Kandidatstvane ot Kanada

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
chinois

Мнение от chinois »

nicholas,
няма нищо невъзможно ... има малко вероятни неща :D
що не се обърнеш към специализиран адвокат ... сега не мога да ти бъда полезен , но ще се опитам до ден, два да ти пратя нещо (ако успея) ... брат ти би трябвало да е в час и изобщо ... негова е работата да ти дава съвети :D ... в общи линии казуса е следния - седиш в БГ и изкарваш определени пари и чакаш ... или плащаш тук и седиш тук да чакаш докато изкарваш други пари ... всичко в тази схема е сметка ... уфф много сметкаджийско стана :D ...но трябва да сложиш в сметката, че живееш тук :)
бъди здрав и се радвам че тук ти е харесало и искаш да останеш ... пожелавам ти и се надявам да бъдеш щастлив. :)
Аватар
Milenka
Мнения: 544
Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 9:15 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Milenka »

ако не ти се ходи при адвокат, защо направо не идеш и при емиграционните служби и не ги попиташ направо, то може и по майла, разказваш какъв ти е случая и чакаш отговор, няма да боли и нищо не губиш така или иначе..записвай винаги с кого говориш и пази майловете с имената..после да няма той ми каза, ама кой беше той..
успех
I'll try being nicer if you'll try being smarter.
mira91
Мнения: 76
Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 10:23 am
Местоположение: plovdiv

Мнение от mira91 »

dori i da nameri6 rabotodatel, pak triabva da se varne6 v bg sa da si vseme6 rabotna visa
savet- ne naru6avai srokovete na visata...
nicholas
Мнения: 10
Регистриран на: Съб Юли 29, 2006 6:30 am

Мнение от nicholas »

Obmislqm vsichki vuzmojnosti i poneje kato si pravq testa pisha che imam prestoi tuk poveche ot 3 meseca,smqtam da izchakam dokato minat i togava da hodq pri imigracionnite!Bez tezi 3 meseca prestoi tuk nqmam nikakuv shans da kandidatstvam,zashtoto nqmam vis6e!
Ne vuznamerqvam da narushavam sroka na visata!Ima vuzmojnost da se uduljava(taka pone razbrah),taka che ako izobshto imam nqkakuv nachin da stane neshto ot tuk,shte q udulja!NIKOGA ne bih ostanal tuk nelegalno!A tova za zapitvaneto po maila ne go znaeh!Neznam kakuv e i mail-a!Shte sum blagodaren ako nqkoi moje da mi go dade!

chinois
shte sum ti blagodaren ako mojesh da mi pomognesh po nqkakuv nachin s kakvotoi da bilo!
nicholas
Мнения: 10
Регистриран на: Съб Юли 29, 2006 6:30 am

Мнение от nicholas »

hm...
qvno nikoi poveche nqma da dade nqkakvo mnenie:)
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

иди в някой фуд корт в някой мол, хвани някоя дебела , мазна , ядяща по 10 бъргъра на ден канадка и я "оправи"- така хем ще направиш едно добро дело, тя ще е супер доволна и щастлива, хем ще останеш напълно легално :D
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Заключено