Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от Bistra »

myhata II написа:А нас ще ни огрее ли една топла питка ?
:lol:
Даaa, напръскана с "Мухозол" предварително. :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от MrGeek »

myhata II написа:Цялата работа е че в България,Ел потреблението е паднало под технологичния минимум
Е, щом потреблението е паднало под технологичния минимум, сега с АЕЦ БеляНЕ ще го вдигнат принудително, мухЪ. Ти само гледай там електромера на бензиностанцията как и какво върти, че да няма изненади. :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от myhata II »

Bistra написа:
myhata II написа:А нас ще ни огрее ли една топла питка ?
:lol:
Даaa, напръскана с "Мухозол" предварително. :lol:

Едно време с това ги пръскаха,майтап няма,и помагаше :D :rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от myhata II »

MrGeek написа:
myhata II написа:Цялата работа е че в България,Ел потреблението е паднало под технологичния минимум
Е, щом потреблението е паднало под технологичния минимум, сега с АЕЦ БеляНЕ ще го вдигнат принудително, мухЪ. Ти само гледай там електромера на бензиностанцията как и какво върти, че да няма изненади. :D :rofl:
Гайка от как се помним,всичките ти прогнози се сгромолясват с тътен ,и тая викам да я слижим при другите :D :rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от Bistra »

myhata II написа: Едно време с това ги пръскаха,майтап няма,и помагаше :D :rofl:
Що, ти да не си имал проблеми, та знаеш? :^) Или пак Крокито-Гена ти обаждаше? :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от MrGeek »

Адвокатите предупредиха България да се разбърза, за да не изгуби арбитража за "Белене"

Адвокатите от международната правна кантора White&Case, ангажирани от кабинета на ГЕРБ да защитават българската позиция в арбитражния спор с руската "Атомстройекспорт" за неустойки заради спирането на АЕЦ "Белене", са поискали от Министерството на икономиката и енергетиката спешни мерки по организацията на българската защита. За това съобщиха днес депутати от ГЕРБ, които показаха на медиите копие от писмото. В него юристите предупреждават, че ако България продължи да се бави, има реален шанс да бъде осъдена на неустойка от 1 млрд. евро, а НЕК да загуби активите си.

Крайният срок адвокатите да подадат информацията от НЕК е 25 октомври, а българската страна не се е отзовала на искането, отправено на 9 авугст на среща и напомнително писмо от 23 август.
Като чета горното и сещам за следната пропагандна песничка от едно време:
Комунистите родината изграждат.
Комсомолците със тях строят.
Пионери, пионери, славен път ни чака - трудов път!

Комунисти, комсомолци, пионери сме в един и същи строй!
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Публикувай отговор