Средната заплата достигна 1123 лева

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Заключено
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10105
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1123 лева

Мнение от Pavel M »

Pyrelight написа:
Vedren написа:Бистра написа:
И защо така бе, мите, "неустановена за публиката локация"? Двоен стандарт ли надушвам, протекционизъм или що?
Я да му установите бърже локацията, та да се посмеем всички дружно! Няма да ме използвате само мен за отдушник на комплексите си, я! :lol:
Ами нали ще пращаш първо адвокати после мутри. Да вземат да утрепат Батето после форума и Митето виновни. Митето в затвора а форума конфискуван. Кво ще правим тогава :D
Айде, почна и ти като jovani! Да не кажа, че звучиш много подобно на него понякога... |(
П.П.Това горното го казах, защото аз като се регистрирам под нов ник веднага се осветляват всички коя съм, да не говорим за адреса и името ми, което аз намирам за заплаха и посегателство над личността ми.
Виж ми подписа! (Не частта за черчеветата, ами другата. |( )
Инак Батката споделя отношението ми към Озо. Не ме интересува! От връстници на баща ми няма как да се заинтересувам.
Не се грижа нито на беневолен принцип, нито срещу заплащане за старци. Да си хване филипино хаус-кийпър! |(

Стринке аэ съм на 50 г ма.На теб съм набор не на баща ти и нямам нужда някой да ми сменя памперса.
Баща ти да си вэеме филипинка,а ти от мен не се плаши,много си дърта эа мен,нищо няма да ти направя.На мен в таргета са ми поне 10-15 години по млади от теб.Ти ставаш само эа эабърсване.
Айде стига съм се дислокирал.Чао эа сега.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Средната заплата достигна 1123 лева

Мнение от joro »

Ivan1007 написа:
SFBG82 написа:Това за най-мървтият месец за БГ икономиката - декември.


Ми като в България работещите получават по-малко от безработните във Франция ще е така
За 2005 година ли става въпрос?
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12480
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Средната заплата достигна 1123 лева

Мнение от Ivan1007 »

joro написа:
Ivan1007 написа:
SFBG82 написа:Това за най-мървтият месец за БГ икономиката - декември.


Ми като в България работещите получават по-малко от безработните във Франция ще е така
За 2005 година ли става въпрос?
Тцъ.
Не ми се търси за Франция, но в Канада EI за седмица е до 550 канадски долара на седмица, което е около 1.65 пъти нетната минимална месечназаплата в България.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
SFBG82
Мнения: 2388
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Средната заплата достигна 1123 лева

Мнение от SFBG82 »

Ето я прехвалената ни северна съседка:
Bladek
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Яну 14, 2019 4:15 pm

Re: Средната заплата достигна 1123 лева

Мнение от Bladek »

Тролчев, ако беше изгледал видеото, което си пуснал, щеше да ти направи впечатление, че вътре в него репортерката отбелязва, че условията на този експлоататорски труд са такива в Румъния И В БЪЛГАРИЯ. Ама то така е като работите само на копи-пейст. :lol:
Аватар
SFBG82
Мнения: 2388
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Средната заплата достигна 1123 лева

Мнение от SFBG82 »

Bladek написа:Тролчев, ако беше изгледал видеото, което си пуснал, щеше да ти направи впечатление, че вътре в него репортерката отбелязва, че условията на този експлоататорски труд са такива в Румъния И В БЪЛГАРИЯ. Ама то така е като работите само на копи-пейст. :lol:
Изгледал съм го, но нали тук някои се прехласват по толкова напредналата Румъния, а тя е пред срив на леята и минаване по всички показатели след България.

Минмална брутна заплата в Румъния е 2080 RON. Минималната им заплата нето е 1263 RON (266 EUR).В България нето е 222 EUR.

И да ви кажа един слух, който не гарантирам, че е реална новина.
Говори се, че Соравия е купила 3000-те декара от Кремиковци за завод на Фолксваген и май ще правят Шкоди с ДВГ за цяла Европа само там.

Сега да не излезе, че ви лъжа. Такива неща се пишат под нюз порталите.

Според Уикипедия на същата площ от 3000 декара, Даймлер сглобяват в Зинделфинген E-Klasse, S-Klasse, CL-Klasse, CLS-Klasse и AMG GT. Плюс R&D.
Аватар
SFBG82
Мнения: 2388
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Средната заплата достигна 1123 лева

Мнение от SFBG82 »

Ето линк за повече информация:
https://www.vesti.bg/bulgaria/avstrijsk ... ci-6091532"
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Средната заплата достигна 1123 лева

Мнение от Vedren »

Казваш да зарежем заплати по 5000 -10 000 долара на месец и пенсии по 2000 и да дойдем да работим за 1200 лв и пенсия от 400. :D За да има пари за бившите агенти на ДС.
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Средната заплата достигна 1123 лева

Мнение от agent Ozo »

