Банкова криза в България ...!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Банкова криза в България ...!

Мнение от yahoo »

myhata II написа:
Bistra написа: Жоре, хич не са ти ясни нещата, момче!
Банковата система в Канада се контролира от правителството, за разлика от Щатите. И това правителство, за щастие не е съставено от идиоти. Абе, явно има някаква закономерност, каквито избирателите, такива и управляващите! :lol:
Щом така казваш ...!!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
http://www.thestar.com/news/canada/2013 ... rance.html"
Трохи някакви. Чакаме края на разследванията за сериозните суми, но по резултатите до момента пак ще се окаже че корупция почти няма. Разследването вероятно ще струва повече от откритите и доказани злоупотреби.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Банкова криза в България ...!

Мнение от Bistra »

myhata II написа:Щом така казваш ...!!!
Да, така казвам. :)
Откога кметовете контолират банки? :^)
Освен това аз говорех за федерално правителство, не за местна власт. Навсякъде има корупция. Разликите са във волята за търсене на отговорност.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Банкова криза в България ...!

Мнение от myhata II »

Вижте кой бил спасил банковата криза..... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D

http://www.marica.bg/" бойко-аз-спасих-банковата-криза!-news257764.html

Тоя е бахти наглия селянин ! :D :D :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Банкова криза в България ...!

Мнение от Mielle »

Ами просто са гоЛеми!
Браво за пореден път!
http://fibank.bg/bg/klientite-na-fibank ... 2/item/777"
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Банкова криза в България ...!

Мнение от succes »

Bistra написа:"Тези" ги избира българският народ. Ти да виждаш алтернатива, светлина в края на тунела? Тц, няма!
Е те, затова не може да се живее там!
:y: За съжаление това е толкова вярно.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Банкова криза в България ...!

Мнение от myhata II »

succes написа:
Bistra написа:"Тези" ги избира българският народ. Ти да виждаш алтернатива, светлина в края на тунела? Тц, няма!
Е те, затова не може да се живее там!
:y: За съжаление това е толкова вярно.
За съжаление българските медии ви го внушават това ....
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
crusader
Мнения: 479
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 11:11 pm

Re: Банкова криза в България ...!

Мнение от crusader »

Май се оказа накрая че няма банкова криза. :o
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Банкова криза в България ...!

Мнение от Bistra »

crusader написа:Май се оказа накрая че няма банкова криза. :o
До следващото доказване. :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Банкова криза в България ...!

Мнение от MrGeek »

Цитат на деня: Аз спасих банковата криза
Б. Борисов написа:Аз спасих банковата криза с всичките си експерти и се надявам, ако е вярно, че е повдигнато срещу мен обвинение, че съм я подбуждал да реагира банковата система, да реагира Асоциацията на банките. Да кажат дали за тази една седмица тежка криза не са разчитали не само на експертна, а на цялата ми помощ.
Ето кой бил укротителя на банковите кризи! :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Банкова криза в България ...!

Мнение от ivandaman »

Ба си,

Тази статия от заглавието до последният ред е написана в толкова изискан стил че докато я четях започнах да усещам изтръпване в мозъка....Доста се напрегнах за да отгатна смисъла.. :)
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Банкова криза в България ...!

Мнение от myhata II »

MrGeek написа:Цитат на деня: Аз спасих банковата криза
Б. Борисов написа:Аз спасих банковата криза с всичките си експерти и се надявам, ако е вярно, че е повдигнато срещу мен обвинение, че съм я подбуждал да реагира банковата система, да реагира Асоциацията на банките. Да кажат дали за тази една седмица тежка криза не са разчитали не само на експертна, а на цялата ми помощ.
Ето кой бил укротителя на банковите кризи! :D :rofl:
MrGeek написа:
myhata II написа:Оформя се банкова криза в България и въпроса е кой е виновен за това ?!?!?
Ти банкова криза имаш ли идея какво представлява, мухЪ, или си дращиш само защото световното ти се вижда скучно нещо? :D :rofl:
Гайка сега не разбрахме от твоя проницателен гений, аджеба има ли криза или няма ?!? :lol: :D :rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
спиро
Мнения: 985
Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:13 pm

Re: Банкова криза в България ...!

Мнение от спиро »

3,5 млрд. лв пиши ги бегали. няма проблем да се скриеш с няколкостотин милиона чужди пари и да подариш няколко милиарда на приятели, унищожавайки кредитните им досиета.
В безпрецедентна тайна пресконференция пред избрани медии БНБ обяви, че ще отнеме лиценца, т.е. ще закрие Корпоративна търговска банка, а всички сметки на граждани и фирми ще бъдат защитени, като се прехвърлят към "Креди Агрикол България". Тази банка пък ще бъде национализирана, а името й ще бъде сменено. Тя ще получи финансова подкрепа от Фонда за гарантиране на влоговете, БНБ и държавния бюджет.
егото е нетърпеливо, защото знае, че времето му е ограничено. комунизмът е търпелив, защото знае, че е вечен.
венсеремос, другари!
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Банкова криза в България ...!

Мнение от myhata II »

А референдум няма ли да има, за да се попита българския народ дали да ги плаща тези 3.5 Милиарда ?
Аз нали ви казах кой е дърпал от там -всички боклуци и сега се крият и мълчат ...
А един от най големите боклуци толкова е нагъл че иска още да се тегли от МВФ !!!! :@
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Банкова криза в България ...!

Мнение от Bistra »

Така наречените "боклуци" ги избират "хора", не овце. Какво би решил един референдум? На последните избори циганите от репортажите на Миролюба Бенатова (сега не ми се търси) смятаха, че гласуват за кмет. Дали знаят значението на думата "референдум"? :D
Освен това не съм чула да се гласува на референдум да си плащаш ли или не данъците. И какво, ако не?Ще се промени ли с нещо положението на обикновения човек?
Абе, Мухи, не беше ли ти един от онези, които ми скачаха, когато слагах снимките на "Ктитор"-а. Била съм "селянка" и нищо не съм разбирала от "дарения"...(отново не ми се търси).Що така го направи сега "боклук"? ....Викаш смешна съм била? ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Банкова криза в България ...!

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Така наречените "боклуци" ги избират "хора", не овце. Какво би решил един референдум? На последните избори циганите от репортажите на Миролюба Бенатова (сега не ми се търси) смятаха, че гласуват за кмет. Дали знаят значението на думата "референдум"? :D
Освен това не съм чула да се гласува на референдум да си плащаш ли или не данъците. И какво, ако не?Ще се промени ли с нещо положението на обикновения човек?
Абе, Мухи, не беше ли ти един от онези, които ми скачаха, когато слагах снимките на "Ктитор"-а. Била съм "селянка" и нищо не съм разбирала от "дарения"...(отново не ми се търси).Що така го направи сега "боклук"? ....Викаш смешна съм била? ;)
Говориш Ангро, за хората които са гласували до сега в България и по света има няма 30 % , 25 са заинтересовани за работата си а 5 са купени !
За второто за снимките изобщо НЕ знам за какво говориш ...!!! :tmi:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор