Вашите колеги правят ли това ?!?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
bravo

Мнение от bravo »

kvo sam si e moia rabota, ne mi jivee6 ti jivota, za da go komentira6. za oneia u nas, kat mi dode6 na doma , 6te go komentira6 togava.
aide sega se priberi otdet si uletialo, 6tot mi se 4ini ot laino 4e ide6
Аватар
exquisitus
Мнения: 497
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 10:12 am
Местоположение: Hell

Мнение от exquisitus »

tova s pyrdeneto e tipichno, iz ruskite forumi dosta chesto izliza taia tema, vse se namira nekoi na koito mu napravilo vpechetlenie, poslednia pyt veshe ot krupna hitech firma, taka che ne e samo do construction
The secret of success is sincerity. Once you can fake that, you've got it made. -- Jean Giraudoux
--------------------------------------------------------
If the world were the perfect set of teeth, you would be plaque!! -- Dolph, the fascist hippo
Yulia
Мнения: 99
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:57 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Yulia »

Az kudeto rabotia niama takiva raboti...horata sa mestni, no vseki pazi niakakvo prili4ie. Mnogo 4esto se slu4va kolejkata da kiha zvu4no i nakraia da izdava niakakuv stranen zvuk sled kihaneto..ama az go priemam za neshto normalno.. Ina4e v obednata po4ivka si iadem na burata, tova si e neshto suvsem normalno..ina4e imame i masa v ofisa. Mnogo 4esto izpolzvat dumata - kalin i tabarlak..
A ina4e predi tazi rabota raboteh v kuhnia i tam 4esto se slu4vashe sled kato se nahraniat i da origat s usmivka i tova se priemashe neshto kato za maitap, 4e se pravi. Vednuj edin gotva4 se origna silno i az nesuznatelno poglednah kum nego i toi kaza.. Ohh izvinete ama mngoo iadoh :roll: abe ima i obrazi, ama ne mi stoeshe 4ak tolkova otbluskvashto, moje bi zashtoto se praveshe pove4e suznatelno s cel da razsmeiat ostanalite i ne tolkova 4esto.. Neznam..razni hora, razni ideali kakto e kazal poeta :)
Аватар
ioiobg
Мнения: 82
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 3:03 pm

Мнение от ioiobg »

Abe veselba da stava be. tuka pri mene se otvrashtavam samo kato vuzrastni hora se "izpuskat" - ima edin debelak na 60-70 godini baia se origva 4oveka i e napravo nepriatno shtoto ne znae kak i da go dokara - zvu4i kato gulgo4ene ama ne e vinoven 4oveka ne moje da se sdurji sigurno. ina4e leko podprucvane mejdu priateli e vinagi dobre doshlo za nastroenieto samo da ne smurdi.
Заключено