Колко получавате?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)

Какви са ви доходите?

до 10 000 $
5
8%
10 001 - 15 000 $
1
2%
15 001 - 25 000 $
3
5%
25 001 - 35 000 $
8
13%
35 001 - 45 000 $
15
23%
45 001 - 55 000 $
8
13%
55 001 - 65 000 $
3
5%
65 001 - 75 000 $
4
6%
над 75 000 $
17
27%
 
Общо гласове: 64
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Мнение от flyfish »

becks написа:Ами както повечето неща тук, смисъл няма :) Прото тема за спорове и чесане на езици.

Ето например до тук 4-ма са глаували в графата "над 75 000" и вместо да си напишат честно "Мааму да *ба, само за маджа и сметки изкарвам", се правят на интересни. :D :D :D
:lol: :lol: :lol:
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

Varna10 написа:Аз не разбрах къде да гласувам и как да включа бенефити като вечеря на свещи, бизнес командировка от която 2 дни на плажа на Каймановите острови, Бизнес мобилен телефон, Бизнес лаптоп, Лизинг на нов автомобил, все неща които иначе трябва да ги платиш с доход.
С други думи дохода не е 75 000 а повече като се включат и тези бенефити:)
Ей, на тез русокосите варненски момичета само вечери на свещи са им в главата, мама му стара 8)
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Мнение от Marto »

becks написа:
Varna10 написа:Аз не разбрах къде да гласувам и как да включа бенефити като вечеря на свещи, бизнес командировка от която 2 дни на плажа на Каймановите острови, Бизнес мобилен телефон, Бизнес лаптоп, Лизинг на нов автомобил, все неща които иначе трябва да ги платиш с доход.
С други думи дохода не е 75 000 а повече като се включат и тези бенефити:)
Ей, на тез русокосите варненски момичета само вечери на свещи са им в главата, мама му стара 8)
Ми във Варна щерки на посолници няма... само някой друг дърт консул.
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Мнение от Marto »

bateto написа:Добре е да се включи към анкетата освен размера на годишния доход и за колко часова работна седмица се формира.
моята работна седмица например е минимум 60часа.
:D
Истината е, че много хора които изкарват 100К и нагоре или работят 60-70 и повече часа на седмица, или са работили подобни часове години наред докато стигнат до там. И работата им продължава и извън работното време, а не като теб да можеш да спреш да мислиш за работата в момента в който излезеш от кабината на камиона.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

bateto написа:Добре е да се включи към анкетата освен размера на годишния доход и за колко часова работна седмица се формира.
моята работна седмица например е минимум 60часа.
:D
Батката е прав. Това са важни уточнения. Аз също гласувах в графата $75,000 с условието, че това ми е дохода изкарван за 15 минути. :lol: :rotfl:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ей кат гледам само богаташи тука.Да вземем да си направим един клуб на милионера ама дайте преди да обсъдим кандидатурите първо да си извадите пръстите от контакта. :D
Предлагам като единственно условие за членство всеки кандидат да си постне едно копие на седмичния пей чек за да можем да сверим кой е милонер и кой осран милионер.
Аз съм сигурен ,че 90% от чекналите графа над 45000 леко послъгват. :D за което аз лично нямам никакви претенци,нека си преувеличават хората мен това не ме бърка ,обаче по тоя начин почват Митове и Легенди за Канада и попивайки ги бъдещите кандидат имигранти идвай ки тук много бързо се отзовават в лагера на Измамените Камилчета.
Така де като четат хората си викат :Гледай го оня балък Мк Гийка прави по 100тарка на година ,а оня простия и мазен шьофьор Батето почти го стига ,ми ние да не сме по прости от тях ,че само те да ръфат кокала. :D
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

