попълване на данъчни декларации при счетоводител

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: попълване на данъчни декларации при счетоводител

Мнение от Koko »

Ако не престанете да се дърляте, някой ще получи почивка от форума.
Мисля че вече всички разбраха кои са доволните и кои са недоволните от БгМонтреал, има ли някой друг който може да отговори на въпроса по-долу?

petiov написа: ....
А бе няма ли и други счетоводители които могат и искат естествено да се занимават с това.
.....
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
kralimarko

Мнение от kralimarko »

gazara написа:ейй,много злоба се е насъбрала в живота человечески!!!защо така бе 'ора?Бъдете малко по толерантни,уважавайте другите пък били те и на по ниско стъпало от вас...нека има избор,пък какво ще изберете си е ваша работа...
ТОВА И АЗ КАЗВАМ. но явно е трудно :shock:
kralimarko

Мнение от kralimarko »

gazara написа:ейй,много злоба се е насъбрала в живота человечески!!!защо така бе 'ора?Бъдете малко по толерантни,уважавайте другите пък били те и на по ниско стъпало от вас...нека има избор,пък какво ще изберете си е ваша работа...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: и аз това казвам :wink: ..ти да видиш колко са злобни хората :metro: :metro:
Аватар
petiov
Мнения: 195
Регистриран на: Съб Дек 09, 2006 10:28 am
Обратна връзка:

Re: попълване на данъчни декларации при счетоводител

Мнение от petiov »

Karo007 написа:
petiov написа:...А бе няма ли и други счетоводители които могат и искат естествено да се занимават с това....
Има, но добрите счетоводители вероятно имат по-важна работа от писане на хиляди мнения в БГ форум, затова не са известни тук. А и добрите нямат нужда от реклама по принцип - те си имат твърда клиентела и референции. Като лекарите почти.
И не винаги най-добрите говорят Български.
Бе аз нямам нужда да говори български,а да си върши работата.А колкото до многото счетоводители,които са под път и над път...много се изговори ,но освен вече споменатия и явно всеобщ любимец бгмонреал-Кътев,почти никой не спомена друго име.Бе хора...не харесвам монопола, гот ми е като има избор. :wink:
kralimarko

Re: попълване на данъчни декларации при счетоводител

Мнение от kralimarko »

petiov написа:
Karo007 написа:
petiov написа:...А бе няма ли и други счетоводители които могат и искат естествено да се занимават с това....
Има, но добрите счетоводители вероятно имат по-важна работа от писане на хиляди мнения в БГ форум, затова не са известни тук. А и добрите нямат нужда от реклама по принцип - те си имат твърда клиентела и референции. Като лекарите почти.
И не винаги най-добрите говорят Български.
Бе аз нямам нужда да говори български,а да си върши работата.А колкото до многото счетоводители,които са под път и над път...много се изговори ,но освен вече споменатия и явно всеобщ любимец бгмонреал-Кътев,почти никой не спомена друго име.Бе хора...не харесвам монопола, гот ми е като има избор. :wink:
съгласен съм с теб.тези дето са добри не се рекламират безплатно
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Re: попълване на данъчни декларации при счетоводител

Мнение от bgmontreal »

kralimarko написа:
petiov написа:
Karo007 написа:
petiov написа:...А бе няма ли и други счетоводители които могат и искат естествено да се занимават с това....
Има, но добрите счетоводители вероятно имат по-важна работа от писане на хиляди мнения в БГ форум, затова не са известни тук. А и добрите нямат нужда от реклама по принцип - те си имат твърда клиентела и референции. Като лекарите почти.
И не винаги най-добрите говорят Български.
Бе аз нямам нужда да говори български,а да си върши работата.А колкото до многото счетоводители,които са под път и над път...много се изговори ,но освен вече споменатия и явно всеобщ любимец бгмонреал-Кътев,почти никой не спомена друго име.Бе хора...не харесвам монопола, гот ми е като има избор. :wink:
съгласен съм с теб.тези дето са добри не се рекламират безплатно
За съжаление съм съгласен с теб.
Ако хвана някога златната рибка ще я помоля да ми плаща сметките за реклама, че както правилно си отбелязал добрите трябва да отделяме доста за реклама.

Ако мислиш, че не е достатъчно си добре дошъл да играеш ролята на златната рибка и да ти изпращам сметките на теб ;)
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
teomat.com
Мнения: 561
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 11:16 am
Местоположение: Canada
Обратна връзка:

Re: попълване на данъчни декларации при счетоводител

Мнение от teomat.com »

petiov написа:...не харесвам монопола, гот ми е като има избор. :wink:
Може ли да обясниш за какъв монопол става дума? А какво точно искаш да избираш?
Този сайт не е специализирано място за финансова помощ и консултации.
Поиска мнение, дадоха ти.

Не виждам смисъла да атакуваш Даниел, когото сигурно не познаваш а още по-малко си му ползвал услугите. Виждаш, че въпреки атаките ти има много хора които са доволни от него.

Всеки е свободен в избора си и ако не ти харесват съветите на съфорумците може просто да затвориш прозореца и да отвориш някои жълти страници, там може би някой все пак ще успее да ти угоди на вкуса.
delisted_2
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 11:23 pm

Мнение от delisted_2 »

Като качество/цена Даниел Кътев е най-добрият избор. Пробвал съм и местни и други българи и сам съм си попълвал но когато има да се правят врътки и да се вземе най-доброто решение по-добре е да се довериш на специалист който ги разбира нещтата. Даниел е точният човек въпреки че не на всеки му харесва стилът му на работа, но пак на всеки му харесва като получи парите в сметката. Така че ако се налага да се прави компромис то той си струва.
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

Винаги е добре да се сравни работата на поне двама специалисти в една област за да можеш да си оформиш едно що годе основано мнение. Аз до сега, сьм сменял 3 пьти счетоводители, и сьм имал изненади от работата на предишните, но то е ясно че един счетоводител трудно би похвалил работата на друг. Не сьм използвал услугите на тукашният най-известен счетоводител, но недоумявам как е вьзможно един сериозен специалист в една област да се врьзва и да отговаря на заядливи и злобни сьобщения.
Сравнението между работата на повече счетоводители ще ви даде отговорьт с вьзможно най-добрият счетоводител.
Например. Провиш си декларацията при А и я подаваш. След това отиваш при Б, по кьсно и при С и правиш за сьщата година по още една без да ги подаваш разбира се. Сравняваш и правиш извод. Ако декларацията на А е много зле, винаги можеш да я промениш в последствие. Така проблемьт е почти решен, но трябва да се инвестира малко.
Аватар
teomat.com
Мнения: 561
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 11:16 am
Местоположение: Canada
Обратна връзка:

Мнение от teomat.com »

Omega3 написа: Сравнението между работата на повече счетоводители ще ви даде отговорьт с вьзможно най-добрият счетоводител.
Например. Провиш си декларацията при А и я подаваш. След това отиваш при Б, по кьсно и при С и правиш за сьщата година по още една без да ги подаваш разбира се. Сравняваш и правиш извод. Ако декларацията на А е много зле, винаги можеш да я промениш в последствие. Така проблемьт е почти решен, но трябва да се инвестира малко.
Това предложение ли е или вече си го пробвал :shock:
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

teomat.com написа:
Omega3 написа: Сравнението между работата на повече счетоводители ще ви даде отговорьт с вьзможно най-добрият счетоводител.
Например. Провиш си декларацията при А и я подаваш. След това отиваш при Б, по кьсно и при С и правиш за сьщата година по още една без да ги подаваш разбира се. Сравняваш и правиш извод. Ако декларацията на А е много зле, винаги можеш да я промениш в последствие. Така проблемьт е почти решен, но трябва да се инвестира малко.
Това предложение ли е или вече си го пробвал :shock:

Не точно така както го описах, но сьм пробвал нещо от тоя род. Поне спя спокойно, че сьм си направил домашното и от трите специалисти избрах най-добрия.
. Един счетоводител се пазарува като една маса или хладилник. Трябва да пробваш, да се поразтьрсиш и да сравниш.
Аватар
teomat.com
Мнения: 561
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 11:16 am
Местоположение: Canada
Обратна връзка:

Мнение от teomat.com »

Omega3 написа: Един счетоводител се пазарува като една маса или хладилник.
Може би имаш в предвид, че обикаляш няколко магазина и сравняваш цена/продукт. Само че накрая плащаш само веднъж.

А какво правим със счетоводителите? Обикаляме и плащаме на всички?

Има мнооого по-лесен вариант: питаш повече хора и си правиш изводите (за това може да се ползва и форума) Винаги има и недоволни, но ако няколко човека са доволни от един и същи човек поне за мен означава че можем да си "напазаруваме" този счетоводител.
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

teomat.com написа:
Omega3 написа: Един счетоводител се пазарува като една маса или хладилник.
Може би имаш в предвид, че обикаляш няколко магазина и сравняваш цена/продукт. Само че накрая плащаш само веднъж.

А какво правим със счетоводителите? Обикаляме и плащаме на всички?

Има мнооого по-лесен вариант: питаш повече хора и си правиш изводите (за това може да се ползва и форума) Винаги има и недоволни, но ако няколко човека са доволни от един и същи човек поне за мен означава че можем да си "напазаруваме" този счетоводител.

Абсолютно сьм сьгласен. Като видях мненията на тези, които пишеха против един форумен счетоводител, ми се стори, че поскоро му допринасят за добрата му репутация, отколкото да му вредят. Но пьк от друга страна ме озадачи фактьт, че той им отговаря, бидейки очевадна злобарщината в сьобщенията им. Но това си е лично негов проблем. Аз виждам по скоро един истински професионалист, като дискретна личност, която се дьржи далеч от подобни спорове. Разбира се има изключения.
Аватар
Karo007
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 11:11 pm
Местоположение: quEbec

Мнение от Karo007 »

delisted_2 написа:.... Даниел е точният човек ... ако се налага да се прави компромис ....
съгласен съм
Аватар
Karo007
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 11:11 pm
Местоположение: quEbec

Мнение от Karo007 »

teomat.com написа:
Omega3 написа: Един счетоводител се пазарува като една маса или хладилник.
Може би имаш в предвид, че обикаляш няколко магазина и сравняваш цена/продукт. Само че накрая плащаш само веднъж.

А какво правим със счетоводителите? Обикаляме и плащаме на всички?

Има мнооого по-лесен вариант: питаш повече хора и си правиш изводите (за това може да се ползва и форума) Винаги има и недоволни, но ако няколко човека са доволни от един и същи човек поне за мен означава че можем да си "напазаруваме" този счетоводител.
теомат, ти от колко време го познаваш ? в реалния живот по-точен ли е отколкото във форума ? Тук звучи като комплексиран човек, жаден за признание и самоизтъкване. Прави много лошо впечатление. В реалния живот друг ли е ?
Публикувай отговор