Pocket PC

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Има разбира се и то не е от модела ами от прилозхенията работерщи под палм ос, ето тука виж има колкото искаш програми поддържащи мс офис продуктите:

http://www.palmgear.com/
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
kostadinz
Мнения: 24
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 9:42 am

Мнение от kostadinz »

питам защото палм не е майкрософт, а майкрософтските формати не са публикувани и всички други производители се борят с тези стандарти. И open office отваря мс файлове, ама понякога има дертове (размествания, маймунки...).
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Ivet написа:Подариха ми това ужасно симпатично нещо, но не знам какви кабели или разклонителче да му купя, за ползвам нета с него. Сега си го ползвам само за органайзер. Моля, ако някой знае за ми пообясни малко, че нищо не разбирам! Благодаря! :lol:



Изображение
Този мил юнак е много готин!
За да го ползваш за Нет обаче, ти трябва специална карта-модем, която днес едва ли ще успееш да намериш - модела е доста старичък, този Handheld PC Hewlett Packard 620LX... Пък и модема е за даил-ъп връзка...
Друг вариант - да му вземеш една PCMCIA карта - 10/100 Ethernet Network LAN Card Bus PCMCIA, и да пробваш да го подкараш през нея...
Или пък, още по-смело, да му сложиш една PCMCIA wirless network 802/b карта...
Аз имам следващия модел, Handheld PC Hewlett Packard 660LX, и скоро ще пробвам с лан-картата...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Notia
Мнения: 83
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 9:58 am
Местоположение: Варна-Calgary

Мнение от Notia »

Pocket PC-to e bez alternativa za men. 6toto si go slaga6 v djoba i nema6 griji Polzvam go ok 1,8 god , blagodarenie na nego yspqh da iz4eta kyp ne6ta za koito vse ne sam imal vreme(napr. knigi, vsqkakvi HTML-ski stranici i foryma dori). I nai-golqmata polza ot nego do momenta - polovinata pone francais go nay4ih s Pocket-a, ima mn testove koito rabotqt i offline, gramatika i pr :) Ima si i mn prilojeniq, igri, moje6 da si gleda6 photos, films, MP3 player-i ima razli4ni.
nai-neydobno mi e da gledam PDF, 6toto s toq malak ekran da se razhojda6 po celiq 4ar6af si e malko izpitanie, i osven tova Pocket Word e mn orqzan
No pak ima6 mobilen ofis v djoba. Tva kato se skape 6te si vzema top model i s GSM, 4e pri spe6nosti da si vlizam v net-a.
Tablet PC me kefi mn , no ne se sabira v djob :)

imam i dosta saitove za Pocket s razni blaginki :) , ako ima interes, 6te gi izrovq
... от време на време ми е интересно да играя :)
Заключено