Концерт на Кичка Бодурова

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.

Бихте ли отишли на концерт на Кичка Бодурова в Канада?

Да
14
27%
Не
37
73%
 
Общо гласове: 51
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

Joy написа: Репертуара и е много съвременен, има страхотен глас и визия.
не знам как е на руски, но оригинала е répertoire :wink:
питай щерка си - тя сигурно го е учила в училище
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

аз мислех че българската естрадна(или както я наричам аз - ИЗСТРАДНА) музика почина 89 и тея досадници са починали отдавна от старост, ама ей на - мумията се завръща.

хълбот ако ми платиш $ 2500 + бензина ще дойда, с тапи за уши и ще се подложа на такова страдание.
ако пееш ти ще дойда на собствени разноски и съм готов да платя $100 билет, ама искам и да танцуваш и камерите да са разрешени :D
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

ААА недейте така сега!
Аз я познавах(не в библейски смисъл :lol: ) едно време! Много готин човек, ама не си спомням хубаво от толкоз отдавна! :lol:
За приятели е Кица (голямата .. вежда :lol: )!
Едни гадняри беха пуснали лафа, че се е прекръстила от Кичка, на Кутка! :lol: Абе нещо като бутка с "П" - павильон! :lol:

Много внимателно разгледах селекцията на Бекса. :lol: :lol: :lol: Има някой съществени пропуски. :lol: :lol: :lol:

А концерт с Кица се води култура, както споменаха някои тук. :lol: :lol: :lol:

Аз няма да имам възможност да ида. :lol: :lol: :lol:
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от Koko »

Доколкото разбирам, нейн концерт ще има в Торонто на 5-ти април

http://www.igranka.org/kichka_bodurova/
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

хълчо ще предплати, ама ... с парите на дружеството
Да де но те с в ръцете на Хълман и той се разпорежда с тях и думата му тежи най много като се взимат финансови решения..
Като взема 10 неправилни решения и дадем по 500 - 1000 долара за зала плюс самолетен билет, плюс разходи по настаняване и те парите отидоха без да можем да ги върнем.:)
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Koko написа:Доколкото разбирам, нейн концерт ще има в Торонто на 5-ти април

http://www.igranka.org/kichka_bodurova/
И в Монреал на 12 април.
Koncert na
K I C H K A B O D U R O V A
12 april, sabota, 19.00 h
college de Brebeuf,
3200 Cote St Catherine, 3 et, zala La Shapelle
bileti moge da zakupite ot vsicki balgarski biznesi
predi datata na koncerta: $25 dol, za pensioneri i ucenici (10-18)- $15
na vhoda na zalata- 30$ - pens/uc-20$
tel. 514- 835-3638, 514- 369-0589
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Мнение от apple »

Уважаеми, събългари Кичка идва от кич в музикалната му форма, дори тук в БГ вече не върви! За Бога братя, не купувайте! Иначе скоро Азис ще бъде при вас и сред вас и ние няма да искаме вече Канада, а Аляска примерно защото не искаме Азис и Кичка, нито Бисер Киров /ако вече не е умрял/ не щем и Софи Маринова, Слави Трифонов, Кондьо от пандиза с новия му бибилиотекарски имидж и т.н. и нещем ДС и новите му форми ДАНС и т.н. Ако пошлото и чалгарията са в кръвта ви върнете се в родината! Днес Калина, майката на Симеон-Хасан и дъщерята на Симеон Кобурготски в ефир каза ...Ич АЛАААх.... превод ако е рекъл господ догодина Хасан и ние ще живеем в Мароко!?!?!?!??! No comment! :idea:
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

apple написа:Уважаеми, събългари Кичка идва от кич в музикалната му форма, дори тук в БГ вече не върви! За Бога братя, не купувайте! Иначе скоро Азис ще бъде при вас и сред вас и ние няма да искаме вече Канада, а Аляска примерно защото не искаме Азис и Кичка, нито Бисер Киров /ако вече не е умрял/ не щем и Софи Маринова, Слави Трифонов, Кондьо от пандиза с новия му бибилиотекарски имидж и т.н. и нещем ДС и новите му форми ДАНС и т.н. Ако пошлото и чалгарията са в кръвта ви върнете се в родината! Днес Калина, майката на Симеон-Хасан и дъщерята на Симеон Кобурготски в ефир каза ...Ич АЛАААх.... превод ако е рекъл господ догодина Хасан и ние ще живеем в Мароко!?!?!?!??! No comment! :idea:
уф, аман от новопоканатчени.
бегай на концерта на Кристина Агилера да се извисиш духовно

Кичка е пичка! 8)
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

Hullman написа:
хълчо ще предплати, ама ... с парите на дружеството
Да де но те с в ръцете на Хълман и той се разпорежда с тях и думата му тежи най много като се взимат финансови решения..
Като взема 10 неправилни решения и дадем по 500 - 1000 долара за зала плюс самолетен билет, плюс разходи по настаняване и те парите отидоха без да можем да ги върнем.:)
хълчо знам за какво говориш, нали сме колеги по дружества (макар да си новоизлюпен - демек още зеленичък, пресничък).

