3 meseca v Montreal

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Мнение от Guinness »

Marginal39 написа:
bbb написа:
Krassima написа:А колко път трябва да извървиш и вода да изпиеш, за да скочиш от 8 к.д. на 48 к.д. заплащане....нека кажат хората, които са вече в Канада.
Краси, отговори ли си на горния въпрос, сега след като вече и ти си в Канада ? :wink:
Az napr. sko4ih za okolo godina ma ne vijdam kvo zna4i tva, 4e i nqkoi drug 6te sko4i za okolo tolkova li ???
Az mislq 4e moje i da a moje i ne ...
:beer: :beer: :beer:
Драги,кандидат -емигранти ето ви един светъл пример как се печели от разнасянето на пици.Така,че идвайте насам- светлото бъдеще и пиците ви чакат :krila: :krila: :rotfl: :rotfl:
PAVLINAP
Мнения: 204
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 12:24 pm

Мнение от PAVLINAP »

Krassima написа:Ami tuk e hubavo za tezi koito sa ot 2-3 godini:) Za men oshte e period na svicvane i orientacia, nie lichno veche uchim, a mug mi i raboti sled school. Naskoro si govorehme s nego che ako triabva da minem otnovo putia do tuk - dori samo purvite 3 meseca - az lichno ne bih go povtorila tova uprajnenie:) chestno, ima si dosta trudnosti i te razbira se produlgavat, no sega e poveche take it easy! Taka kazvat horata sled 5 godini:) Koe tochno vi e naj-interesno, vupreci che neshtata ne mogat da se prerazkagat, triabva da se usetiat i vidat
Zdravei Krassima,az sam Pavlina ot sabiraniata,nie sashto pravim 3 meseca,no v Calgary.AZ smelo moga da tvardia che ako triabva pak da izvarvia tozi pat i da vzema viza,ste go napravia bez da se zamislia:)v Calgary se chuvstvame mnogo dobre,rabotim i imame mnogo priateli koito ni pomagat.Spored men e mnogo vajno kakvi hora ima okolo teb,kak sa nastroeni te.Nie otlojihme ucheneto i pochnahme rabota.VSEki si ima sobstveno mnenie,az ste go vidia prez moite ochi po edin nachin,drug ste govidi po drug.Na nas mnogo ni haresva tuk.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Pavlina ,a ne si li si zadavala vaprosa tova s raboteneto/6toto se dose6tam kakvo rabotite/ dokoga 6te prodalji i ne dopuska6 li ,4e si popadnala pod vliqnieto na dobri priqteli ,navmesto da poslu6a6 lo6ite koito ne rabotqt,a u4at v izbora si na pravilnata provinciq.
PAVLINAP
Мнения: 204
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 12:24 pm

Мнение от PAVLINAP »

bateto написа:Pavlina ,a ne si li si zadavala vaprosa tova s raboteneto/6toto se dose6tam kakvo rabotite/ dokoga 6te prodalji i ne dopuska6 li ,4e si popadnala pod vliqnieto na dobri priqteli ,navmesto da poslu6a6 lo6ite koito ne rabotqt,a u4at v izbora si na pravilnata provinciq.
Az ne obicham da se zaiajdam :) ,no kakvo spored teb rabotim?Vseki sam izbira dali da uchi ili da raboti ili i dvete,a za provinciite ne iskam da komentiram,na edni im haresva edna,na drugi druga,vapros na izbor :wink:
Заключено