Podaruci + Boxing Day :)

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
fantalicious
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 1:45 am
Местоположение: At the top of your tree

Мнение от fantalicious »

Skupa Joy :)

eto nqkolko podaru4eta koito moge6 da podari6 na dar6etq ti .. vsu6tnost tq na kolko godini e .. kakto i da .. gore dolu da e na 15 ..

1

2

3

eto tva sa nqkolko ne6ta koito mislq 4e edna teeneijarka bi haresala ..

eto ti o6te edin link ''101 idée cadeaux'' .. demek 101 idei za podaruci

sorry nqmah mnogo vreme za tursene .. kum podaru4eto dobavi edno me4e .. pravi podaruka po sladuk .. kakto i da e tova e moeto mnenie
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Joy написа: Ивет, и от къде ти стана толкова ясно? Какво според теб е по-подходящо за момиче-тийнейджър?
От това, че е поискала телевизор, Джой. :wink: И от това, че в днешно време тук просто няма къде да ги носи, а и никой освен теб няма да ги оцени. Как да е, както каза Анксели - ще се потръшка и ще й мине, а следващата коледа можеш да я пратиш с накоя твоя приятелка на разходка около коледа и приятелката да ти доложи какво си е харесала по магазините. В крайна сметка подаръка е за нея, а не за теб, нали? :wink:
Let it go...
Аватар
fantalicious
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 1:45 am
Местоположение: At the top of your tree

Мнение от fantalicious »

anxeli написа:Джой, не си хаби времето да се мъчиш да разбереш какво да кажеш или подариш, винаги ще е грешно :twisted:. ...
Gre6no .. edna teeneijarska maika trqbva da misli kato teeneijarka za da moje i umee da rasugdava kato tqh..

Tui4e Joy pomisli ti kakvo bi iskala da ti podarqt :)
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Не е точно така, майката може да се опитва колкото си иска и да не успее да мисли като тинейджър :roll:, а ако успее това да вбеси детето, защото на тази възраст те се опитват да бъдат загадъчни и без да осъзнават реагират остро, защото по условие родителите не трябва да те разбират, иначе как ще си най-велик :twisted:. Аз си спомням че съм се ядосвала когато майка ми ме усеща, и съм играла циркове за да докажа обратното :oops: :twisted: ... Още повече че тийнката на Джой е избрала нещо, а и е подарено друго, ЕСТЕСТВЕНО че няма да се хареса, ако ще и от злато да е. Макар че зад вратата в детската може да се върти пред огледалото с подаръка сега и да си тананика, важното е че ти е дала да се разбереш :twisted: ...
Циганите - на Сатурн !
Аватар
fantalicious
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 1:45 am
Местоположение: At the top of your tree

Мнение от fantalicious »

ee da razbira se ot tazi gledna to4ka si mnogo prava :)

no pomisli si .. ako si na 35-40 godini .. edna jena iska biguta i t.n. no edno momi4e na 13-17 godini ne jelaee 100% su6tite ne6ta ..

Za tqh malko no pove4e .. e validno
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

AnnaR написа:
fantalicious написа: Az tazi sutrin testirah moqta prahosmuka4ka i sum neveroqtno dovolna ot neq .. hm dobre 4e se e setil :wink: mnogo udoben podaruk ..
Сега остава и да прекарат електричеството, като в "Тортила Флет" и всичко ще бъде наред :wink: :idea:

Със здраве да си я ползвате.
Поздравления за отличния вкус!
Стайнбек е гооляма работа!
Весели празници!
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
fantalicious
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 1:45 am
Местоположение: At the top of your tree

Мнение от fantalicious »

IvHaydu написа:
AnnaR написа:
fantalicious написа: Az tazi sutrin testirah moqta prahosmuka4ka i sum neveroqtno dovolna ot neq .. hm dobre 4e se e setil :wink: mnogo udoben podaruk ..
Сега остава и да прекарат електричеството, като в "Тортила Флет" и всичко ще бъде наред :wink: :idea:

Със здраве да си я ползвате.
Поздравления за отличния вкус!
Стайнбек е гооляма работа!
Весели празници!
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Veseli i na teb no kakvo iska6 da kage6 ? :?
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

anxeli написа:Джой, не си хаби времето да се мъчиш да разбереш какво да кажеш или подариш, винаги ще е грешно :twisted:. Четох една статия в началото на годината, лошото е че не помня къде, та тя се казваше "Save the drama for mama" :lol: ... Беше за лов-хейт рилейшъншипа на тинейджърките и техните майки :lol:. Не го взимай навътре и ще отмине ...
Абе то отмина и наистина "се врътка" както предполагаш, но много неприятно...Не може да се каже, че "си е поръчвала друго", защото веднага и казах категорично да не се надява. Освен това, в малкото пакетче под елхата, което стои там отдавна не би могло да има телевизор, нали? Разочарованието не е било за това че не е получила това което иска. Тя просто не знае какво иска. :roll:
fantalicious, мерси за предложенията, но моята тийнейджърка на Ив Роше няма да се зарадва със сигурност. Защото има козметика и парфюмерия в количества да открие магазин и защото е доста разглезена на високи марки. :roll:
Аватар
fantalicious
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 1:45 am
Местоположение: At the top of your tree

Мнение от fantalicious »

Hm togava nai lesnoto dai i pari i tva da bude :lol:

Dai i Carte Cadeau ot nqkoi magazin .. hm.. znam 4e Sport Experts imat takiva .. tam moje da si nameri ot vsi4ko po malko ..

