol: тост за Батето :beer: :lol: ( може и Бекса да отпие. само глътка :lol: )

http://www.youtube.com/watch?v=lVxhF5iM-34

:lol:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

корабът потъва бавно за сметка на това сигурно.не се натискайте,места зад борда ще има за всички пасажери. :o
и как си позволяваш да ме поздравяваш с тая пачавра.дай нещо по ейпъл ,ако държиш да ме уважиш :lol:
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

bateto написа:корабът потъва бавно за сметка на това сигурно.не се натискайте,места зад борда ще има за всички пасажери. :o
и как си позволяваш да ме поздравяваш с тая пачавра.дай нещо по ейпъл ,ако държиш да ме уважиш :lol:
не съм сигурна Бате за местата, щот те - пасажерите повечето са изгърбени :lol: а и как са го подкарали..... :shock: местата са кът :lol: даже ги виждам и на опашка :lol:
незнам тролчето кви награди им даде, ама викам на чакащите да връчим по един аи-под, доде чакат "да се вредят на борда" да си слушат Лъжа е -Преслава :lol:
:beer: може па да поверват на Пачаврата :lol: и да изпаднат от опашката . и да останат убавци :P
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

въпреки всичко аз си държа на New Apple рейв хаус чалга парти-то.
останалите за сега губите по точки. :D
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

хахаха Батето :lol:
как няма да държиш кога там ше си единствен убавец сред гърбави грозотилници,ама Ирудирани :lol:

как да наваксаме точки :lol:
AlexAA
Мнения: 431
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 2:41 pm

Мнение от AlexAA »

Абе Батка, що си мислиш, че имам нужда някой да ме апрешиейтва.
Аз за разлика от теб, не съм тръгнал да си показвам колко пари правя на месец. Не го правя, щото не искам да дразня хората, а и парите не са всичко...
Както съм казвал и друг път, единствената причина да пиша в този форум е да дам и друга гледна точка за Канада.
Форумът е пълен с една камара новобранци и кандидат-емигранти, които ако четат теб и още няколко форумни елемента, ще си мислят, че Канада е кръстоска между Гулаг и Бангладеш.
Ако те слушат теб, Канада е чистене на еврейски къщи, пици и ВРЪХТЪТ на сладоледа е да станеш тираджия. Другият вариант за Канада, според теб, са плантациите във Форт Мак.
Та затова пиша Батка, опитвам се да помогна на новобранците, които трябва да се ориентират сред словесните ти излияния.
Щото, Батка, ако Канада беше кенефа, който ти описваш, ти отдавна да си се изнесъл. Нали тарикат.
В моята Канада, един емигрант може да стане какъвто иска, с изключение на докторите. Ама това е друга тема.
Наздраве
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

AlexAA написа:В моята Канада, един емигрант може да стане какъвто иска, с изключение на докторите. Ама това е друга тема.
Наздраве
а в моята и докторите ;)
значи кото ги съберем нашите две канади всичко ще е ОК
Заключено