Vedren написа:Казваш да зарежем заплати по 5000 -10 000 долара и пенсии по 2000 и да дойдем да работим за 1200 лв и пенсия от 400. :D За да има пари за бившите агенти на ДС.
Нищо такова не казва човека, а и не се обръща към такива като тебе, Хълка. Споко!
В момента темата я четем ти, аз и още 5-ма госта т.е. анонимни, Хълка. Ето за тях са тези послания.
Сигурен да си, че има нашенци в Канада, на които нещата не са се получили така успешно, както при теб. Те нямат собствени бизнеси и са далеч от тези заплати от $5К и $10К. Та някой от тях може и да реши, че няма смисъл да се гърчи в Канада за да плаща пенсии на такива като теб, а да се върне в България.
Още повече, че агентите на ДС вече поизмряха и след някоя и друга година ще са само спомен в главите на обсебените от темата ДС идиоти. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Средната заплата достигна 1123 лева

Мнение от Vedren »

Хич не са измряли. Те агентите на ДС са го пратили тук да пише и му плащат жълти стотоника да не спи а да троли денонощно. Защо иначе този хъс и постоянство?
Ако аз съм в БГ и съм добре мислиш ли че ще кисна в този форум да агитирам хора да се връщат.
Просто кораба потъва Линко. Няма кой да плаща данъци и осигуровки в БГ, няма кой да плаща за Мерцедеси на агентите на ДС в народното събрание. Те ако мислеха за народа отдавна изборите щяха да се провеждат по друг начин а не с наредени от тяхни хора листи. А саегашните депутати да кандидатстват като лидери от 2-3ри избирателни района в провинцията без да живеят там само и само шанса да е по голям да останат на власт.
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Средната заплата достигна 1123 лева

Мнение от agent Ozo »

Ами ти нали си добър в сметките бе, Хълка, пресметни сам. Това вездесъщо ДС бе закрито през 1990 г. т.е. преди 29 г. Всичките му началници на това ДС от Григор Шопов назад са отдавна мъртви. На шефските места в отделните управления няма как да е имало хора на под 50 г., което ще рече, че днес те са или в гроба, или в хосписи. Това са реално хората, които са държали всички конци в ръцете си и са имали власт над другите с информацията, с която са разполагали за тях.
Останалите дребни риби като административни служители и началници на нещо си са били на по 40-45 г. или дори по-млади. Днес те са 70-годишни старци и без каквито и да е властови ресурс. При това и преди са нямали достъп до топ-секретната информация за агентурни мрежи или компрометираща информация за значими политически фигури.
А и тези агентурни мрежи се осветяват вече цели 13 г., след приемането на закона за създаване на Комисията по досиетата.

В какво бе, драги ми смехурко, виждаш ти страшната мощ и сила в наши дни на една подобна бивша организация, с измрели ръководни кадри и непрекъснато публично обявявани списъци с агенти? :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Средната заплата достигна 1123 лева

Мнение от Vedren »

Кой праща тролове тук тогава е въпроса?
Да не кажеш сега Танграта. Той е добре, прибрал се с кинти в БГ. Купил апартаменти и гони мадамите. От къде се взеха троловете?
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Средната заплата достигна 1123 лева

Мнение от agent Ozo »

Ами който те е пратил и теб тука бе, Хълка. :)
За някои и ти може да си платен трол на такъв като Сорос. И да ти плаща някой, който иска да обезкръви България и да я превърна в прост инкубатор за работна ръка, без каквито и да е изгледи за нещо повече.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Средната заплата достигна 1123 лева

Мнение от Pyrelight »

Ти си определено за психиатрията! :|
Едно време го мислех за личността, която се представяше под псевдоним Спиро, Папарацо и друг подобен шит, ама сега си давам ясно сметка, че ти го биеш по всички точки. |(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Средната заплата достигна 1123 лева

Мнение от Vedren »

Линко сами си го правят политиците в БГ.
Да не би аз да съм писъл и защитавам със зъби и нокти закона за изборите в БГ.
Само си задай въпроса.
Може ли в Канада да си водач на листа в 2-3 избирателни района.
Може ли да не живееш в района ама да кандидатстваш от този район.
Може ли хората да искат един кандидат ама партията да си реди листите както на тях им е добре и да се избира друг по този начин.
Канада спира ли канадските граждани 30 % от тях да гласуват от чужбина? Защото както е направен закона българите в чужбина не могат да гласуват а те са вече 30 %.

Ама така става като се мисли само за днес. Точно като теб. Ти мислеше само как да стигнеш до Канада. Стигна и какво стана?

Стигнахме заначи до работната ръка. За да има за Мерцедеси.
Ами да си я бяха пазили с нормални закони а не да я прогонват пък сега да се чудят как да я връщат.
Последно промяна от Vedren на Сря Фев 06, 2019 3:08 pm, променено общо 1 път.
Заключено