Какви коли карате

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Мнение от Kan_Tangra »

нали още продаваш фокуса, бе Батка, обърка се нещо
:lol:
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

Тангра,Фокуса е на малката дъщеря,тя наскоро се задоми и зетят и купи нова с две врати и падащ таван ,а аз съм опълномощен само да я продавам.Гледам си станал мобилен,иначе с удоволствие щях да ти я харижа ,не щерката де/тя върви доста скъпо/ а колата с/у някой лев ,защото е много гледана и парата си заслужава.А аз съм си традиционалист и си карам старото Камри от 12 години насам. :wink:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

Забравих да допълня ,че много се кефя като ми викате с онова хубавото моме от Ванкувер батка,а не дядка.А така де ,още не сме сдали фронта. :D
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

CFS 801, ти батката ли си ???
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

Чичко съм и не зная що така ме подмладиха ,ама въпреки това много се кефя.Ма много кръстници,човек чете,чете и а да пропише и вече сте го измислили. :lol:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Аре бе батка, стига си се правил на CFS 801 ...
Или те е страх да не разберат че си ти и си минал в нелегалност ???
Аватар
Valerydi
Мнения: 73
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 6:01 am
Местоположение: Торонто

Ами

Мнение от Valerydi »

Ами нищо особенно не карам -Chrysler Sebring 2004,200hp,2,7.Aми общо взето това е. :wink:
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Ами

Мнение от Guinness »

Valerydi написа:Ами нищо особенно не карам -Chrysler Sebring 2004,200hp,2,7.Aми общо взето това е. :wink:
Ами прав си :haplio: Ама като си решил да хвалиш ,ей така небрежно и между другото-давай :beer2: :drink:
yassen28
Мнения: 37
Регистриран на: Вто Окт 16, 2007 4:14 pm

Re: Ами

Мнение от yassen28 »

Можете ли дадете идея за модел кола в региона на 3000 долара за новодошъл емигрант, с идея да я ползва 2-3 години.
Ford Taurus 1991 - 2001 ?
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Мнение от Marto »

избегвай Таурус около 1991 - скоростните им кутии са боклук. Макар че ако някоя е оживяла досега може да е от коравите.

Иначе 10-годишна средна класа на ГМ (Шеви/Понтияк) за толкова пари би трябвало да можеш да намериш за такива, че и по-малко пари. Частите са евтини, а и се работи лесно по тях.
haimana
Мнения: 896
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 6:45 am
Местоположение: BC

Re: Ами

Мнение от haimana »

yassen28 написа:Можете ли дадете идея за модел кола в региона на 3000 долара за новодошъл емигрант, с идея да я ползва 2-3 години.
Ford Taurus 1991 - 2001 ?
То не е лошо и да кажеш къде си, че май цените не са еднакви навсякъде.
yassen28
Мнения: 37
Регистриран на: Вто Окт 16, 2007 4:14 pm

Re: Ами

Мнение от yassen28 »

Vancouver
Публикувай отговор