bateto написа: Аз съм сигурен ,че 90% от чекналите графа над 45000 леко послъгват. :D
Що? 25 кинта на час ти прави около 57 000 годишно. Трябва да си много неориентиран, за да не ги вземаш след 2-3 години тук. А повечето от съфорумците са от повече години, повечето са специалисти в някаква област. Както ти сам казваш, даже много специално да въртиш геврека, пак ги правиш. :lol: Та къде е проблемът не разбирам? Освен в данъците, след които нема да смятам колко остава. :twisted:
Let it go...
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Извинявай ама ти в Бг. аритметика не си ли учила поне до 4ти клас.Ако имаш затруднения с прости и елементарни функции като умножение,деление,събиране и изваждане можеш да си вземеш едно китайско калкулаторче от Долар Стора за 1 луни което ще ти реши уравнението.
Аз понеже цял живот съм бил Началник/по подразбиране/ щото съм с Начално образование/ и са ми трудни сметките на ум имам такова и то показва следните цифрички:
160 часа/1 работен месец/ по 25 д. на час равно на 4000д.
4000д по 12 месеца равно на 48000д на година .
ти как ги сметна 57000,твоето калкулаторче сигурно не ще да е Китайско ,а най много Албанско.
както и да е ,проблемът не е чак толкова до елиментарната аритметика ,а до питането -кой аджаба получава 25д. на час .
нека я отворим тази статистика и да видим кои се цанят за 25д. на час според нея.
и нали знаеш българската поговорка -Посмали Манго. :D
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Смятах ги 44 часа х 52 седмици, сори, трябва да са 40 часа х 52 седмици, 52000, което пак не е така, щото ваканци, ала-бала, албански калкулатор, както отбеляза :lol: , ама мисълта ми беше, че какъв е проблема 14 човека от тоя форум да работят на такива ставки? :shock:
Let it go...
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ми апсолютно никаф,само дето си остава в границите на предположенията до доказване на противното.аз и заради това предложих да си премерим чековете .
ако тия 14 са навити да ме последват аз съм първия който ще сложа снимка на чека .склонен съм да го направя на юнашко доверие ,но изпортят ли ме и се покрият като лалугери след дъжд обещавам да затрия форума.
оферта.
:wink:
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Всичко с доказателства ли ще се приема вече, егати скуката :lol: ...
Бате, иди виж другата тема за мерене, може и там да постваш нещо 8) :lol: ...
Циганите - на Сатурн !
Ivailo K
Мнения: 115
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 1:49 pm
Местоположение: София / Канада

Мнение от Ivailo K »

Ей Becks пак разбуни духовете.
Батката трябва да направи един колеж в който да вземе да обучи повече българи как се правят кинти в тая Канада.
miko
Мнения: 305
Регистриран на: Вто Дек 23, 2003 12:52 am
Местоположение: Montreal

Мнение от miko »

bateto написа:Добре е да се включи към анкетата освен размера на годишния доход и за колко часова работна седмица се формира.
моята работна седмица например е минимум 60часа.
:D
Батка, батка ти по надалеч от кабинат и крайпътните заведения не виждаш.
В Канада(Квебек) си има нормална ставка 35 часа на седмица.Всяко нещо отгоре се плаща по 1.5 ама има ли луди да го бачкат това като държавата взима повече от 60-70%
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Re: Колко получавате?

Мнение от JoroF »

becks написа:Това са суми преди данъци, годишно.
Става дума за лични доходи, не семейни. Детски и кофита - мофита не се броят. Ако сте на социал или друго държавно подпомагане си изчислявате колко би бил дохода ако работехте за тези пари.

:D :D
Да беше казал Ти лично колко изкарваш,за да дадеш личен пример ,ама без сьчинения .че тоя вьпрос е като да питаш бремена жена девствена ли е.които изка може да ме анкетира на лс колко изкарвам ,за да спомена негови роднини от женски пол по права линия
THE LAST LINE OF DEFENSE
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Re: Колко получавате?

Мнение от becks »

JoroF написа:
becks написа:Това са суми преди данъци, годишно.
Става дума за лични доходи, не семейни. Детски и кофита - мофита не се броят. Ако сте на социал или друго държавно подпомагане си изчислявате колко би бил дохода ако работехте за тези пари.

:D :D
Да беше казал Ти лично колко изкарваш,за да дадеш личен пример ,ама без сьчинения .че тоя вьпрос е като да питаш бремена жена девствена ли е.които изка може да ме анкетира на лс колко изкарвам ,за да спомена негови роднини от женски пол по права линия
абе тва колко получаваме лично аз или ти не е въпроса. и да си ги мерим онлайн няма смисъл май, както виждаш всички сме 75К +, доволни и усмихнати :D
Публикувай отговор