За посрещането на летището ....?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

Верно, средата е най-важното животоопределящо и понякога животоспасяващо нещо. За това старата българска поговорка "С какъвто се събереш - такъв ставаш" - важи с пълна сила навсякъде по света. За това трябва да се внимава МНОГО, ама наистина МНОГО, в каква среда раснат децата, особено в пубертета, когато са най-податливи на влияние от околните и когато изграждат характер, личност и всичко останало.
Поздрави
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

bateto написа:леле и темата дето сте раздухали докато аз 10 дни газя калта на Форт Мак и понеже нямам нерви да чета на всички ви излиянията ,но в общи линии схванах за какво иде реч ще дам и моите 5 стотинки.Понеже съм сигурно с най много експирианс от всички ви ,т.е. съм обиколил почти цяла Канада и съм се срещал с може би най много българи имигранти такива на по един ден и други от по 30 години и аз като Джоана видях много малко щасливци от тях,предимно селяци и псевдо интелигенти които никой не е забелязвал в България,били са никои на които все нещо им е пречело,къде политиците,къде системата ,къде бездомните кучета по улиците ,но не и тяхните комплекси за малоценност,такива едни малки хорица дето нищо материално не са постигнали в живота си освен да изкарат една диплома от университет за да си вдигнат самочувствието на фактор в обществото.Ще ги разпознаете лесно по розовите очила,омразата към българия,омразата към богатите и можещите в България,омразата към добре изглеждащите на външен вид с по високо самочувствие от тях сънародници.Та ако сте от този типаж бг. селяндури заповядайте тук ,тук за вас ще е рая ,ще се чувствате прекрасно ,тук вие е местото да си останете същия господин Никой с главно Н,само моля не се натрапвайте и не натрапвайте шибаното си мнение за да не ме принуждавате да се подигравам и гавря с вас позитивисти/селски пръчки/ :D :D :D
Брех, като прочета думите на Батето, така ми става благо че съм имигрирала :D Спомням си ги аз барманите и месарите по татово време, и "крупните бизнесмени" ала Капълъ чарши от по-ново време, и самочувствието и поведението им на богоизбрани. На Запад май нещата си идват на мястото и някои вече не се чувстват така комфортно :wink:
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

bateto написа: ... само моля не се натрапвайте и не натрапвайте шибаното си мнение за да не ме принуждавате да се подигравам и гавря с вас позитивисти/селски пръчки/ :D :D :D
Бате, основно правило във воденето на диалог е да не искаш от другите нещо което ти самият не си готов да им предложиш! ... Е, ако мислиш, че единственият начин да обориш мнението на някого е като го накараш да мълчи, това е друг въпрос ... :nenam:!

:beer: :beer:
Obey gravity ... It's the law!
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

Coccinelle написа:... Абе има ли някои сред вас , който емигрира и заради факта че обича да пътува, да открива нови места, да се запознава с различни от него хора? ...
Има бе, що да няма :wink: :D?
Obey gravity ... It's the law!
Заключено