Просто не е модерно да си българин

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Joy »

mufc написа:Искаш да кажеш , че не те е срам , че си си прецакала семейството?

Ако питаш дали имам угризения, да имам. За детето. Мъжът ми си има глава на раменете и сам си взима решения. Пък и на него навсякъде му е добре той е непретенциозен и към развлечения равнодушен. Прецакан определено не се смята. Работата му е в цял свят принципно където и да живее. Днес е в Торонто, утре може да е в Африка.
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от mufc »

Ако се бях оженил за бившата ми приятелка, вероятноста да попадна в подобна ситуация беше огромна... добре, че си се разделихме навреме :whew:
Manchester United Football Club
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Странджата »

Joy написа:Този "миришещ на сяра обществен басейн" наистина е по-добър от много балнеологични спа по няколко причини. Обикновено по платени балнеологични спа ходят много хора с разни заболявания, често кожни екземи и прочие не особено приятни неща че да се топкаш с него в един басейн. :?: При това са претъпкани с такива. Този макар и обществен е почти празен. :) Може би не се знае масово от туристи или пък обикновена еснафщина- някой смята че като си платиш сигурно е по-полезно. Абе друго си е като е направен басейна дизайнерски, вероятно се отразява здравословно по-добре. :D Не знам на друго, но на джоба се отразява. :D
Aко наистина става дума за Гьола(не локвата,грешка)вероятността да хванеш нещо съвсем не граничи към 0!Освен ако кмета,от който си взела автограф и който много варненци биха посрещнали с парче разкъртен асфалт не е направил нещо замечателное!
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Странджата »

Kan_Tangra написа:Аз от разказа разбрах, че Джой никога през живота си не е ходила на фитнес, никога на спа. Понякога е повървявала пеша (мислейки, че е фитнес). Понякога се е киснала в някакъв басейн (мислейки си, че е спа).
А от предния разказ разбрах, че никога не е била наистина в Монреал, а само е излизала по социаладжийските седенки по домашному. Никога и не се е интегрирала, с бяла и добре платена работа. Може би мъжо е носил пици, а тя е гледала децата.

Във Варна има само едно хубаво нещо, и това е ВИНСА (и разбира се, останалите университети). Всичко останало е само декори. ;) :rock:
От бургазлия какво да очакваш :x ;)
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Mr.D »

Една от най гадните професии които човек може да работи е медицинска сестра. Мрьсотия, само болни около теб , малко пари, лош работен график.
Толкова няма желаещи за медицински сестри в Америка че който има такова образование, в рамкие на година му дават зелена карта.
И ако си представиш Кебек с общинските болници, мизерията сигурно е жестока.
Това е бялата работа за която става вьпрос.
Няма да намериш себеси уважаващ човек да го прави.
Аватар
edelwais
Мнения: 968
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 2:31 pm
Местоположение: Edinburgh, Scotland

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от edelwais »

Е стига де, кво сте емнали Joy?
Аз пък се радвам, като някой споделя позитивни емоции, без значение дали са породени от кифтета или Бетовен.
Айде не изпадайте до нивото на махленските клюкарки...

:beer:
Пътувахме много, но изобщо ... едва ли.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Joy »

В Америка мед. сестри са разделени на няколко нива. Сестрите с бакал. степен мръсна работа не вършат. Това са администратори в болн. заведения. Сестри с магистратура се занимават само и изключително с научна дейност.
Но...принципно съм съгласна. Административна държавна работа в Квебек винаги е мръсна работа. :^) В малко по-различен аспект. Мръсотията е в морално-психологически план.

В Куба и Карибите, както и на всеки южноамерикански курорт мога да ходя по всяко време безплатно. Ползвайки преференциите на авиокомпанията на мъжа ми като член на семейството. Но засега не са ми изпотрябвали- това не е България. ;) Когато ми писне тук, а това няма да стане скоро, може и да се възползвам от безплатните билети.
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от mufc »

Няма как да ти писне от България.
Manchester United Football Club
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от myhata II »

Много семейства в Канада се разпадат,това си е истината
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Joy »

Моето не е разпаднато. Никой не се женил за да седи до задника на другия.
Скучно и тъпо ми е когато нямам свободата да правя каквото и когато поискам.
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от mufc »

Точно така, хората се женят за да живеят разделени, иначе къде е свободата.
Manchester United Football Club
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Bistra »

Няма да се плашиш Joy, на някои им е скучно и тъпо, обаче контактуват с жените си чрез Форума. Защо ли като са на една ръка разстояние от тях? :?:
Обаче са много силни, когато трябва да дават препоръки на околните. Я, И зарежете семейните отношения!Това си е нейна лична работа!Ние тук да не сме другарски съд, Я?! :tmi:
Разкажи ти, за бизнес плановете и реализациите на българска земя...Това е по-интересно. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от mufc »

Аз се забавлявам с ролята , която играе тук :D
Manchester United Football Club
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Bistra »

Готина е, Да,...макар че ние сме лузърите. :D
Не е лесно да те хапят от толкова страни и да запазиш самообладание! Дано пък да успее, знаеш ли?!
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от myhata II »

Мдаа,кой какво лъже не знам,ама знам че комшията Пешо преди 3 година си дойде с булка а сега е с цигулка 8) :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор