High-rises в България

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: High-rises в България

Мнение от IRA »

Имам колеги разведени с двойно попечителство. Децата са една седмица с бащата си , другата с майка си. Майка им живее на съседната улица. Тук много често има самотни бащи с деца, обикновено разведени , не знам защо. Кой кого издържа не съм влизала в подробности.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: High-rises в България

Мнение от Bistra »

А понеже Павелчо е много компетентен, живее в Канада по калифорнийските закони. :rofl:
Хей, ю, ще те сложа пак в карантина, ако не слушаш! Освен това ние живеем в Кебек - доста по-различно от останалата част на Канада, макар някои да плачат, че ги подтискали феминистките.
Ама на крива ракета космоса и е крив! :D
А и ако попаднеш на смотан адвокат, гледай да видиш! Законът е: Издръжка плаща партньорът с по-високи доходи при равно попечителство на двамата, т.е. не се чудете, защо двуметрови грамади излизат на социал. ;)
Затова жени опичайте си добре работата! :y:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: High-rises в България

Мнение от Павел »

Ако беше толкова просто, диворс адвокатите щяха да умрат от глад. Що ли изобщо ги има, като си имаме г-жа Компетентност :rofl:
Дори "при напс"-те са с по-малка тежест от твое или на Мухата мнение.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: High-rises в България

Мнение от Bistra »

Е, да, де, точно щото не е просто казвам, че поравно могат да бъдат издържани и жени, и мъже. :lol:
Ти сега какво? Понеже не можеш да вземеш отношение по стоителните въпроси, обърна темата на "сватби и погребения"? :P
Ай, нидей! Гледай сега тука мълчаливо и само цъкай на строителния прогрес в България! :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: High-rises в България

Мнение от 7George »

miteto написа: Защото сте най-корумпираната и най-цуцащата провинция в Канада. По мои субективни наблюдения, около 2/3 от хората извън Квебек стискат палци на ПеКю да прокарат успешен референдум за отделяне ;)
Ами дълговете? (Натурализираните) квебекарки ли ще ни ги връщат някак си? :lol:

Иначе - далавера за строителите яка. И за младите кандидат емигранти също. :y:

Винаги съм се питал, дали не е по-добре бизнес-ситито да е пръснато ей така по целия град? Комуникации вече (ще) има, може би по-малко трафик посока центъра и аут. Като се юрнат тия юпита с колите... Или ще срещат изгрева и залеза на ...найстия етаж. :sweat:
Embrace your climate change!
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: High-rises в България

Мнение от miteto »

grozdan написа:Мите, що даваш примери само с Кебек.
Е как да не даваме примери с Кебек... Нова история в любимия ни Бел Прованс: SNC Lavalin или "Как нашите печелят големите поръчки за държавни строежи" ;)
http://news.nationalpost.com/2012/11/28 ... ith-fraud/"
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: High-rises в България

Мнение от grozdan »

miteto написа: Е как да не даваме примери с Кебек... Нова история в любимия ни Бел Прованс: SNC Lavalin или "Как нашите печелят големите поръчки за държавни строежи" ;)
http://news.nationalpost.com/2012/11/28 ... ith-fraud/"
Виждаш ли - при нас хващат лошите ;)
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
SFBG82
Мнения: 2393
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: High-rises в България

Мнение от SFBG82 »

Тези дни откриха България мол. В момента му изграждат и втората кула, която трябва да е 20 етажа. :)

Снимки: Dragger

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: High-rises в България

Мнение от mwanza »

SFBG82 Аре бегай бе... София ... подем...лъскави офиси...светло бъдеще. От рано почнахте пропагандата.

Какво стана след като онзи нещастен възрастен човек го изяде глутница кучета? Нещо случи ли се? М? И тва в префалената София дет имала подем и била европейска столица.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: High-rises в България

Мнение от pumpy »

Хората не са капитал в България. От най-високо място ни обясниха, че сме "матр-ал" и всички ние се съгласихме. Някой го изяли кучетата - голяма работа. Не разваляй хибавите приказки за прекрасното място наречено "София, столица на България"......
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: High-rises в България

Мнение от 7George »

Поради липса на пари бяха „замразени” проекти за небостъргачи в България
== Повечето проекти останаха само хубави картинки, чиято цел беше да надуят цената на съответния терен и да донесат сочна печалба на собственика....
:worried:
Embrace your climate change!
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: High-rises в България

Мнение от myhata II »

Бах каква злоба по адрес на България че там нещо се променя към по добро,какъв човек може да си да гледаш само черното .... 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: High-rises в България

Мнение от pumpy »

Може ли някой дам и обясни как превръщането на София в строителна площадка и завършвайки много малка част от започнатото променя нещата в България към по-добро. То и ИПК "Родина" беше започнато през 90 години на миналия век, но това промени ли нещо към по-добро тогава ? Сигурно аз нищо не разбирам, но кулата на ИПК-то все още си стърчи незавършена там на бул "Ленин"
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: High-rises в България

Мнение от myhata II »

Ужаст,да ти имам критериите
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: High-rises в България

Мнение от pumpy »

Че тя цялата тема с такива критерии напълнена бе, майна. Даже и кулата на ИПК Родина напълно се вписва в темата. Нали си говорим за high-rises.....
Публикувай отговор