Ili vurvi po prekiq prekiq put i napravo si q pitai kakvo iska .. i nikoga nemojem da znam bez da sme opitali ne li e taka :wink:

Mejdo drugoto .. nz to4no kak se ''vrutka'' no moge bi go pravi za da ne te obidi sled ''priqtnata'' i reakciq :? ..
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Joy написа:
anxeli написа:Джой, не си хаби времето да се мъчиш да разбереш какво да кажеш или подариш, винаги ще е грешно :twisted:. Четох една статия в началото на годината, лошото е че не помня къде, та тя се казваше "Save the drama for mama" :lol: ... Беше за лов-хейт рилейшъншипа на тинейджърките и техните майки :lol:. Не го взимай навътре и ще отмине ...
Абе то отмина и наистина "се врътка" както предполагаш, но много неприятно...Не може да се каже, че "си е поръчвала друго", защото веднага и казах категорично да не се надява. Освен това, в малкото пакетче под елхата, което стои там отдавна не би могло да има телевизор, нали? Разочарованието не е било за това че не е получила това което иска. Тя просто не знае какво иска. :roll:
fantalicious, мерси за предложенията, но моята тийнейджърка на Ив Роше няма да се зарадва със сигурност. Защото има козметика и парфюмерия в количества да открие магазин и защото е доста разглезена на високи марки. :roll:
Joy, що се косиш че не знае кво иска?
Ако е овен като тебе никога няма да знае кво иска ( майка ми Бог да я прости беше овен и никога не знаеше кво иска ).
Та тва ви е в природата, кво значение има? Никой не е идеален така или иначе.
Весели празници на сички.
:beer: :beer: :beer:
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

наистина има малък проблем (поне за нас), когато хората си имат ако не всичко, то повечето неща! :roll: ние купихме много подаръци за вкъщи още през ноември и затова решихме да заложим на чорапите - имаше предизвикателство - малки, смешни и значещи неща да се слагат вътре... :D трябва да ви кажа, че не съм предполагала, че така ще се развихри фантазията, има невероятни попадения, а и беше много забавно да се измъкват какви ли не щуротийки от чорапа! :lol:
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Не знам за другите, ама майта тийнка от бижута не би се отказала :D Зависи си и от тийнката. Ама на мен проблемът с нея ми беше решен, защото тя много си губи телефоните, така че съмнения за избора на подарък не съм и могла да имам :lol:
beckythomas9
Мнения: 527
Регистриран на: Чет Фев 17, 2005 10:06 pm
Местоположение: ottawa

Мнение от beckythomas9 »

simplyaven написа:наистина има малък проблем (поне за нас), когато хората си имат ако не всичко, то повечето неща! :roll: ние купихме много подаръци за вкъщи още през ноември и затова решихме да заложим на чорапите - имаше предизвикателство - малки, смешни и значещи неща да се слагат вътре... :D трябва да ви кажа, че не съм предполагала, че така ще се развихри фантазията, има невероятни попадения, а и беше много забавно да се измъкват какви ли не щуротийки от чорапа! :lol:
Когато има проблем се прибягва до изпитаното средство - нали знаеш кой е най-добрия приятел на жената? :lol:
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

beckythomas9 написа:
simplyaven написа:наистина има малък проблем (поне за нас), когато хората си имат ако не всичко, то повечето неща! :roll: ние купихме много подаръци за вкъщи още през ноември и затова решихме да заложим на чорапите - имаше предизвикателство - малки, смешни и значещи неща да се слагат вътре... :D трябва да ви кажа, че не съм предполагала, че така ще се развихри фантазията, има невероятни попадения, а и беше много забавно да се измъкват какви ли не щуротийки от чорапа! :lol:
Когато има проблем се прибягва до изпитаното средство - нали знаеш кой е най-добрия приятел на жената? :lol:
:lol: знам, обаче искахме да се посмеем и се получи много забавно, наистина! :D пък тея приятели се присламчват и по други поводи в една кутийка :wink:
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Родителите на тийнейджъри, какво получиха децата ви от гаджетата? :roll: Защото нашето гадже изглежда е доста заможно- скри ме в малкия си джоб с подаръка и сега се чувствам още по-зле. :oops: :(
Заключено