ама и знам какво е да си извадиш от джоба и да заведеш хората на обществено мероприятие ...

Тук в Монтреал ще го има концерта и то Ива Беличка сама го организира - какво да ти кажа друго ... слаба ракийка сте - направо шльоковица!

За $500 ни надухте главите ...
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Ами аз ли съм виновен като имате маймуни от 150 националности в Монтреал и всички искат да си канят родните изпълнители на концерти в Монтреал.:)
Те и затова са ви скъпи залите там, търсенето е голямо а предлагането ограничено.:)
Ще плащате повече за билети там за да гледаме едно и също. Ето при вас билетите за това са 30 $ на вратата.:)
При нас са 25 и преди концерта и на вратата.:)
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

THC написа:аз мислех че българската естрадна(или както я наричам аз - ИЗСТРАДНА) музика почина 89 и тея досадници са починали отдавна от старост, ама ей на - мумията се завръща.
и в Квебек е пълно с естрадни изпълнители, т.е. мумии - прозяват се по сцената ... мисля, че го наричат Стар академи :lol: 8)
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Мнение от apple »

apple написа:
Уважаеми, събългари Кичка идва от кич в музикалната му форма, дори тук в БГ вече не върви! За Бога братя, не купувайте! Иначе скоро Азис ще бъде при вас и сред вас и ние няма да искаме вече Канада, а Аляска примерно защото не искаме Азис и Кичка, нито Бисер Киров /ако вече не е умрял/ не щем и Софи Маринова, Слави Трифонов, Кондьо от пандиза с новия му бибилиотекарски имидж и т.н. и нещем ДС и новите му форми ДАНС и т.н. Ако пошлото и чалгарията са в кръвта ви върнете се в родината! Днес Калина, майката на Симеон-Хасан и дъщерята на Симеон Кобурготски в ефир каза ...Ич АЛАААх.... превод ако е рекъл господ догодина Хасан и ние ще живеем в Мароко!?!?!?!??! No comment!


уф, аман от новопоканатчени.
бегай на концерта на Кристина Агилера да се извисиш духовно


[Кичка е пичка! Евала на майкъ ти ашкоолсун на бъщъ ти, Becks-e как живееш без чалгата бе момче? Ако Кичка е пичка ти си некъде около 65 годишен дедка или геронтофил! Истината е там некъде! :? :wink:

По-добре Агилера от Веселин Маринов или Луна, Анелия и те там всичките нескопосани чалгари или поп-фолк певци и певачки.
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

apple :haplio: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

За някой хора младоста е единственото качество. :lol: :lol: :lol:

Поста на apple издава пълно отсъствие на адекватност. За такива хора се казва, че пеят през паузите. Приказката "дори тук в БГ вече не върви" и доста други са смешни. Качамака, пардон, полентата объркана от кича, Азис, Бисер, ДС и Калина са странни, но обнадеждава обещанието , че такива като нея няма да искат при нас.:lol:
А обръщението, с което започва поста е култово:
"Уважаеми, събългари ..." :lol: :lol: :lol:
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

becks написа:
apple написа:Уважаеми, събългари Кичка идва от кич в музикалната му форма, дори тук в БГ вече не върви! За Бога братя, не купувайте! Иначе скоро Азис ще бъде при вас и сред вас и ние няма да искаме вече Канада, а Аляска примерно защото не искаме Азис и Кичка, нито Бисер Киров /ако вече не е умрял/ не щем и Софи Маринова, Слави Трифонов, Кондьо от пандиза с новия му бибилиотекарски имидж и т.н. и нещем ДС и новите му форми ДАНС и т.н. Ако пошлото и чалгарията са в кръвта ви върнете се в родината! Днес Калина, майката на Симеон-Хасан и дъщерята на Симеон Кобурготски в ефир каза ...Ич АЛАААх.... превод ако е рекъл господ догодина Хасан и ние ще живеем в Мароко!?!?!?!??! No comment! :idea:
уф, аман от новопоканатчени.
бегай на концерта на Кристина Агилера да се извисиш духовно

Кичка е пичка! 8)
Аре стига бе бекси, ти на колко лета си, аз мислех че си некъде около трийсетака... Аз в БГ не съм слушал Бекир Кадиров, Пичка Балдърова, Кондьо и брат му Доко, че тука ли ша започна да ги слушам тия :shock:
Публикувай отговор