Можем ли да помогнем?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
didi-did
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 6:35 pm
Местоположение: Montreal

Re: ...дайте да мислим как да помогнем на човека!

Мнение от didi-did »

angel_k написа: Докторе Докторе,
хората са ти казали какво ти липсва , Френски и Стаж. Не виждам какво хленчиш за помощ а не седнеш да учиш френски.
Досега не съм видял да пада нещо от небето даром.
Чак в ДИР-а се прочу с твойто хленчене за пари!
И как само казваш "...дайте да мислим как да помогнем на човека!" ще кажеш , че не ти си постнал темата а някой друг.:-)))))
Ангеле, я се върни и си прочети темата от начало, че нещо си в грешка май :wink: ! Доктора не пише за себе си, а за друг случай :idea: !!!
Животът не се измерва с броя вдишвания,а с моментите,които спират дъхът ни !



http://scandalni.com/wp-content/uploads ... ney400.jpg
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Ангеле,опитвам се да помогна на човек с две деца и вдовец при това.В много тежко положение.И не виждам защо реагираш така първосигнално.
Това,че бившата ми и нейничкия нов ментор са се силно притеснили от скорошното ми завръщане в Канада/сигурно има защо/ и правят опити да ме оплюят по всички видове форуми не ме учудва.Явно треска ги тресе и се опитват да ме изкарат какъв ли не.Това обаче няма да ме спре!
Интересно,че има хора като теб да им вярват.
Доктора никога не е хленчил за пари и стотинка от никого не е взел.
И ако не можеш да помогнеш със съвет на човека поне не разваляй темата моля!
Док...........
TROUBLEMAKER
Marginal39

Za da mine interviuto.

Мнение от Marginal39 »

-:)

Drasti.

Mnogo mi e my4no da kaja tova koeto kazvam tuk no za syjalenie e taka.
Severno amerikanskiq kontinent e napraven ot tri grupi hora, prostitutki, prestypnici & hora s ambiciq, qko rabote6ti i opravni.
Ta iskam da kaja 4e sled pove4e ot 15 godi6en jivot v Montreal, Canada se ubedih 4e e izkliu4itelno trudno da se jivee normalno bez da se lyje ( ne 4e syvetvam nqkoi da lyje ).
Imam 4uvstvoto 4e se cenqt opravnite ( ako pod opravni se razbira tiq deto lyjat ).
Logikata vse o6te mi ubqgva no tova koeto kazvam e taka.
Moje bi idva ot amerikanskite filmi koito sa na moda i v koito mnogo 4esto ima kvi li ne kombinacii pridrujeni s lyji ili polu lyji samo & samo da se spe4elqt pari, kariera, doverieto na nqkoi i t.n.
+ tova Canada e jenska dyrjava a jenite 4esto byrkat ( ne znaq & ne iskam da obsyjdam dali e naro4no, s kva cel e ako e naro4no i t.n. ) & 4esto se slu4va da se prosti na 4ovek kato sbyrka za razlika ot BG kadeto samo te 4akat ne6to da pregre6i6 za da ti reznat glavata.
Otnosno u4eneto na 4ujdi ezici znam 4e za nqkoi hora e mnogo trudno, az govorq pet ezika & nai-lesno se u4i kato se slu6a radio ili gleda televiziq - film na syotvetniq ezik.
Ako ima ne6to drugo s koeto bih mogyl da pomogna zapovqdaite.

:beer:
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Doktora написа:Това,че бившата ми и нейничкия нов ментор са се силно притеснили от скорошното ми завръщане в Канада/сигурно има защо/ и правят опити да ме оплюят по всички видове форуми не ме учудва.Явно треска ги тресе и се опитват да ме изкарат какъв ли не.
I az tochno tova si pomislih kato chetoh na prav pogled naludnichavite pisanija na onja fantom (a te maj ne sa edin, a sa njakolko) kojto bez izobshto njakoga da e uchastval vav foruma veche beshe uspjal da te namrazi i da plete intrigi sreshtu teb. Kazah si che ili e njakoj otkachen chijato nova manija e stanala da te discreditira (ama tova mi se struvashe malko verojatno de), ili e bivshata ti :lol: Doktore, njama da se davash. Nie ne vinagi otgovarjame, osobeno kato vidim neshto osobeno naludnichavo, ama ne se hvashtame tolkova lesno.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Re: Za da mine interviuto.

Мнение от sasho71 »

Marginal39 написа:-:)

... se ubedih 4e e izkliu4itelno trudno da se jivee normalno bez da se lyje ( ne 4e syvetvam nqkoi da lyje ).
Imam 4uvstvoto 4e se cenqt opravnite ( ako pod opravni se razbira tiq deto lyjat ).
Logikata vse o6te mi ubqgva no tova koeto kazvam e taka.
много точно и вярно :thumbsup: всеки лъже на поразия, ама те туй си го приемат за нормално...
а и каква логика търсиш, то просто няма, тук се движат "праволинейно и равномерно" :)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Za da mine interviuto.

