Контра на реконтрата на пропагандата 2

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Rosi

Мнение от Rosi »

goliama mechka написа:Ама пък Роси да казва че се плашели,че ще са оплюти-това е смешно :lol:
Kazah, 4e ne pi6at za6toto ne iskat da budat opluti.a taia tema e potvurjdenie na tova koeto govoria , kakto i tvoia komentar, taka i na pove4eto tuk.Edinia komentira 4e keepara bil tujen, drugia potvu4jdava.Abe 6to ne si gledaite si va6eto 6tastie? Vie nali ne ste tujni?:lol: :lol: :lol:Aman ot dava6ti ton v jivota :roll:
todor73
Мнения: 1524
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:51 am
Местоположение: Квебек

Мнение от todor73 »

e rosi ti pqk ne davash i edna duma da se kaje po temata. taka sqm go pochuvstval az, ti sto ne napisa che radostno zvuchi kato ne si sqglasna s men. :idea:
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Silistra написа:Тодор Колев се вьрна предсроЧно , макар ЧЕ БЕШЕ атаШе в ОТАВА
I kakvo ot tova? Todor Kolev razpravyashe razni neshta ot tipa, che tuk nyamalo kebapcheta primerno. Prvo, tuk ima kebapcheta, lokum i kakvoto tam si poiskash, vtoro na men tezi neshta ne mi lipsvat. Moga i bez tyah i otkakto sam tuk ne sam hodil nito vednaj v bg restoranta v Ottawa. Prosto ne izpitvam neobhodimost da hodya. Ne sam si kupuval i nito vednaj bg sirene. Ne che ne moga da si pozvolya da si kupya, no ne iskam. Vtoro, Todor Kolev e na poveche godini ot men, s drugi navici, predpochitaniya i s nedobar angliyski. Vsichki tezi faktori zatrudnyavat dopalnitelno adaptaciyata mu. Vsichko e individualno, kakto ne vednaj sam kazval i aqz i drugi saforumnici! Osven tova, nikoy ne moje da mi kaje kade da mi haresva i kade ne ili da povliyae na izbora mi! :idea: Tova, che na Todor Kolev ili na koyto i da e ne mu haresva da jivee v Ottawa/Canada oznachava li, che i na men ne tryabva da mi haresva?!

--------------------------------------------
"Here I am
This is me
There's nowhere else on earth I'd rather be
Here I am" Bryan Adams
Изображение
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Keeper of the 7 keys
Мнения: 334
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:14 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Keeper of the 7 keys »

Ne znam zashto reshihte taka, naistina. Horаta, koito me poznavat mogat da kajat kolko sum tujen i kolko placha vkushti.... A postoianno poluchavam ocenki ot tezi, koito ne sa me i vijdali. Nadali obache ot poznatite mi niakoi shte si spomni zamoment, v koito da sum bil tujen ili otchaian tuk.

Spored men e napulno bezmisleno da govoria za prichinite za reshenieto ni. Misleh, che za niakoi hora tova shte e interesno, no vijdam, che kakvoto i da napisha tezi, koito ne me poznavat shte kajat, che ne e viarno.
Ne moga da razbera kak moje da ste tolkova dobri psiholozi i da znaete kak se chuvstvat ostanalite. Az pone ne moga da sudia za resheniata na drugi hora, moje bi ne e i moia rabota

Taka che Sasho nameri otgovora za sebe si - ne sme motivirani, ne sme
uspiali, uplashili sme se... Izberi si.. Tova iavno sa edinstvenite vuzmojni alternativi :)
Rosi

Мнение от Rosi »

A keepare, ima i o6te alternativi :)

Zna4i sledvat: ne znaete da se borite, bili ste vruzkari v Bg i tuk za ni6to ne stavate 6toto niama mama,niama tati, povurhnostni ste, looseri ste i t.n. Ako se oplakva6 v Canada i si trugva6 si kriva raketa na koiato kosmosa i pre4i ako ne si se oplakval ,no si trugva6 si tujen :D :D
Vse versii puskani tuk ot ina4e mnogo uspelite i neagresivni i super kompetentni psiholozi. :D :D :D
A na vas jelaia mnogo uspeh.
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

Keeper of the 7 keys написа:Ne znam zashto reshihte taka, naistina. Horаta, koito me poznavat mogat da kajat kolko sum tujen i kolko placha vkushti.... A postoianno poluchavam ocenki ot tezi, koito ne sa me i vijdali. Nadali obache ot poznatite mi niakoi shte si spomni zamoment, v koito da sum bil tujen ili otchaian tuk.

Spored men e napulno bezmisleno da govoria za prichinite za reshenieto ni. Misleh, che za niakoi hora tova shte e interesno, no vijdam, che kakvoto i da napisha tezi, koito ne me poznavat shte kajat, che ne e viarno.
Ne moga da razbera kak moje da ste tolkova dobri psiholozi i da znaete kak se chuvstvat ostanalite. Az pone ne moga da sudia za resheniata na drugi hora, moje bi ne e i moia rabota

Taka che Sasho nameri otgovora za sebe si - ne sme motivirani, ne sme
uspiali, uplashili sme se... Izberi si.. Tova iavno sa edinstvenite vuzmojni alternativi :)
na men mi e mnogo interesno Keeper
shtoto i az sam ot edna mahala do letishteto ;-) i az sashto mislia da begam ot tuk
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Роси, тука може да се шегуваме и забавляваме, обаче би ли ми посочила някой който взема да речеме над 50 - 60к заплата да е зарязал всичко и да се е върнал в БГ-то?
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

Lub0 написа:Роси, тука може да се шегуваме и забавляваме, обаче би ли ми посочила някой който взема да речеме над 50 - 60к заплата да е зарязал всичко и да се е върнал в БГ-то?
az poznavam dvama veche takiva
i niakolko drugi koito zaminaha za US
50-60 nishto ne sa
sled taxite
vij ako biaha cash - po se iadva
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Aз защото не познавам такива, много говорят и т.н., обаче никой не го е направил. (САЩ и останалият свят не се брои, само за БГ-то става дума).
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

Lub0 написа:Aз защото не познавам такива, много говорят и т.н., обаче никой не го е направил. (САЩ и останалият свят не се брои, само за БГ-то става дума).
v interes na istinata ednite se varnaha pak v Canada ama ne shtoto ne im haresvalo v BGto a shtoto imali niakvi personalni problemi
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Rosi

Мнение от Rosi »

Lub0 написа:Роси, тука може да се шегуваме и забавляваме, обаче би ли ми посочила някой който взема да речеме над 50 - 60к заплата да е зарязал всичко и да се е върнал в БГ-то?
Lub0, poznavam i o6te kak.Daje s dohodi 2 puti po-golemi.Daje i hora koito prodadoha tuk biznes i si zaminavat.Ne vsi4ko v toia jivot sa parite.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

За парите не съм много съгласен, ама както и да е... явно аз в други кръгове се движа и такова чудо някой да зараже тука 120к заплата и да се върне в БГ-то на 5-6к не съм срещал още...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Rosi

Мнение от Rosi »

Lub0 написа:За парите не съм много съгласен, ама както и да е... явно аз в други кръгове се движа и такова чудо някой да зараже тука 120к заплата и да се върне в БГ-то на 5-6к не съм срещал още...
Ami te prosto ne otivat tam za zaplata.I vse sa imigranti do6li predi 7-8 godini.A za parite ... kakvo da ti kaja:Vupros na preoriteti.A 50-60k ne e nikak goliama zaplata.Sled taksite ostava prosto sme6na.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Нещо не разбрах как ще се издържат твоите познати в БГ-то?
Под пари нямах впредвид 50-60к, а прите избщо.
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Keeper of the 7 keys
Мнения: 334
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:14 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Keeper of the 7 keys »

Lubo, az sum si napravil smetkata, che v blizkite niakolko godini v BG niama da vzimam poveche pari otkolkoto tuk. Inache veche rabotia level 2 support v Convergia i znam, che skoro shte vzimam tia 50-60 K, za koito govorish
I v dulgosrochen plan vse oshte mislia, che v Canada e po-lesno da si osigurish starinite, no ne parite sa opredeliashtoto pri men :)
Заключено