Regina, SK - malko info

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Не това не си е така и цяла Канада не са каубойските провинции разположени западно от Ломдон,ОН.Има и цивилизовани места като Монтреал,Торонто и Отава където не всичко са бат ред нек закусвални. :D
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

bateto написа:Не това не си е така и цяла Канада не са каубойските провинции разположени западно от Ломдон,ОН.Има и цивилизовани места като Монтреал,Торонто и Отава където не всичко са бат ред нек закусвални. :D
:lol: :lol: :lol: сигурна бях, че ще има вклучване :D miteto, как да пише човек? то не е форум, а лудница :roll:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Защо така ,Риджайна ми направи много добро впечатление ,както и Саскатун,останах приятно изненадан от тези два града на фона на простащината която съм виждал в подобен тип градове на южната ни съседка.Само едно обаче не мога да разбера ,що на градския площад не сте си сложили паметник на Жак Картие ,откривателя на Канада ,ами зелена комбайна на оранжеви раета.
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

ми от коментарите ти досега не знаех, а и трудно бих могла да разбера, че имаш приятни впечатления... а за центъра на Реджайна - то е доста широко понятие, но в центъра на тоя център има парк с паметник на канадците загинали във световните войни :shock: за комбайн не бях чувала още, май не е съвсем в центъра? или може и да са го махнали, но парка, двете кули, обшината, хотел Радисън - това е центъра на кратко ... :roll: а и кой е тоя градски площад??? няма такъв, площади доста има, ама някой с по-специален статут няма... освен в уаскана парк, дето ходят да си говорят онези, които имат какво да кажат и държат да имат публика :wink:
Заключено