Мнение от filipne »

sasho71 написа:
Marginal39 написа:-:)

... se ubedih 4e e izkliu4itelno trudno da se jivee normalno bez da se lyje ( ne 4e syvetvam nqkoi da lyje ).
Imam 4uvstvoto 4e se cenqt opravnite ( ako pod opravni se razbira tiq deto lyjat ).
Logikata vse o6te mi ubqgva no tova koeto kazvam e taka.
много точно и вярно :thumbsup: всеки лъже на поразия, ама те туй си го приемат за нормално...
а и каква логика търсиш, то просто няма, тук се движат "праволинейно и равномерно" :)
Така си е ! Тука който не лъже го считат за идиот !
Лъже те и те гледа в очите без да мигне, дори когато много добре знае че ти знаеш истината.

Както е казал Ботев :" Безчестен ли си братко, прави ти чест ".
Аватар
Joana
Мнения: 1434
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 10:00 pm

Мнение от Joana »

...
Последно промяна от Joana на Вто Юни 13, 2006 12:47 pm, променено общо 1 път.
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

Joana написа:Аз мога да помогна на човека по няколко начина:
1. Мога да му помогна с интервюто - ще се явя вместо него - със сигурност ще го изкара.
2. Ще му заема част от моите дипломи - с тях определено ще мине.
3. Като дойде тука - мога да му пазя децата, докато той ходи 16 часа на работа (аз през това време ще си упражнявам играта във форума). Като се върне след черната работа ще му прибера парите, задето съм му пазила децата, а той на другия ден пак ще иде да мие чинии 16 часа.

Мога да му помогна и по следния начин - да му кажа: "Човече, спри да четеш поредицата "Митове и легенди", както и пътеписа "Чудните приключения на Доктора в Канада". По-добре помисли за децата си. Хората и затова са те върнали, щото знаят за какво става дума. Мисля, че даже трябва да черпиш...

Айде, остани си със здраве - знам, че няма да ме послушаш...

Joana
Ванче,много си наперена мойто момиче,ама не се знае теб какво ще те сполети :wink: :wink: :wink: Иначе дипломи всички имаме,ако вземем да се замеряме с тях,ти ще си тървата паднала,не се притеснявай
Мечката се мие, чисти
в потоците сребристи.
Има ли за тебе пречка
да постъпваш като мечка.
Аватар
Joana
Мнения: 1434
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 10:00 pm

Мнение от Joana »

Мецунек, не ми беше мисълта за дипломите, ама то комплексите какво ли не правят?! Прочети още няколко пъти, та дано да схванеш идеята... :roll: :wink:


Холивудски усмииивки,
Joana
Ognen_led
Мнения: 637
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 8:18 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Za da mine interviuto.

Мнение от Ognen_led »

filipne написа:
sasho71 написа:
Marginal39 написа:-:)

... se ubedih 4e e izkliu4itelno trudno da se jivee normalno bez da se lyje ( ne 4e syvetvam nqkoi da lyje ).
Imam 4uvstvoto 4e se cenqt opravnite ( ako pod opravni se razbira tiq deto lyjat ).
Logikata vse o6te mi ubqgva no tova koeto kazvam e taka.
много точно и вярно :thumbsup: всеки лъже на поразия, ама те туй си го приемат за нормално...
а и каква логика търсиш, то просто няма, тук се движат "праволинейно и равномерно" :)
Така си е ! Тука който не лъже го считат за идиот !
Лъже те и те гледа в очите без да мигне, дори когато много добре знае че ти знаеш истината.

Както е казал Ботев :" Безчестен ли си братко, прави ти чест ".
Ai sha mi obiasni li niakoi kvo znachi che tuk v Caanada mnogo se laji. Kak se laji, kade se laji, za kakvo i t.n.? Iavno az sym ot balamurnitzite det ne se usseshtat tolkoz kat gi lajat. Spassete zabludenata mi dusha, aide pone ko ne me nauchite da laja, nauchete me da se pazia ot tia poraziavashti kanadski lajci.
bravo

Мнение от bravo »

Ivanke, pravi6 i ti opiti da misli6, ama......ni6to, moje da ti se otdade niakoi den, trenirai i badi optimist.

Vij sa6to, neznam, skleroza li te goni ili povtaria6 za da si zapomni6 mneniata, ama ne e zle ne6to za orosiavane na mozaka da si zeme6, v aptekata 6ti kajat .
Заключено