Колко време пътува колет - подарък Монреал-България?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
M.Sc.
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 8:35 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от M.Sc. »

PoLuX написа:Аз пък пратих писмо (мааалко по-големичко, та може и за колет да се сметне) преди около 3 месеца, и още ни вест, ни кост :-)
Е**л съм ги в пощите... много (ама МНОГО) ще се замисля, преди да пратя каквото и да е по пощата за България (това ми е първия опит за пращане на нещо по пощата).
I az sam na tvoiat xal. Pratix podarak do Balgaria ( za 150 dolara kozmetika) i sled 93 dena oshte ne e pristignal. Pisha tri pati do poshtite i nakraia shte me nakarat da pisha direktno na Ministara. Tova si e podigravka. Znam 4e, izgoriax...ama zashto da e taka. PAZETE SI BELEZKATA.
Pravi tova koeto neiskash da ti napraviat!
Аватар
PoLuX
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 10:01 am
Местоположение: Торонто (екс - Варна)
Обратна връзка:

Мнение от PoLuX »

А в моя случай съм спокоен, защото имаше само глупости в писмото, но все пак си пазя бележката и чакам резултата от оплакването ми :-) може и след половин година да е, кой знае...

В същия ден, в който подадох оплакване в Canada Post, направих същото и в UPS (заради закъсняла с няколко часа пратка). След 2-3 седмици в поредни дни получих чек от UPS и писмо от Canada Post, че ще ми разгледат случая :-) та според цената на услугата е и самата услуга, няма какво да се вайкаме...
Съжалявам само, че са прекалено скъпи куриерските услуги до България... Та си оставаме с Canada Post...
Заключено