Защо повечето българи в Монреал са расисти

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

krimon написа:Любопитни факти за етническия състав на Канада пак според същата световна статистика:
Ethnic groups:

British Isles origin 28%, French origin 23%, other European 15%, Amerindian 2%, other, mostly Asian, African, Arab 6%, mixed background 26%
Излиза, че расизма няма голяма почва, въпреки всички писаници из форума за Бангладеш, Индия, Пакистан. Преобладаващо е бялото население, май.
преобладаващо е бялото население ама не и в големите градове. там белите вече са малцинство. горната статистика е леко подвеждаща защото 26тте процента от смесен произход не са всички с цветна кожа.

цветните се плодят повече:
http://www.statcan.ca/english/freepub/9 ... 003000.pdf
пище и за балканските имигранти...
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Странджата написа:Абе вие си ги обменяите , аз ли4но настоявам маргиналния...да се извини на вси4ки несрамуващи се от националната си принадлежност бьлгари , а се обрьщам и кьм автора на темата , щото и на нея не са и 4ужди антибьлгарските хули!
Братчед, ти си супер за политик, много гот умееш да спекулираш.
От НИЩО не се срамувам, опериран съм от срам, имам три шева от операцията ...
Та я ми покажи каде казвам че се срамувам от националната си принадлежност ???
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

totev написа:Крайно време е да зарежем Коледа и да празнуваме само Нова Година, и да идва Дядо Мраз, така нито на евреите нито на мюсюлманите ще им пречи :beer: Ако това стане реалност съм готов да приютя мацката на Дядо Коледа, дори и да не се е снимала в каталога на Виктория секрета
Споко Тотев, тва сичко е по план, Канада ше бъде България, само че ше мине малко време -:)
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

bbb написа:
Marginal39 написа:Евала на последните мнения на Соме & канат.
Та относно за кой ше се женят децата ми ше кажа следното, нямам деца но ако един ден имам деца бих дал предимство на другите народности да си бъркат по дупките.
Ако земат българско 6е се съберат двама ограничени хора, иначе ( ако другото е от друг произход / раса ) нещата ще се балансират и може да има мегдан за прогрес, ако & двамата са БГ нещата стават много сложни и има прекалено малко щансове за развитие ( говоря за духовно развитие, след като се пише за българи е задължително да се спомене тоя детайл ).
:beer: :beer: :beer:
Пази боже. :roll:
Боже се пише с главно Б ...
:beer: :beer: :beer:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

ше кажа
Marginal39 написа:Евала на последните мнения на Соме & канат.
Та относно за кой ше се женят децата ми следното, нямам деца но ако един ден имам деца бих дал предимство на другите народности да си бъркат по дупките.
Ако земат българско 6е се съберат двама ограничени хора, иначе ( ако другото е от друг произход / раса ) нещата ще се балансират и може да има мегдан за прогрес, ако & двамата са БГ нещата стават много сложни и има прекалено малко щансове за развитие ( говоря за духовно развитие, след като се пише за българи е задължително да се спомене тоя детайл ).
:beer: :beer: :beer:
Ето тук засягаш бьлгарите като цяло !
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Да ги засягам е 1 а да се срамувам че съм българин е съвсем друго.
Та мисля че като се каже нещо такова като тва дето казах може някои да се замисли и може да стигне до някакви заключения & прогрес, иначе ше има да се биеме още 200-300 години в гърдите ( като тия тука че били на първо място по стандарт според ООН ) и да се разлагаме.
Ако искаш щи дам линкове да четеш отностно гордостта, заблудата и т.н. па може и ти малко да се замислиш.
Тва което казах е че ме кефи повече да общувам с чужденци ( чужденки ).
:beer: :beer: :beer:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Там е работата , 4е от думите ти излиза , 4е бьлгариньт е по презумпция тьп и ограни4ен!?
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Странджата написа:Там е работата , 4е от думите ти излиза , 4е бьлгариньт е по презумпция тьп и ограни4ен!?
Ограничен да, тъп не, кво да се прави, & аз не съм съвършен, но се пак мисля че сме ограничени, ето ти и причините за тва че сме ограничени:
Хубавите хора - комунистите не ни пускаха да излизаме ( освен привилигерованите които биваха инструктирани като се върнат в БГ да казват че: "По-хубаво от родината няма" ) и съответно не сме видяли свят, култури, кльопачки, нрави, религии и т.н.
Щото сме малък и смачкан народ ( тва па благодарение на гадните британци които ни скроиха картата след еди коя си война ) със славно минало & като се огледаме наоколо сме мачкали кой ли не и се надуваме ( също много лоша черта от характера ).
Та аз лично също бях такъв отдавна и ако знаеш само колко е гот когато приемеш сичко квото е ( квото Господ е създал ) и опиташ "Chow Mein", "Cous Cous", "Pasta Aglio e Olio" & т.н. щи падне шапката.
Не че не ме кефят българските кльопачки и българките де ...
:beer: :beer: :beer:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Абе 4овек, яж каквото ти душа сака, но не обиждаи сьнародниците си , та даже и неродените си деца,Коледа наближава, кажи нещо хубаво , сготви нещо вкусно, покани некои самотни бьлгари, да ти се извиси душата!
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Marginal39 написа:Щото сме малък и смачкан народ ( тва па благодарение на гадните британци които ни скроиха картата след еди коя си война ) със славно минало & като се огледаме наоколо сме мачкали кой ли не и се надуваме ( също много лоша черта от характера ).
Та аз лично също бях такъв отдавна и ако знаеш само колко е гот когато приемеш сичко квото е ( квото Господ е създал ) и опиташ "Chow Mein", "Cous Cous", "Pasta Aglio e Olio" & т.н. щи падне шапката.
Ми на мен ми харесват доста ястия от интернационалната кухня без да мисля че сме смачкан народ и без да се надувам пред другите националности (е, споменах в офиса че станахме трети на световното по волейбол :D). Така че не се бъркай братчед, тва че теб не те кефи да общуваш с българи не значи че всички българи са шовинисти или ограничени и т.н. Плюс тва да знаеш че една част от пишещите тука сме родени след 1970-та, така че комунизма само ни закачи, но не успя да ни промие мозъците напълно :wink: Освен тва логиката ти е грешна: "Маргинал39 мисли че българите са шовинисти и ограничени" следа че е вярно "Българите са шовинисти и ограничени". Да ти го кажа с твои думи: ше забраиш :D :D :D
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Ми аз точно тва направих - поканих самотен българин, ма няма аз да готвя щото мразя, а иначе с кво съм обидил някой?
Иска ми се само да се стреснат & събудят тесногръдите, що и те да не станат тарикати? & аз съм бил расист, пътя за да си отвори очите човек е дълъг но се някога трябва да се започне, колкото по-рано, толкова по-гот.
Ако знаехме със сигурност че ше доиде на власт някой като Хитлер по-скоро аз бих се променил и станал расист за да не страдам по-късно, ма след като няма такива изгледи нека расистите да размислят и може и да разберат нещо по-различно от тва с което са ги отгледали.
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

miteto написа: Ми на мен ми харесват доста ястия от интернационалната кухня без да мисля че сме смачкан народ и без да се надувам пред другите националности (е, споменах в офиса че станахме трети на световното по волейбол :D). Така че не се бъркай братчед, тва че теб не те кефи да общуваш с българи не значи че всички българи са шовинисти или ограничени и т.н. Плюс тва да знаеш че една част от пишещите тука сме родени след 1970-та, така че комунизма само ни закачи, но не успя да ни промие мозъците напълно :wink: Освен тва логиката ти е грешна: "Маргинал39 мисли че българите са шовинисти и ограничени" следа че е вярно "Българите са шовинисти и ограничени". Да ти го кажа с твои думи: ше забраиш :D :D :D
Митето, тва кви кльопачки ти харесват не променя нищо от факта че сме смачкан народ, мачкали са ни византийците, турците, кръстоносците, германците, руснаците и не знам си още кои.
Тва че ти не се надуваш не значи че другите българчета не го правят.
А тва за шовинистите и ограничените нещо не ме кефи да обсъждам сега -:)
:beer: :beer: :beer:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Брей , виде ли , 4е и с благост може, ама все пак има за какво да се извиниш, ти си сигурен,4е твоето дете/бьлгарина е 100% духовно низш и единствената надежда е да се каращиса с др. националност/раса!
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Е дай като са ни ма4кали , сега ние да се ма4каме!
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Странджата написа:Брей , виде ли , 4е и с благост може, ама все пак има за какво да се извиниш, ти си сигурен,4е твоето дете/бьлгарина е 100% духовно низш и единствената надежда е да се каращиса с др. националност/раса!
100% не съществува в нищо.
А кво те накара да мислиш че според мене не може с благост?
А ако 1 ден имам дете не знам какъв българин ше е, май няма да е от най-големите като се има в предвид каде ще се роди & израстне.
А тва че сме духовно низши е факт, ти забрави ли че духовното в БГ не съществуваше ( беше забранено от комунистите ) или си твърде млад за да си го видял?
:beer: :beer: :beer:
Заключено