За агенциите

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

аиде почна се ...колко сьм по по наи
THE LAST LINE OF DEFENSE
dakel1
Мнения: 177
Регистриран на: Съб Май 29, 2004 11:21 pm
Местоположение: Ve4e dale4 ot Qc.!

Мнение от dakel1 »

Капитанов, Капитанов-махай се с бързи крачки от там дето си се запътил-Кебека.... :lol: Канада е огромна страна-избери си Онтарио, Алберта, Бритиш Колумбия.....В тези провинций агенцийте за работа наистина си вършат работата....Казвам ти го от опит-2 години загубено време в Ла Белл Прованс.....И не ги слушай , големите Кебекски капацитети дето сега ще ме нападнат....Не на всеки му стиска , след като веднъж се е установил , да се мести наново, затова направо от Бг.отивай във всяка друга провинция , но не Кебека! :lol: Ще видиш , че ще ти е много по-лесно и нещата в пъти по-бързо ще се наредят.Стига естествено да не си отявлен Франкофон...., но и такъв да си .....пак ще е по-добре...Миналата есен посрещнахме в Калгари приятел с много по-добър фр. език (учил средно образование в Швейцария), отколкото англ. , живял 7 години в Кебека, с къща нормална професия(завършил е Университе де Монреал), добра заплата-сега в Алберта е в пъти по-добре, оправи си англ. френският му е бонус...., за секунда не съжалява, че се реши на тази голяма промяна...и то след 7 години :lol:
kapitanovn
Мнения: 285
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 6:17 am
Местоположение: Mtl
Обратна връзка:

Мнение от kapitanovn »

dakel1 написа:Капитанов, Капитанов-махай се с бързи крачки от там дето си се запътил-Кебека.... :lol: Канада е огромна страна-избери си Онтарио, Алберта, Бритиш Колумбия.....В тези провинций агенцийте за работа наистина си вършат работата....Казвам ти го от опит-2 години загубено време в Ла Белл Прованс.....И не ги слушай , големите Кебекски капацитети дето сега ще ме нападнат....Не на всеки му стиска , след като веднъж се е установил , да се мести наново, затова направо от Бг.отивай във всяка друга провинция , но не Кебека! :lol: Ще видиш , че ще ти е много по-лесно и нещата в пъти по-бързо ще се наредят.Стига естествено да не си отявлен Франкофон...., но и такъв да си .....пак ще е по-добре...Миналата есен посрещнахме в Калгари приятел с много по-добър фр. език (учил средно образование в Швейцария), отколкото англ. , живял 7 години в Кебека, с къща нормална професия(завършил е Университе де Монреал), добра заплата-сега в Алберта е в пъти по-добре, оправи си англ. френският му е бонус...., за секунда не съжалява, че се реши на тази голяма промяна...и то след 7 години :lol:
dakel1, благодаря ти за съвета :beer: ! Аз по принцип имам навика да се вслушвам какво ми се казва и да си правя изводи :wink: .
Иначе конкретно за кебека: на там съм се запътил първо защото съм по-скоро франкофон; другата може би по-важна причина е че кебека е по-достъпен финансово в сравнение с цивилизованите английски части. Та като за начало, пък и за прословутия канадски опит (каквото и да значи това :roll: ) ме устройва.
Кое си требе, оно си сака!
Публикувай отговор