Новите Българи-Срам не срам, това е

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Новите Българи-Срам не срам, това е

Мнение от mufc »

ivandaman написа:Между другото mufc ... никът ти това ли означава което си мисля или напротив?? :)
Бях убеден, че точно ти ще го разбереш... и се оказах прав :y:
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Новите Българи-Срам не срам, това е

Мнение от Omega3 »

Много драматизирате нещата. Кьде кьде по интересни и интелигентни народности са се стопявали. Просто това са природни закони. Разнообразие.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Новите Българи-Срам не срам, това е

Мнение от myhata II »

България 500 години е оцеляла ,та сега ли ?
Утре да реша се връщам а вие ? 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Новите Българи-Срам не срам, това е

Мнение от Omega3 »

myhata II написа:България 500 години е оцеляла
Това ме сьмнява.
Последно промяна от Omega3 на Нед Апр 10, 2011 9:39 pm, променено общо 1 път.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Новите Българи-Срам не срам, това е

Мнение от IFF »

myhata II написа:България 500 години е оцеляла ,та сега ли ?
Утре да реша се връщам а вие ? 8)
Не, докато бяхме там много неща не ни правеха впечатление, ама вече не е така.
Nick(olov)
Мнения: 128
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2010 3:23 pm
Местоположение: Montreal

Re: Новите Българи-Срам не срам, това е

Мнение от Nick(olov) »

Аватар
Rambler
Мнения: 119
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 4:40 am
Местоположение: Сопот, България
Обратна връзка:

Re: Новите Българи-Срам не срам, това е

Мнение от Rambler »

500 години е оцеляла ама на дали ще оцелее още 200 години. България е вече циганска държава, циганин да си. Аз съм от малко под балканско градче (Сопот) до преди две години имаше но бяха малко и бяха кротки. Последните няколко месеца от къде дойдоха не знам, ама са едни големи глутници да те е страх да се разхождаш. Седят на пейките на центъра до паметника на Вазов пият бира и крещят, мятат бесни гюбеци и се бият. Полицията нищо не може да им каже, бяха се опитали да ги изгонят но мой познат полицай изписа една кофа мастило по случая. Ето това е България в момента. За това се махам, ако не е Канада ще е Нова Зеландия, Австралия или където и да е но да не е в кошмара БГ.
Мухата утре да решиш ще се върнеш в България, ама като видиш за какво иде реч май бързо, бързо ще се метнеш на обратния полет. Много съм ги слушал такива. Една позната ми разправя същите ама в Гърция, дойде си и след 2 месеца ми вика "а тука не се издържа", друг пример мой много близки приятели живеят в Лондон 15 години и решиха де се приберат за винаги в БГ, тяхното завинаги беше една година и после бягай. Като решиш да се прибереш си остави една отворена врата, че ще ти се наложи да минеш през нея 100% като ти мине еуфорията от прибирането в България и като вземеш да гледаш реално на нещата. :)
12.02.2011 - Първи урок по Френски

http://immigration2quebec.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Новите Българи-Срам не срам, това е

Мнение от Omega3 »

Rambler написа:500 години е оцеляла ама на дали ще оцелее още 200 години. България е вече циганска държава, циганин да си. Аз съм от малко под балканско градче (Сопот) до преди две години имаше но бяха малко и бяха кротки. Последните няколко месеца от къде дойдоха не знам, ама са едни големи глутници да те е страх да се разхождаш. Седят на пейките на центъра до паметника на Вазов пият бира и крещят, мятат бесни гюбеци и се бият. Полицията нищо не може да им каже, бяха се опитали да ги изгонят но мой познат полицай изписа една кофа мастило по случая. Ето това е България в момента. За това се махам, ако не е Канада ще е Нова Зеландия, Австралия или където и да е но да не е в кошмара БГ.
Мухата утре да решиш ще се върнеш в България, ама като видиш за какво иде реч май бързо, бързо ще се метнеш на обратния полет. Много съм ги слушал такива. Една позната ми разправя същите ама в Гърция, дойде си и след 2 месеца ми вика "а тука не се издържа", друг пример мой много близки приятели живеят в Лондон 15 години и решиха де се приберат за винаги в БГ, тяхното завинаги беше една година и после бягай. Като решиш да се прибереш си остави една отворена врата, че ще ти се наложи да минеш през нея 100% като ти мине еуфорията от прибирането в България и като вземеш да гледаш реално на нещата. :)
тука из форума има агитатори за врьштане в Бг-то, но на практика все оште са тук и нагьват паржоли, заштото много добре знаят, че в момента на земята няма по топло и сигурно място от Канада.
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Новите Българи-Срам не срам, това е

Мнение от klisurov »

Omega3 написа:... в момента на земята няма по топло и сигурно място от Канада.
По-сигурно ... може би, но по-топло ... определено има ;)
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Новите Българи-Срам не срам, това е

Мнение от myhata II »

Да бе всички ние (вие) тука не сте и не ще си ходите до Бгто :D
Рамблер не ги слушай,по цяла година бачкат като волове и после си ходят в Бгто и се правят на баровци,проблема им там е че няма с какво да се препитават,демек един чистач в Канада взима 2000 долара а в Бгто 200 лв ,е затова се връщат,да не мислиш че тука им е много хубаво
Ама ето човека бил архитект в бгто,в Канада е чистач,та кой е баламата да седи по чужбините ?
Вижда как стоят нещата: пресмята си риска и загубеното бъдеще време,хваща си самолета и обратно ,толкова е просто и елементарно !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Новите Българи-Срам не срам, това е

Мнение от Rall »

Aбе по- добре доволен чистач, отколкото нещастен архитект :!:
Dead Eyes See No Future
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Новите Българи-Срам не срам, това е

Мнение от myhata II »

Тея ги разправяй на онея без документи и образование 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Новите Българи-Срам не срам, това е

Мнение от Omega3 »

Муха, теб Бьлгария те е прогонила, Канада те е приела. Не мога да разбера какьв ти е проблема. Радвай се , че някой те е приел и ти е дал човешки права, а не те третира като треторазряден индивид. С Образованието ще стане и това с времето. Канада не може да оправя бакиите на който и да е било по света и най вече на тия които бьлват орди от висшисти емигранти.
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Новите Българи-Срам не срам, това е

Мнение от John Smith »

myhata II написа:Утре да реша се връщам а вие ?
А защо все не решаваш? Ще се избавиш от толкова много мъки по тази Канада.
Omega3 написа:Муха, теб Бьлгария те е прогонила, Канада те е приела. Не мога да разбера какьв ти е проблема.
Проблемът на Мухата е, че за n-години в Канада все още живее като новопристигнал - под наем, сам и кара кола за $200. Съответно си мисли, че всички имигранти са го докарали максимум до неговото ниво. В същото време не му стиска да се върне във Филибето, защото там и чистач от него няма да стане, съдейки по нивото на образование, което държи да демонстрира във всяка тема. Това при него не е един проблем, това е комплексна ситуация, разрешаването на която се усложнява с отлагане на началото на разрешаване. :!:
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Новите Българи-Срам не срам, това е

Мнение от myhata II »

:D :D :D :D :D :D
Смяххххх
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор