Attention!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Attention!

Мнение от Mielle »

optics Считам за неуместно форумните "любимци" да нападат словесно хора,които лично не познават.
Но ще цитирам друг мил съфорумец,който уважавам:"Българите в Канада стават или скотове или зомбита"...Та ти от кои си?
И моля те недей да збравяш следващият път като си дойдеш до БГ,кой ти даваше съвет коя тоалетна хартия да използваш,че имаше проблем доколкото си спомням колко пластова да бъде ;)
Каквито хората,такива и темите им на разговор!
Хайде със здраве!
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Attention!

Мнение от roumensp »

Mielle написа:optics Считам за неуместно форумните "любимци" да нападат словесно хора,които лично не познават.
Но ще цитирам друг мил съфорумец,който уважавам:"Българите в Канада стават или скотове или зомбита"...Та ти от кои си?
А не се ли запита "милият съфорумец" от кои е, преди да го цитираш ? :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Attention!

Мнение от myhata II »

roumensp написа:
Mielle написа:optics Считам за неуместно форумните "любимци" да нападат словесно хора,които лично не познават.
Но ще цитирам друг мил съфорумец,който уважавам:"Българите в Канада стават или скотове или зомбита"...Та ти от кои си?
А не се ли запита "милият съфорумец" от кои е, преди да го цитираш ? :D
БАРОВЕЦ без кредитни карти и моргидж ! :y: :rock:
:cash:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Attention!

Мнение от yahoo »

Mielle написа:Но ще цитирам друг мил съфорумец,който уважавам:"Българите в Канада стават или скотове или зомбита"
Не съди за българите в Канада от няколкото активни съфорумници тук. Повечето нормални хора не изпитват особена нужда от форума в сегашния му вид и съответно рядко или изобщо не го посещават.

Вероятността да ни сполети екзотична болест при толкова много други съвременни опасности клони към нула и е обект предимно на журналистически сензации. Не е нужно да се целуваме с всеки срещнат, но пък и да ходим с маска като Майкъл Джексън пак няма никакви гаранции.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Attention!

Мнение от Bistra »

myhata II написа:БАРОВЕЦ без кредитни карти и моргидж ! :y: :rock:
:cash:
Който се самоизмъчва в Торонто? :^) Баровците живеят на юг...Бегай, бегай! Ходи, целуни куклата си от мен! :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Attention!

Мнение от myhata II »

Мъка няма, просто голяма скука, а колегите идват в Канада и много се разработват :D :rofl:
И най интересното е че се блъскат по цял ден и накрая на месеца идват при мухата за некой долар на заем :rofl: :D
А специално за куклата ти ме подсети за една песен с която те поздравявам

https://www.youtube.com/watch?v=xIQ8Og2NnEE"
ПП
Много приличаш на куклата... :rofl: :rofl: :rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Attention!

Мнение от Bistra »

myhata II написа:Мъка няма, просто голяма скука, а колегите идват в Канада и много се разработват :D :rofl:
И най интересното е че се блъскат по цял ден и накрая на месеца идват при мухата за некой долар на заем :rofl: :D
А специално за куклата ти ме подсети за една песен с която те поздравявам

https://www.youtube.com/watch?v=xIQ8Og2NnEE"
ПП
Много приличаш на куклата... :rofl: :rofl: :rofl:
Това ли разправяш на родата във Филибето, връщайки се чат-пат да изпросиш някое наемче от вмирисаното дюкянче? На Щерю майка му също има дюкянче върнато от реституцията, ама той не парадира с това. Даже и бе помагал последният път като си беше в България да го стяга. Помага си жената на пенсията, няма лошо.
Пръскай се с повече парфюм след секс, че колкото и да се къпеш ароматът на надуваем дюшек остава. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Attention!

Мнение от myhata II »

:* КУКЛА !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Attention!

Мнение от Bistra »

Е, все пак е някакво успокоение, де! :handshake: Повишаваш ме в йерархията. Доскоро бях зомби, сега кукла...Живот и здpаве, може да се пенсионирам като плюшен заек. :party: :rock: :rofl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Attention!

Мнение от analgin »

Bistra написа:Който се самоизмъчва в Торонто? :^) Баровците живеят на юг...Бегай, бегай! Ходи, целуни куклата си от мен! :D
You are your own worst enemy, you certainly have not learned very much after all this time on the forums & all the time you have been on the South Shore.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Attention!

Мнение от Bistra »

Напомняш ми за някого, който ми говореше в цитати, опитвайки се да ме впечатли с познанията си по испански. :tmi:
Та и аз така ще ти отговоря. ;)
“To know your Enemy, you must become your Enemy.” ― Sun Tzu
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Attention!

Мнение от roumensp »

myhata II написа:БАРОВЕЦ без кредитни карти и моргидж ! :y: :rock:
:cash:
Като влезеш в Доларамата, никой не може да се мери с теб, баровец отсекъде, та дрънка. :rofl:
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Attention!

Мнение от Bistra »

roumensp написа:Като влезеш в Доларамата, никой не може да се мери с теб, баровец отсекъде, та дрънка. :rofl:
Забрави страните от третият свят, където аз, ти и Mr. Антиофшорка ще умрем от глад, ако отидем евентуално на екскурзия. :party: :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Attention!

Мнение от analgin »

погледнете БЪЛГАРСКОТО
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Attention!

Мнение от 7George »

Не!Просто да има инфо.Това е!
Не всеки може да следи пресата,но малко здравна култура не е излишна.
Пълни глупости. Кои са тия, дето могат да четат форума, но не могат да следят онлайн-пресата поне?
:D
И как да се пазим от Ебола конкретно? Да не ходим в Африка - ясно.. друго?
:n:
Embrace your climate change!
Публикувай отговор