Защо Канада не е добро място за живеене?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

ivandaman написа:Свят в който от малки да ги учат че могат да си избират джендъра, че семейството не е важно, че едно и също да израстнеш осиновен от двама бащи или две майки както като в семейство в което имаш майка и баща.
Аз не знам това в кой свят е, но в моя не учат детето ми подобни работи, а математика, английски, френски и други скучни неща от сорта. :D

Аз имам един живот и не смятам да го пропилявам в глупости от типа на това кой каква пропаганда проповядвал. Това тръмпанарите сте същите като SJW (или либерасти, както им викате), само дето сте на два различни полюса и претендирате, че сте различни. Нормалните хора са по средата.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от ivandaman »

Типично, когато нямаш легитимни аргументи и факти прибягваш към дискредитиране на личноста.

Дори не се и опита да коментираш или опровергаеш някои от изнесените факти, единственото което успя да сътвориш беше някаква инфантилна забележка че "Травестита ми изял" закуската.

:y: Good Job :clap:
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

Аз нямам проблем и не смятам да си губя времето за глупости. Отделно че никога не съм обръщал внимание на тия, чието основно занимание е да тръбят "The sky is falling". Но ти си свободен да си обсъждаш с други голямата трагедия, че вече нямало да ти викат мистър като си вадиш паспорта. :D
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от ivandaman »

Да бе нямаш време.. Пропиля целият следобед, да се правиш на интересен без да предоставиш НИТО ЕДИН аргумент или статистика

Ако си толкова "високо" просто можеше да си затраеш и да не отговаряш на поста ми, ама ти си на всяко гърне мерудия, и винаги гледаш да се изкараш най-можещият и най-знаещият..

Next time pick on someone your own size.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

Аз време имам предостатъчно, ама нямам време за глупости. Преди 2 години беше на вълна китайци, после 1 година тръбя само за бурки и как щели да ни колят децата, сега пък са джендърите.

Хубаво, The Sky is Falling, ама поне ни остави на спокойствие да изживеем последните си дни. :D
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от klisurov »

ivandaman написа:... какъв точно свят ще им оставим на тях?
Техният свят.
Този, в който те ще живеят по своя си начин.
А онас дъртите никой няма ни пита за мнението.
Светът се променя.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от IFF »

klisurov написа:
ivandaman написа:... какъв точно свят ще им оставим на тях?
Техният свят.
Този, в който те ще живеят по своя си начин.
А онас дъртите никой няма ни пита за мнението.
Светът се променя.
Не прествам да се учудвам на чудесата на света. Как може някой като тебе да изкаже толкова смислено мнение?!?
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от ivandaman »

roumensp написа:
Хубаво, The Sky is Falling, ...... :D
Този израз нито съм го употребявал нито съм твърдял нещо подобно. Ти повтори "The Sky is falling" два пъти не аз. Може би го повтаряш защото подсъзнателно осъзнаваш нещо. Не знам. Ти си знаеш най-добре, но не ми приписвай твои мисли и думи..
roumensp написа:
остави ни на спокойствие да изживеем последните си дни. :D
Аз имам право да пиша във форума. Ти имаш право да не ми отговряш . Поправи ме ако греша

_________________
П.С.
БТВ Ще продължавам да пускам "политически некоректни" новини в темата, дори и да не се харесвт на някои от аудиторията.. Ако това е против правилата на форума, има си модератори да бършат, да трият, да банват.. Те си знаят.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от myhata II »

румбата енджойва живота си по този начин:

затрупал се е с електроника и вечер си ляга със пластмасовата кукла, какво очаквате да ви каже ?

а пък другия ванкувърски баровец гац се е пропил, толкова много му кряка жабата че вечер преди да свърши работа ръцете почват да му треперят за пиячка ;)

такъв е там живота по онези ширини .... :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от klisurov »

IFF написа:
klisurov написа:
ivandaman написа:... какъв точно свят ще им оставим на тях?
Техният свят.
Този, в който те ще живеят по своя си начин.
А онас дъртите никой няма ни пита за мнението.
Светът се променя.
Не прествам да се учудвам на чудесата на света. Как може някой като тебе да изкаже толкова смислено мнение?!?
Не знаех, че ме познавате толкова отблизо.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

myhata II написа:румбата енджойва живота си по този начин:

затрупал се е с електроника и вечер си ляга със пластмасовата кукла, какво очаквате да ви каже ?

а пък другия ванкувърски баровец гац се е пропил, толкова много му кряка жабата че вечер преди да свърши работа ръцете почват да му треперят за пиячка ;)

такъв е там живота по онези ширини .... :D
Бълха, най-голямата ирония е човек, който няма други занимания освен да дрънка парцуца с чича Гоша да изкаже подобна мисъл. :D
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Kpetrov »

klisurov написа:
ivandaman написа:... какъв точно свят ще им оставим на тях?
Техният свят.
Този, в който те ще живеят по своя си начин.
А онас дъртите никой няма ни пита за мнението.
Светът се променя.
Да, прав си. Светът се променя, а канадското правителство официално в влиза в психиатричния бизнес.
Едно е да си толерантен, а съвсем друго да си delusional.
roumensp написа:Аз време имам предостатъчно, ама нямам време за глупости. Преди 2 години беше на вълна китайци, после 1 година тръбя само за бурки и как щели да ни колят децата, сега пък са джендърите.

Хубаво, The Sky is Falling, ама поне ни остави на спокойствие да изживеем последните си дни. :D
Той и на вратата ли е идвал да ти звъни!?
Колкото до тръбенето, фактите говорят сами за себе си.
Скорошният гаф на чалмите в правителството, например красноречиво показва, че някои елементи колкото и да се пишат просто неразбрани, определено имат и друго лице.

А това, че правителството щяло просто да изпрати един email го забрави.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

Петров, ти пак не си в час. Какво общо имат простотиите на манекена с постоянното хленчене и вайкане на някои ? Аз имах един състудент дето всички му викаха Вайката, заради постоянното му вайкане. То не че и ти не си кандидат за подобен прякор, но поне пускаш отвреме навреме прогресивно-революционни мисли за разнообразие. :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от myhata II »

roumensp написа:
myhata II написа:румбата енджойва живота си по този начин:

затрупал се е с електроника и вечер си ляга със пластмасовата кукла, какво очаквате да ви каже ?

а пък другия ванкувърски баровец гац се е пропил, толкова много му кряка жабата че вечер преди да свърши работа ръцете почват да му треперят за пиячка ;)

такъв е там живота по онези ширини .... :D
Бълха, най-голямата ирония е човек, който няма други занимания освен да дрънка парцуца с чича Гоша да изкаже подобна мисъл. :D

майтап бе Румба ,това беше първоаприлска шега ! ;)

иначе е голям кеф да се надуват бузки и да се дрънкат щуротии с верни другари !! :rock: :D :y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от ivandaman »

The Cultural Enrichment is in full swing.

Don't shoot me, I'm just the messenger ..

Теа двамата "южно азиатци" пребили една възрастна госпожа на 61 години..
Police say the victim, a 61-year-old woman, was sent to hospital with a broken arm, a cracked sternum and minor head trauma
.....
She allegedly struck her head repeatedly on the metal handrail on top of the seat.
"She was screaming at her threatening to kill her, saying if she had a gun she would shoot her,"

Investigators describe the female suspect as South Asian
<<<VIDEO>>>
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Публикувай отговор