България.......

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
Igor
Мнения: 423
Регистриран на: Пет Окт 24, 2003 2:19 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Igor »

Guinness написа:
Igor написа:Всички компютърджии са програмисти.
Ами сега:
Lub0 написа:
само да вметна, че не съм програмист
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :wave2: :wave2: :wave2:
Ами сега, много просто: Lub0 лъже.
И той е програмист ама не си признава. 8)
Забравихте как изглежда България? Тя е красива - http://nigor.myphotoalbum.com/
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

Снимките на Игор са супер!
едно голямо Благодаря че ги е сложил в сайта!
peter_pan
Мнения: 883
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 3:45 am
Местоположение: България/ Европа
Обратна връзка:

Re: .

Мнение от peter_pan »

Dparo u TaHq написа:Добър вечер :)
И аз малко да попиша.....
.....В България може да има и има хубави места,природа,може би море,може би ,може би се пееше в една българска песен :),дали има такива мест,колко,какви са,запазвят ли се или се рушат от строителни фирми........Не за това сме решили да отидем и да започнем друг Живот,на друго място и не къде и да е.....Тук в България тези които все още сме си тук знаем защо искаме да се "МАХНЕМ" или поне по-голямата част предполагам.От ден на ден простотията,селенията,безотговорността,безкрупулните "бизнесмени" наглите управници и институций стават все повече и повече.Намирането на работа-трудно,заплащането -абсурдно,да си пенсионер - си обречен на смърт,да си болен- по добре да не си,да искаш да си търсиш правата -нямаш такива,тока- вдига се зв годината малко по малко,само плащаш и плащаш --ВСЪЩНОСТ НЕ ПЛАЩАШ НИЩО ДРУГО ОСВЕН МАЛКОТО ТОК КОЙТО ПОЛЗВАШ(защото се ограничаваш) ,А ВСЪЩОСТ ПЛАЩАШ АБСУРДНА СМЕТКА ЗА МАЛКОТО ИЗПОЛЗВАНЕ. ПЛАЩАШ САМО НАЙ-НАЛЕЖАЩОТО С ОГРОМНИ ЛИШЕНИЯ ,ЗАЩОТО ВСЪЩНОСТ НЯМАШ СРЕДСТВА.
СРЕДСТВА ,КОЙТО ПРЕДИ НЯКОЛКО ГОДИНИ НЯКОЙ ЗАГРАБИХА И ПРОДЪЛЖАВАТ ДА ГРАБЯТ.
Затова а и не само за тези неща ние сме решили да променим живота си.Да избягаме,но не само от България а и от българите,защото всъщност България -това са хората,които живеят тук.
Същите тези хора,които нямат пари за храна,за дрехи -но си взимат телефони на изплащане,знаят всяка вечер какво има в дискотеките ,а повечето даже и ЕГН-то не си знаят.
За тези които са в КАнада,а виждам има и не малко ,и по-специално за тези дето плюете КАнада и казвате,че тук е билопо-добре КАКВО ПРАВИТЕ ТАМ? Елате си тук..........
Радвам се,че има този сайт и тези форуми за да се разбере,че и българщината(балканщината) и навън си остава същата,за да знаем че дори и там трябва да се пазим от сънародниците ни,които всъщност още тук в България вече не са били санародници--БЪЛГАРИНА ЧАКА САМО ДА НАТИСНЕ ДРУГИЯ ДА ПОТЪНЕ ДАНЕ БИ ДА УСПЕЕ В НЕЩО.
Толкова жалко същество е......в агонията си повлича колкото се може повече.
И в Канада е същото с една единствена разлика - дават ти пари за да можеш да си платиш за всичко това; в БГ как ще си платиш си е лично твоя работа.
точно така мисля по въпроса:)
peter_pan
Мнения: 883
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 3:45 am
Местоположение: България/ Европа
Обратна връзка:

Re: .

