Oil & Gas jobs

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Така е брато,с голяма кошница тръгнах и заради това и се върнах.Отидох да проверя на место как са нещата ,а не да се подвеждам от хорски приказки.Моята кошница събираше тук около 4-5к на месец пари кеш/чисти пари/,там се оказа ,че парите с които мога да я напълня са 5-7к Брут. дето след данъците са същите 4-5к кеш.Момчетата които тръгнаха с мен монтреалската кошница им тежеше макс 2к. на месец,те останаха защото там я пълнят с 4к.в момента ,но те в Мтл. нямаха друга алтернатива за разлика от мен.Ако и там можех да работя както по тукашната система/да не плащам данъци ,или те да не надвишават макс 10% от дохода ми и то съвсем законно/ и слагах в джоба 7-8к кеш щях да остана,кво ме бърка ,но за същите пари които спокойно правя и в Мтл. няма смисъл да се е..а на тръстиката.
На Иван благодаря за офертата ,но ми се вижда доста слаба ,след тия 80-90к чисто ще ти останат 50-60 ,няма и по 5000 на месец.Пари които се правят във всяка компания на лонг дистънс Мтл-Калифорния. :wave2:
Заключено