Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвестици

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвес

Мнение от miteto »

Абе тва ясно, ама обясни що Бивол е фиктивен (може би щото пише против Боко, дето ти е толкова "противен") и най-вече как никой няма да пита мелницата. Сигурно си имал предвид, че след като са я свалили от списъка и са я зазидали в хотела, повече никой няма да я пипа :rofl:
Аватар
SFBG82
Мнения: 2393
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвес

Мнение от SFBG82 »

Биволъ е фиктивен, защото дезинформира с меко казано невярна информация. Това е сайт тип "блог", където някои лица си развиват хипотезите. Например преди можеше да се прочете, кои от политическия елит са "shape-shifting reptiles" дошли от космоса с мисия да унищожат земята. :lol:

Ако на някой му се вярва на такъв сайт, да заповяда.

П.П. Защо ме карате да отида до Несебър уикенда и да ви снимам мелницата?
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвес

Мнение от IFF »

SFBG82 написа:Биволъ е фиктивен, защото дезинформира с меко казано невярна информация. Това е сайт тип "блог", където някои лица си развиват хипотезите. Например преди можеше да се прочете, кои от политическия елит са "shape-shifting reptiles" дошли от космоса с мисия да унищожат земята. :lol:

Ако на някой му се вярва на такъв сайт, да заповяда.

П.П. Защо ме карате да отида до Несебър уикенда и да ви снимам мелницата?
Абе младеж, не си ли малко нагъл да ни навираш снимки и 3Д-та на строежи, това е лицето на "бизнеса" в България-толкова са тъпи, че като окрадоха парите не знаят за какво да ги използват. И се почна едно строителство, на което му викат инвестиране. Е**ха майката на Пампорово, Банско, Черноморието и къде ли още не. Последният път като ходих нагоре към Гела, направо бях втрещен, на всеки завой са застроили някакви чудовищни комплекси. Това ли е бъдещето наБългария, молове и клакьори по форумите? Не, благодаря, не искам.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвес

Мнение от miteto »

SFBG82 написа:П.П. Защо ме карате да отида до Несебър уикенда и да ви снимам мелницата?
Абе пич, ти верно ли? Отиди на сайта на хотела и виж в галерията че мелницата е част хотела?!? Вече ти пуснах линка http://www.hotel-themill.com/" защо се правиш на "дръж ми шапката"? Щял да ми ходи до Несебър :fubar: Или нарочно се правиш на луд и говориш за другата мелница, която е от дърво? Направи ли си труд да прочетеш във вестник СЕГА (не Биволъ) коя мелница имат предвид?
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвес

Мнение от Bistra »

Мелницата е като вградена сянка на фона на грозните имитации на византийска зидария. :x
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
SFBG82
Мнения: 2393
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвес

Мнение от SFBG82 »

Според вас мелницата от снимката е мелницата от входа на Несебър, която е защитена от ЮНЕСКО ли?
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвес

Мнение от miteto »

Прочете ли статия в СЕГА? Има и снимка, пише и за ЮНЕСКО. Ако те лъжат, значи и аз те лъжа, щото очевидно не съм в Несебър в момента.
Какво има да се правиш на две-и-половина, имало е мелница, която е била част от "Старинен Несебър" и е била паметник на културата. После я вграждат в хотел на "наши" хора.
Честно, какво неясно има тук? Пак питам за трети път: прочете ли статията и видя ли снимката?
Аватар
SFBG82
Мнения: 2393
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвес

Мнение от SFBG82 »

Ако е така трябва да има не осъдени ами убити с камъни.

Ще проверя лично. На медии не вярвам. На приятел с баща ливанец му хвърлиха пиратка на стария Мерцедес и в Труд илзезе статия "Взривиха Мерцедес на ливанец в София".
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвес

Мнение от miteto »

Аха и предполагам ще ни дадеш снимка на другата мелница, като доказателство че никой не я е пипал :rofl:
Ето я едната:
Изображение

Ето я и другата:
Изображение

Абе едната била изцяло от камък, а другата не - но няма значение, важното е че има една мелница, която все още не е вградена в хотел, следователно можем да твърдим, че никой не е пипал мелницата в Несебър :rofl:

И ето как е изглеждала първата (тази, за която става въпрос), преди "нашите" да я докопат:
Изображение
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвес

Мнение от roumensp »

http://offnews.bg/index.php/157942/nese ... -dyunigejt"

Каменната е строена през 15 век, включена е в резервата "Старинен Несебър" под закрилата на ЮНЕСКО.

То хубаво, че не вярваш на медиите, ама не може всички да лъжат ...
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвес

Мнение от IRA »

Аз се чудя на кой гений му е е родило в главата да опакова така мелницата. Това е изключително грозно.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвес

Мнение от yahoo »

След като застроиха от плажа до нивите сега гъдела е бил да сложат ръка и на историческа ценност, другото си го имат в изобилие. Заслепени от гнусна алчност кой и кога би могъл да ги спре?
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвес

Мнение от MrGeek »

IRA написа:Аз се чудя на кой гений му е е родило в главата да опакова така мелницата. Това е изключително грозно.
Защо се чудиш? Какво друго може да се роди в главите на нискочели мутри?
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
SFBG82
Мнения: 2393
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвес

Мнение от SFBG82 »

Идеята ми беше, че мелницата, която е в списъка на Юнеско не е пипната.
Другата, явно е извадена от списъка на Юнеско. За нея не бях чувал. My bad... :$
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Стига с тия сгради и офиси, време е за по-сериозни инвес

Мнение от miteto »

Грешки-човешки. Извадена от ЮНЕСКО, щото трябвало да влезе в хотел стил мутро-барок :D Нищо ново.
Да оставим мелниците, кажи ако не е тайна, подаде ли вече документи или се отказа от емиграция? Т.е. оставаш на етап: пускаме снимки на строежи в емигрантски форум?
Публикувай отговор