Мнение от peter_pan »

Al Bundy написа:
Dparo u TaHq написа:Добър вечер :)

Затова а и не само за тези неща ние сме решили да променим живота си.Да избягаме,но не само от България а и от българите,защото всъщност България -това са хората,които живеят тук.
Като дойдеш ще почнеш да търсиш българи, гарантирам ти го.
при наличния избор на място, пак българите ще са най-доброто което да се избере, както и сърби, хървати, румънци; в чужбина ние наистина се чустваме близки, ако и тук в БГ да сме си чужди.
точно така мисля по въпроса:)
chinois

Мнение от chinois »

Igor написа:
Guinness написа:
Igor написа:Всички компютърджии са програмисти.
Ами сега:
Lub0 написа:
само да вметна, че не съм програмист
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :wave2: :wave2: :wave2:
Ами сега, много просто: Lub0 лъже.
И той е програмист ама не си признава. 8)
Програмистът прави програми!
Всички програмисти са в Индия!
Lub0 е в Монтреал!
=> Lub0 не е програмист!
(Земете се стегнете бе! Кои у Канада и УСА праи програми.А спецялно Lub0 е един Атлас дето носи, подддържа, един супппорт тъй да се рече, които е толкоз добър , че с едната ръка подддържа, а с другата мета камъни по патките, които смятат, че каманите падът, падът от небето...) :lol:
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Lub0 решава проблеми, не само в работата, но и извън нея ;)
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Мнение от ilka »

Lub0 написа:Lub0 решава проблеми, не само в работата, но и извън нея ;)
Lub0 is THE SOLUTION-MAKER. :lol: както обичат да казват в Бг.
пак сме тук :-)
chinois

Мнение от chinois »

OK! :lol:
Разбрах, най-сетне! :lol:
Lub0 е "пожарникар"(в БГ му викат Solution-maker :lol: ) ! :lol:
Естествено , бързината и качеството се заплащат! :lol:
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Мнение от ilka »

chinois написа:OK! :lol:
Разбрах, най-сетне! :lol:
Lub0 е "пожарникар"(в БГ му викат Solution-maker :lol: ) ! :lol:
Естествено , бързината и качеството се заплащат! :lol:
хехе, ако знаеш колко си прав, тези неща навсякъде се заплащат :P
пак сме тук :-)
chinois

Мнение от chinois »

ilka написа:
chinois написа:OK! :lol:
Разбрах, най-сетне! :lol:
Lub0 е "пожарникар"(в БГ му викат Solution-maker :lol: ) ! :lol:
Естествено , бързината и качеството се заплащат! :lol:
хехе, ако знаеш колко си прав, тези неща навсякъде се заплащат :P
O ilka!
Благодаря!
Щото , аз го написах туй нещо , пък сега разбирам, че то било верно!
Ма верно ли тез неща се заплащат?Дори и в БГ!Дето както разбирам правилата и физическите закони не важат! И бизнеса не е нормален и всичко не е нормално , пък вии искате да дойдете в нормална Канада?
Ще прощаваш моето учудване, но всичко туй безкрайно ме удивлява.Щото аз дет не съм наясно, туй ясно. Обаче явно високите технологии са отпрашили толкоз нагоре в БГ, че вии ги разбирате тутакси тез неща за тука и добре , че сте вии щот нии тук иначе сме загубени.Аз в туй виждам ролята на БГКанада. Тез с високите технологии от БГ да ни светкат, та да не свърнем накриво.
Дали туй дет го пиша сега е верно? :roll:
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Мнение от ilka »

малко злобничко прозвуча изказването ти chinois, но да - дори в България тази дейност се заплаща добре( справка - фишовете ми :P ), само дето животът не е само пари :roll:
пак сме тук :-)
chinois

Мнение от chinois »

ilka написа:.....
само дето животът не е само пари :roll:
хехе, ако знаеш колко си правa :P
Публикувай отговор