Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

Мнение от grozdan »

П-ф-ф, тоя е някакъв аматьор, точно като хванатите наскоро в САЩ :)

Пък и още докато се състезаваше имаше изцепки - изхвърлиха го за допинг. Освен това май отвори фитнес център на Националния Стадион, което не се отдава на всеки. Хванал се е с някакви сериозни играчи и сега ще се бори с индианците в затвора. Дано само не му набутат разни амазонки, че тогава ще го закъса ;)
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

Мнение от 7George »

Явно само спортът къща не храни. Пуста криза. Трябва да се разнася нещо в чантите напред-назад. ;) Че скъпи тия турнири на децата.

"На Гълъбин от известно време му викаме Кокаин Боевски". Така вече бивши приятели на олимпиеца коментираха ареста му в Бразилия.

Ама ако го бяха фанали в София сигурно щяха да го оправдаят - подхвърлили му ей така, 10-на кила...
Embrace your climate change!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

Мнение от pumpy »

От една седмица съм на стаж в един затвор в Колорадо - просто не ми се мисли какво го чака горкия, освен ако нямаме спогодба с Бразилия и не се прибере да си "излежава" присъдата в София....
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

Мнение от grozdan »

pumpy написа:От една седмица съм на стаж в един затвор в Колорадо - просто не ми се мисли какво го чака горкия, освен ако нямаме спогодба с Бразилия и не се прибере да си "излежава" присъдата в София....
Интересно. Като по филмите ли е или по-зле?
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

Мнение от anxeli »

Щом и зъболекар им пращат няма как да е много зле :). Или си част от мъченията, а пумпи, колко зъба изтрЪгна :D ...
Няма спогодба с Бразилия, наскоро гледах при Карбовски една циганка се молеше да докарат дъщерята-дребна трафикантка да лежи в бг затвор, но 6 години нищо не бяха направили нашите ъъъ ченгенца.
Циганите - на Сатурн !
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

Мнение от Rall »

Аз пък някъде прочетох, че в панделата в Бразилия имало около 80 българи. Нема страшно заформя се българска общност и там.
Dead Eyes See No Future
Аватар
азо
Мнения: 276
Регистриран на: Пон Май 23, 2011 12:26 pm
Местоположение: İstanbul

Re: Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

Мнение от азо »

БОЕВСКИ ИЗПЯЛ НАРКОКАРТЕЛА В БРАЗИЛИЯ
http://www.blitz.bg/news/article/121554"


Неговите показания са помогнали за залавянето ден по-късно на 34 наркотрафиканти и повече от 9 тона кокаин. За сметка на информацията, която е дал, защитата на спортиста ще се бори за извънсъдебно споразумение. Такова обаче е малко вероятно да се постигне предвид големината на пратката кокаин, открита в багажа му.

В този случай сериозно е застрашена сигурността на Боевски, твърдят още източниците.


ако това е вярно, гълъбето боевски е 100% самодеец.означава- както си и мислех, че няма гъссс.
don azo - the spirit of istanbul.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

Мнение от Bistra »

Леле сега със сигурност ще го убият.Ужас! :|
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

Мнение от pumpy »

anxeli написа:Щом и зъболекар им пращат няма как да е много зле :). Или си част от мъченията, а пумпи, колко зъба изтрЪгна :D ....
Не бе, не съм част от мъченията, въпреки, че правех предимно ектракции. Аз честно казано се кефя, защото обичам най-мног хирургията, но ми е малко кофти за "пациентите". А иначе е супер изживяване да се работи в такава среда ....
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

Мнение от Bistra »

pumpy написа: А иначе е супер изживяване да се работи в такава среда ....
Пошляпват ли те отзад? Извинявай за недискретния въпрос, ама не можах да се сдържа, просто. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

Мнение от Странджата »

Bistra написа:
pumpy написа: А иначе е супер изживяване да се работи в такава среда ....
Пошляпват ли те отзад? Извинявай за недискретния въпрос, ама не можах да се сдържа, просто. :D
Стимеее,толкова си се вманиачила,че все натам биеш! ;) Не бих се учудил ако Пумпи беше патоанатом в затвора, да му зададеш същия въпрос! :D
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

Мнение от Bistra »

Странджата написа:Не бих се учудил ако Пумпи беше патоанатом в затвора, да му зададеш същия въпрос!
Харесва ми Хелоуинското ти настроение,хей! :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

Мнение от ablood »

„Най-много ме ядосва, че ме третират като трафикант, а не като олимпийски шампион. Това ме побърква“, коментира от своя страна Гълъбин Боевски в интервю от затвора за TV 7.
Бах'ти гадните бразилски ченгета! Човекът пренасял по-малко от 9 кила а те го третират като наркотрафикант.

Опитах се да си представя колко дози краен продукт се правят от тези 9 кила. Каква е статистическата вероятност с тях да зарибят 1-2 нови деца и някой да умре от свръхдоза?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

Мнение от Павел »

"Съпругата на Боевски – Красимира, е в Сао Паулу от няколко дни. Според нея единственият шанс на съпруга й да избегне 15-те години затвор, които го грозят, е българската държава да застане зад негои да го защити. Тя припомни, че Боевски е дал много за страната си и е редно правителството да предприеме съответните политически ходове за неговото оневиняване."

"Ако ме освободят от затвора до два месеца, ще спечеля медал на олимпийските игри в Лондон догодина”, обеща самият Боевски в интервю за „Гореща точка” в сутрешния блок на TV7."

Аз се чудя, защо по света вече гледат на Бг като Швейцария, то било заради боевски.
Единственото, което до 2 месеца ще спечели мутрата е бойфренд-негър в килията и единсвеното, което бг държава може да направи, е да го снабдява редовно с вазелин.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Заковаха Гълъбин Боевски с две кила кокаин в Бразилия

Мнение от valioiko »

Гадно, нагло копеле! Да изгние в бразилкия затвор заслувава!
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Публикувай отговор