Необходими вещи от БГ

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
mima++
Мнения: 558
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 9:37 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от mima++ »

Аз готвих няколко пъти шкембе от Еспозито и моите хора казаха ,че е хубаво / понеже аз не ям/. А за тавите от Канейдън тайер направо нямам думи, за нищо не стават :evil:.
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

'Гледам и не вярвам на ушите си", както се казва ;)

Кви са тези тенджери, кви са тези тигани?!??? Как ще помъкнете тавите от България бе?? Колко струва един тиган Тефал, да не е милион в Канада?!!
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

becks написа:'Гледам и не вярвам на ушите си", както се казва ;)

Кви са тези тенджери, кви са тези тигани?!??? Как ще помъкнете тавите от България бе?? Колко струва един тиган Тефал, да не е милион в Канада?!!
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :haplio:

Мъкнат и накрая се оказва че след 2 години не са ползвали и 30% от нещата които са донесли.
Тук има всичко. Който търси намира. :-)
Засега само лютеница не сме открили в Едмънтън. :lol:

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Мнение от IFF »

.
Последно промяна от IFF на Чет Ное 25, 2010 3:29 am, променено общо 1 път.
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

becks написа:'Гледам и не вярвам на ушите си", както се казва ;)

Кви са тези тенджери, кви са тези тигани?!??? Как ще помъкнете тавите от България бе?? Колко струва един тиган Тефал, да не е милион в Канада?!!
хубав тиган е 60-80 кинта, хубав комплект тенджери :200-300 кинта. На които му се струва евтино, да не си носи от БГ.
Aries
Мнения: 1203
Регистриран на: Пон Май 24, 2004 11:58 am
Местоположение: Alberta

Мнение от Aries »

AleksandrAI написа:Засега само лютеница не сме открили в Едмънтън. :lol:
Във Ванкувър има. Даже си е българска. Търси по арабските или руските магазинчета. Ако толкова закъсаш и няма и няма все ще уредим една пратка. :D
За чубрицата - ами аз именно за това казах да питате индийка. Аромата е същия. Те я добавят към ориза! Да им се не начудиш.
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Gonzo#1 написа:
becks написа:'Гледам и не вярвам на ушите си", както се казва ;)

Кви са тези тенджери, кви са тези тигани?!??? Как ще помъкнете тавите от България бе?? Колко струва един тиган Тефал, да не е милион в Канада?!!
хубав тиган е 60-80 кинта, хубав комплект тенджери :200-300 кинта. На които му се струва евтино, да не си носи от БГ.
А на сел хбав комплект е 70-80$, хубав тиган в хоумсенс е 10-20. :wink: Едва ли в БГ е много по-евтино. :wink:
Let it go...
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

На мен ми казаха че лютеница са виждали в един руски магазин, ама нямам време да отида да провера. :-)

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

Така е Ивет, ама или са с тефлон, или тенджерета яйца да вариш и един казан. А може и аз да съм капризна.
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

becks написа:' Как ще помъкнете тавите от България бе?? Колко струва един тиган Тефал, да не е милион в Канада?!!
Ти пък защо реши, че тиганите марка "Тефал" са много хубави. На времето работих дълги години във фирма "Stambouli", които тогава бяха единствени вносители за България, имах доста техни неща, супер прехвалени и трябва да ти кажа, че повечето са абсолютен боклук и само името им е голямо. Има много по-добри от тях.
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Мнение от speedy »

Bubi написа:
becks написа:' Как ще помъкнете тавите от България бе?? Колко струва един тиган Тефал, да не е милион в Канада?!!
Ти пък защо реши, че тиганите марка "Тефал" са много хубави. На времето работих дълги години във фирма "Stambouli", които тогава бяха единствени вносители за България, имах доста техни неща, супер прехвалени и трябва да ти кажа, че повечето са абсолютен боклук и само името им е голямо. Има много по-добри от тях.
Тефал, или както му викат тук T-Fal наистина са големи боклуци. Читав тиган за 20 долара не съм виждал.

Което не означава, че съветвам хората да си мъкнат тигани и тенджери от България. Багажът е ограничен откъм килограми, а има доста по-ценни неща за пренасяне. Все ще изкарате няколко месеца с калпави евтини канадски тигани, а след това ще си купите по-хубави.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
nadya marinova
Мнения: 83
Регистриран на: Пон Окт 16, 2006 4:43 pm

Мнение от nadya marinova »

а колко струва комплект 4аршафи,например.
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

nadya marinova написа:а колко струва комплект 4аршафи,например.
За съжаление - доста. Поне доста ще се стори на всеки в първите дни. После пак на системата на селовете се намират на прилични цени, но ако ти трябват веднага малко нанагорно идва. :? Не ми се рови за цени, пък и видовете чаршафи са стотици, провери в сиърс или айкия ориентировъчно.
Let it go...
nadya marinova
Мнения: 83
Регистриран на: Пон Окт 16, 2006 4:43 pm

Мнение от nadya marinova »

тигани и тави не мисля да нося,да взема поне някой 4аршаф.как да нося юргани по самолета?не мога да си го представя.а хавлии или друго,за което се сещаш?Мерси,Ивет за бързата намеса.
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

nadya marinova написа:тигани и тави не мисля да нося,да взема поне някой 4аршаф.как да нося юргани по самолета?не мога да си го представя.а хавлии или друго,за което се сещаш?Мерси,Ивет за бързата намеса.
Юргани не ти трябват. Ние взехме един олекотен и досега не сме го използвали.

Тук е топло. Дори и навън да е -40.

Аз още се чудя защо ли ги мъкнахме повечето неща. :lol: :lol: :lol:

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
Публикувай отговор