Идваме в Канада образовани и умни, но изпростяваме набързо!

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
Аватар
7George
Мнения: 9670
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Идваме в Канада образовани и умни, но изпростяваме набързо!

Мнение от 7George »

filipne написа: Жалко, очевидно няма да мога да общувам тук с човека Линко. Всъщност вече никога няма да съм сигурен дали пише човекът или модераторът Линко ?!
Филипне: такъв е принципът на форумите, колкото и да не ти харесва. Хората се крият зад никовете. Можеш да ми съдиш ника, ако искаш. Независимо че си симпатяга, ти си толкова дребнав, заядлив, мнителен, инфантилен и досаден, че ми се губи всякакво желание да се запознавам примерно и общувам с тебе на живо. 8)

А модераторът винаги е прав - който и да е той. Не се спори и край. Форумът е частен. Плюс тва Линко е бил артилерист - и тва ми е достатъчно да ми е симпатичен. :beer:
Embrace your climate change!
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Идваме в Канада образовани и умни, но изпростяваме набързо!

Мнение от filipne »

7George написа:
filipne написа: Жалко, очевидно няма да мога да общувам тук с човека Линко. Всъщност вече никога няма да съм сигурен дали пише човекът или модераторът Линко ?!
Филипне: такъв е принципът на форумите, колкото и да не ти харесва. Хората се крият зад никовете. Можеш да ми съдиш ника, ако искаш. Независимо че си симпатяга, ти си толкова дребнав, заядлив, мнителен, инфантилен и досаден, че ми се губи всякакво желание да се запознавам примерно и общувам с тебе на живо. 8)

А модераторът винаги е прав - който и да е той. Не се спори и край. Форумът е частен. Плюс тва Линко е бил артилерист - и тва ми е достатъчно да ми е симпатичен. :beer:
Ами то е принцип и е записано в правилата на форума да не се обиждат съфорумци, нещо, което ти направи с горния постинг. Силно се надявам, че не е за да се харесаш на някого, въпреки, че точно така изглежда.

Иначе чувствата ни са взаимни. :@
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Идваме в Канада образовани и умни, но изпростяваме набързо!

Мнение от myhata II »

filipne написа:
7George написа:
filipne написа: Жалко, очевидно няма да мога да общувам тук с човека Линко. Всъщност вече никога няма да съм сигурен дали пише човекът или модераторът Линко ?!
Филипне: такъв е принципът на форумите, колкото и да не ти харесва. Хората се крият зад никовете. Можеш да ми съдиш ника, ако искаш. Независимо че си симпатяга, ти си толкова дребнав, заядлив, мнителен, инфантилен и досаден, че ми се губи всякакво желание да се запознавам примерно и общувам с тебе на живо. 8)

А модераторът винаги е прав - който и да е той. Не се спори и край. Форумът е частен. Плюс тва Линко е бил артилерист - и тва ми е достатъчно да ми е симпатичен. :beer:
Ами то е принцип и е записано в правилата на форума да не се обиждат съфорумци, нещо, което ти направи с горния постинг. Силно се надявам, че не е за да се харесаш на някого, въпреки, че точно така изглежда.

Иначе чувствата ни са взаимни. :@

Това Филипине са пенсионерски солидарности ;)
Аз такива вече не ги чета,сещаш ли се като подминаваш 2ма старци които си ги бръщолевят ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Идваме в Канада образовани и умни, но изпростяваме набързо!

Мнение от Linko »

Определено Канада не е виновна за този, който носи простотията в себе си. Тя не е била фактор през първите му 7 г. след раждането.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Заключено