Само момиче в Канада

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Само момиче в Канада

Мнение от filipne »

Lusi_bg написа:Аз съм готова да вложа и повече, но не мога да живея на ръба на мизерията, защото в България дори да си много кадърен, ако нямаш дебели връзки си за на никъде. Работила съм повече от 6 месеца, просто само за толкова имам документи.
Ми то без връзки никъде не върви. Включително и в Канада. Сещаш се сама какви връзки ще имаш като пристигнеш.
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: Само момиче в Канада

Мнение от kikolilokiko »

ти сега искаш да се омъжиш хем по любов, хем по сметка :)
давам жокер - има една тема за един поляк - той е човека ;)
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
Аватар
Lusi_bg
Мнения: 47
Регистриран на: Чет Авг 20, 2009 4:49 am

Re: Само момиче в Канада

Мнение от Lusi_bg »

kikolilokiko написа:ти сега искаш да се омъжиш хем по любов, хем по сметка :)
давам жокер - има една тема за един поляк - той е човека ;)
Ти май не си разбрал. Точно това не харесвам - фиктивни бракове!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Само момиче в Канада

Мнение от valioiko »

filipne написа:Вальо, ти имаш ли си на представа какви с атаксите за чуждестранни студенти ?

Доста солени.
Имам доста реална представа за таксите на университетите в Канада, защото ги проучвам от около година.

А ти имаш ли си представа, че има университети, чиито такси за чуждестранни студенти са също толкова ниски, колкото за местни?
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: Само момиче в Канада

Мнение от kikolilokiko »

Lusi_bg написа:
kikolilokiko написа:ти сега искаш да се омъжиш хем по любов, хем по сметка :)
давам жокер - има една тема за един поляк - той е човека ;)
Ти май не си разбрал. Точно това не харесвам - фиктивни бракове!
откога да се омъжиш по любов е фиктивен брак?!?!
явно и аз съм остарял :lol: :lol: :lol:
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Само момиче в Канада

Мнение от filipne »

valioiko написа:
filipne написа:Вальо, ти имаш ли си на представа какви с атаксите за чуждестранни студенти ?

Доста солени.
Имам доста реална представа за таксите на университетите в Канада, защото ги проучвам от около година.

А ти имаш ли си представа, че има университети, чиито такси за чуждестранни студенти са също толкова ниски, колкото за местни?
Не, кои са тези?

Със сигурност не са в Кебек.
Аватар
Lusi_bg
Мнения: 47
Регистриран на: Чет Авг 20, 2009 4:49 am

Re: Само момиче в Канада

Мнение от Lusi_bg »

Не искам да се женя по сметка, нито уредени бракове. Искам да съм си свободна :)

Да добавя, че нямам пари, които да вложа в университет, дори най-минамална сума. Искам просто да работя.
Последно промяна от Lusi_bg на Пет Авг 21, 2009 3:12 am, променено общо 1 път.
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: Само момиче в Канада

Мнение от kikolilokiko »

valioiko написа:
filipne написа:Вальо, ти имаш ли си на представа какви с атаксите за чуждестранни студенти ?

Доста солени.
Имам доста реална представа за таксите на университетите в Канада, защото ги проучвам от около година.

А ти имаш ли си представа, че има университети, чиито такси за чуждестранни студенти са също толкова ниски, колкото за местни?

тези университети явно не се котират добре щом са такива таксите
извинявам се, че се намесвам в дискусията ви
обещавам повече няма :):):)
продължавайте ;)
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: Само момиче в Канада

Мнение от kikolilokiko »

няма вече любоффф....
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
Аватар
Lusi_bg
Мнения: 47
Регистриран на: Чет Авг 20, 2009 4:49 am

Re: Само момиче в Канада

Мнение от Lusi_bg »

Аз вярвам, че има :)
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: Само момиче в Канада

Мнение от kikolilokiko »

и Войцек мисли така ;)
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
Аватар
Lusi_bg
Мнения: 47
Регистриран на: Чет Авг 20, 2009 4:49 am

Re: Само момиче в Канада

Мнение от Lusi_bg »

Много бих се радвала и някой друг да си даде мнението по темата, разбира се стига да е адекватно. Бих искала да попитам къде мога да открия инфо за стандарта на живот в Канада, инфраструктурата и така нататък. Мерси предварително!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Само момиче в Канада

Мнение от myhata II »

Много бих се радвала и някой друг да си даде мнението по темата, разбира се стига да е адекватно. Бих искала да попитам къде мога да открия инфо за стандарта на живот в Канада, инфраструктурата и така нататък. Мерси предварително!

http://www.glitterfy.com/][img]http://i ... .gif[/img]
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Lusi_bg
Мнения: 47
Регистриран на: Чет Авг 20, 2009 4:49 am

Мнение от Lusi_bg »

Не ми харесва това, че се опитвате да се подигравате на запитването ми. Мислех си , че този форум е направен за да си помагат хората, но явно не е така.
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re:

Мнение от myhata II »

Lusi_bg написа:Не ми харесва това, че се опитвате да се подигравате на запитването ми. Мислех си , че този форум е направен за да си помагат хората, но явно не е така.


http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 61&start=0
Прочети тази тема и още в този форум !!
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор