Да Ви питам и Вас същото

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

silva_na написа:Не, не ме кефи, щот ценностната ми система е друга... и никви социални системи няма да я променят.. пази боже да опра до вариантите, които даваш...
Не скачай прекалено високо щото още не знаеш живота ква гадна гейша е по някога и до кви избори може да те докара ...
:beer: :beer: :beer:
silva_na
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Окт 10, 2008 9:39 pm

Мнение от silva_na »

Marginal39 написа:
silva_na написа:Не, не ме кефи, щот ценностната ми система е друга... и никви социални системи няма да я променят.. пази боже да опра до вариантите, които даваш...
Не скачай прекалено високо щото още не знаеш живота ква гадна гейша е по някога и до кви избори може да те докара ...
:beer: :beer: :beer:
Бе животът всичко може да поднесе, прав си. Ама една бременност на сама жена в Канада такъв проблем ли ти се видя чак?!?
На когото е дадено много, той ще си вземе повече сам.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Не е никакъв пролем.
Просто като имаш удобен случай да ядеш от въздуха, що да не го направиш ???
Щото иначе може да те впрегнат и тебе като раята и да гърбиш за жълти стинки цял живот.
Има ги много такива, повярвай ми ...
:beer: :beer: :beer:
silva_na
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Окт 10, 2008 9:39 pm

Мнение от silva_na »

Marginal39 написа:Не е никакъв пролем.
Просто като имаш удобен случай да ядеш от въздуха, що да не го направиш ???
Щото иначе може да те впрегнат и тебе като раята и да гърбиш за жълти стинки цял живот.
Има ги много такива, повярвай ми ...
:beer: :beer: :beer:
Няма безплатен обяд или неща от въздуха.. накрая пак си си платил цената (нерви, достойнство и т.н.)
На когото е дадено много, той ще си вземе повече сам.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Безплатен наистина няма.
А иначе относно нервите, те и така и иначе си заминават.
Относно достойнството, не виждам кво недостойно има да крадеш от крадците ???
Забрави ли за Робин Хууд?
Той май беше крадец и герой, крадеше от същия извор за който ти говоря аз ...
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Мнение от Kan_Tangra »

тая тема взе да става уникална.
Чудя се що така авторката все влиза от обществени компютри. Дали щото си няма, или щото не иска да и засекат ИП-то.
Като гледам колко наивно е всичко, ми прилича на една опашата лъжа. Пуска се периодично по една муха (мнение), и после следват 10 страници гуша за гуша скандали.
Хартиените патриоти пак блеснаха; драги ми дон кихотовци, пред вас не великани, ами и мелници няма; биете се срещу въздуха. Готови сте вече да се изколите взаимно, само за да се изкарате кой е по-по-най.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
silva_na
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Окт 10, 2008 9:39 pm

Мнение от silva_na »

Kan_Tangra написа:тая тема взе да става уникална.
Чудя се що така авторката все влиза от обществени компютри. Дали щото си няма, или щото не иска да и засекат ИП-то.
Като гледам колко наивно е всичко, ми прилича на една опашата лъжа. Пуска се периодично по една муха (мнение), и после следват 10 страници гуша за гуша скандали.
Хартиените патриоти пак блеснаха; драги ми дон кихотовци, пред вас не великани, ами и мелници няма; биете се срещу въздуха. Готови сте вече да се изколите взаимно, само за да се изкарате кой е по-по-най.
Ами да се заключи темата, щото то отговор на зададения въпрос тук бе даден многократно. Останалите изписани страници обаче няма как да спрем - всяка една тема във форума може да "се похвали" с такива. Та ако не е тук, то ще е в друга тема... :(
На когото е дадено много, той ще си вземе повече сам.
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

седнах и добросъвестно прочетох горенаписаното и мога по същество да кажа следното:
1. аз съм мъж и мога само да си представям, какво им се върти на другите из главата като са бременни;
2. в малко неща съм абсолютно сигурен и едно от тях е че е много важно психо-физическкото състояние на майката по време на бременноста, както за нея, така и за плода;
3. У един мъж има място за майка му и друго място за жена му, а и не малко място остава и не може да се поставя въпроса "или ти или мама".Щото ся кат се роди едно канадче и майка му го изгледа и тамън стане за гордост и радост и прелети някоя птичка и го грабне. :lol:
4. по повод изказаните мнения:
- има много нещастни хора и аз съм наясно, че не мога да помогна на всички, което обаче не ми е пречело никога на съня.Щото ако аз се спусна да помагам на всички, моите близки ще почнат да пишат по форуми и да търсят съвети от там. :lol: Иначе мнение във форум - може.В много отношения е по-лесно да пратиш един чек и да забравиш, отколкото да водиш разговор по телефона. :lol:
- независимо дали темата е балон или не е добре да се спазва в общи линии;
- разтърси ме много повече определението за мизерници на Ц200 - такива които не са съгласни с него, отколкото историята на пусналата темата;
- щях да предложа на Маргинала да каже ,че аз съм опънал кожухчето, ама той си има работа;
5. и накрая по темата :lol:
Глей ся daisy_32 аз съм се поканадчил дотам, че си мисля, че няма смисъл да се обаждаш и да съобщаваш и т.н. Спираш всекакви комуникации и почваш процедура за развод. Ако някой се интересува дали е баща ми да се обади на човека дето е преживял 10 години с него и да го пита поне как е.Най-смешното е ,ч е ако го направиш мъжа ти ще ти се обади, но тогава на теб, няма да ти пука.
Обаче има една опасност - да си помислиш , че всички мъже са така и да станеш ... феминистка. :lol:
6. похвално е че пише жената от библиотеки щото има маса други места. :lol:
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

silva_na написа:Ами да се заключи темата, щото то отговор на зададения въпрос тук бе даден многократно. Останалите изписани страници обаче няма как да спрем - всяка една тема във форума може да "се похвали" с такива. Та ако не е тук, то ще е в друга тема... :(
Ми тогава що да се заключва темата ???
danielle

Мнение от danielle »

myhata II написа: А бе вие като пишете мислете ли ? :roll:
Ами ти? Ти мислиш ли?
Аз отгледах дъщеря си без съпруг, без компютър и то в България през най-големия ядец на шибаните купонни системи и без пампреси и Фносни каши и пак се справих. Имам тук позната също така самотна майка в Канада и трябва да ти кажа, че разликата е огромна от тва как аз отгледах дъщеря си и как тя... говоря от материална точка. Но не това е важното в случая , Дрозилче, спокойствието никoй не може да ти го купи с пари ... ако момичето иска спокойствие и сигурност; аз мисля, е тя е наравила най-добрия избор оставяйки тук. Съпрузи -дал Бог... ще си намери. Такъв кат нейния баламурник го имах и го изтърпях една година...У4удвам се, че тя го е траяла цели 10. :idea:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

troll написа: - разтърси ме много повече определението за мизерници на Ц200 - такива които не са съгласни с него, отколкото историята на пусналата темата;
мен също :lol: 8)
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
danielle

Мнение от danielle »

troll написа: 6. похвално е че пише жената от библиотеки щото има маса други места. :lol:
Абе тук нещо не си дочел, troll-e.... в събота вечер библиотеките са затворени, мен ако питаш?!?! :?
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Па аз лично не виждам никва разлика кой от каде пише.
Ако бяхме в БГ секи щеше да се пъчи от каде пише и накрая тоя който пише от най великото място щеше да навири нос и да се надуе като пуяк и сички щяха да му се възхищават и да го гледат от долу на горе с отворена уста, ма не сме там ей Богу ...
Аватар
7George
Мнения: 9670
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

Аз пък искам да добавя, че майката може би трябва да е по-решителна в определянето на отношението си към сегашния съпруг. Защото роди ли се бебето, той ще му бъде баща и ще се иска неговото съгласие за извеждането му от Канада или БГ примерно, което не би било много практично, ако родителите не са в добри отношения.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Па разбира се че трябва да си изяснят отношенията ...
:beer: :beer: :beer:
Заключено