Доволни ли сте от KLM?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
AlexAA
Мнения: 431
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 2:41 pm

Мнение от AlexAA »

Ot golemite kompanii sam letyal s AirCanada, British Airways, and KLM.
Kato ostavim samoletite na strana, za men naj-dobri sa British. KLM sa mnogo malko sled tyah. I dvete kompanii sa stabilni-ne zakasnyavat, hranata i pieneto sa ot klasa, airhostessite sa trepach.
Za AirCanada kakvoto i da kaja shte e mnogo.. Zatova I will just say this-te sa edna posredstvena kompaniya. Iskreno se nadyavam da falirat.
Za neshtastie, nie v Calgary sme stuck s AirCanada kato patuvame za Europe, MAMKA MU.
Cheers
Аватар
Maverick
Мнения: 194
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:27 am
Местоположение: Karshiaka, PD

Мнение от Maverick »

Air France rules!

Novi samoleti,
A340 e dosta udoben,
Super hrana :shock:
Hubavo vino i 6ampansko :beer:
Maluk prestoi na Charles de Gaule
6:30h polet do Mtl.Dokato me izpratiha v Sofia i B.p. i to. (sladuri) si me 4akaha na Arrivals na Dorval. :D
Na Trudeau Intl sleznah svej kato karastavi4ka 8) :lol:

Oba4e bih patuval i s KLM.To poleta i aviokompaniata 6te sa ti nay-malkata grija.A i 6-7 4asa polet 6te ti minat ei taka.
Mr. Nobody
Мнения: 174
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 4:35 pm

Мнение от Mr. Nobody »

A kak proticha poletyt do Amsterdam s Bulgaria Air? Bulgaria Air avtomatichno li prehvyrlia bagaja za poleta s KLM, ili triabva da si go vzimash v Amsterdam??

N.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

По разписание KLM летят с MD-11 май по-горе беше питал???
От време на време го сменят със 767 Boeing, но май рядко

А колкото до багажа ако си го чекираш директно за Монтреал няма да го видиш даже в Амстердам
Аватар
Maverick
Мнения: 194
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:27 am
Местоположение: Karshiaka, PD

Мнение от Maverick »

A kak proticha poletyt do Amsterdam s Bulgaria Air? Bulgaria Air avtomatichno li prehvyrlia bagaja za poleta s KLM, ili triabva da si go vzimash v Amsterdam??
Te Bulgaria Air ni6to ne prehvarliat.Prehvarliat go hamalite i transportnite lenti. :D Kato si go 4ekira6 v SOF za Montreal direktno ,na drajkata na 4antata i slagat barkod4e.Skener4eto v Amsterdam go razpoznava i go prepra6ta kum sledva6tia polet.A ti si razglejda6 Schiphol i si 4aka6 da ti doide reda.I gleday da ne prekali6 v Coffee shopa,4e 6te prospi6 poleta ili po-zle - 6te umre6 ot smiah ako tragnete da padate. :lol:6eguvam se.Na KLM nikoga ne e padal samolet.
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

Доволни ли сте от KLM?
да
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

Decu написа:1.Austrian AL
2.Lufthansa
3.Air France
4.KLM
5.BG Air
6.South Africa Air
7.LOT
8.AirVia
9.BAC

Tova e mojata klasazija spored dosegashnija mi opit.

.
ти си като марко поло :D :wink:
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Lufthansa i KLM sa mi lyubimite kompanii, s Air France i British Airways ne sam letyal, no sam chuval dobri dumi za tyah. S CSA ne bih letyal veche NEVER EVER, kakto i s grcite Olympic! Lichno mnenie.
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
ZouZou
Мнения: 182
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:20 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ZouZou »

За мен КЛМ бе добро решение: сравнително ниска цена, спокоен полет, престоя в Амстердам не се усеща, гледат децата да не скучаят, стуардесите са лубезни......приятно впечатление.
Аватар
Flash
Мнения: 62
Регистриран на: Сря Фев 11, 2004 7:58 am
Местоположение: Monte Carlo,Tenerife, Aruba

Мнение от Flash »

Летял съм с почти всички известни компании, мо КЛМ са ми едни от най любимите. Миналата година трябваше да да летя до Аруба и в самолета имаше мониторчета на всяка седалка, добра храна и отличен сервиз.
За Lufthanza въпреки, че почти съм задъжен да летя с тях и съм VIP клиент - не ми се говори. Последните 2 години го удариха на икономия и качеството на сервиза им спадна. Отгоре на всичко са и скъпи за Economy Class ,но пък билетите им за Business класата в сравнение с другите компании не са толкова скъпи, а обслужването е добро, а местата са просторни и на презокеански полети докато си спинкаш и случайно ти се изхлузи завивката стюардесата те завива :lol:
Човек не може да избере родителите си и къде да се роди, но може да избере къде, с кого и как да живее !
Mr. Nobody
Мнения: 174
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 4:35 pm

Мнение от Mr. Nobody »

Za Lufthansa: mda...nemska mu rabota - ot tochka A do tochka B a pomejdu im sal edin obiad i tolkoz!

E-e-h Swiss Air beshe neshto drugo (predi da falirat i da se prevyrnat v skypata Swiss)...shokoladcheta, shvejcarsko sirene, duty-free chasovnici, shampansko...naj-novite Airbus-i s monitori na vsiaka sedalka...E-eh!

N.
Аватар
tom4o
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 5:24 am
Обратна връзка:

Re: Доволни ли сте от KLM?

Мнение от tom4o »

billybg написа:
holy написа:Искам да попитам съфорумците, които са летели с KLM дали са доволни от обслужването, от полета и т.н.
Моля споделете впечатления!
И аз съм доволен,макар, че му падна крилото на самолета и едва се добрахме до Монтреал...Страхотни пилоти бе...как караха само...малко настрани стоеше самолета, ама затова пък успях да гледам земята, щото се падах от тази по-ниската страна....Иначе храната беше добра имаше и пиене достатъчно.Как обаче ги бутаха тези колички не разбрах при този наклон..
Аз помислих че се е разцепил на две самолета и пак сте кацнали аварийно в океана :)) а нали бяхте спукали и гума при кацането ти забрави ли :Р
хайде чао от мен и гледай ако си идваш да не паднат и двете крила:))
:beer: :beer: :beer: :beer:
Аватар
p4eli4ka
Мнения: 680
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 7:34 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от p4eli4ka »

Nie letqhme s tqh na 24-ti mart ot Amsterdam do Mntl. Obslujvaneto be6e mnogo dobro, hrana i napitki ima6e mnogo, osobeno napitki. Nqmam baza za sravnenie, no tova be6e pyrviq mi polet sys samolet, ako ne broim Sofiq-Amsterdam s Bulgaria Air.
Pour être heureux un an, gagnez au loto. Pour être heureux toute votre vie, aimez ce que vous faites Изображение
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

LaRue написа:Предимството на КLM е, че имаш голям предстой в Амстердам и спокойно можеш да хванеш едно такси или градския транспорт за да посетиш някой "Кофи шоп",където да се напушиш здраво за да пътуваш спокойно. Висококачествена стока ще намериш във веригата от кофи шопове "Хевън".
La Rue, otkade go nabara toq grozen ciganin bre chovek??? Mnogo me kefi toq avatar, ama mnogo....:)
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

Аз пък все се чудя защо някои хора отдават толкова голямо значение на това каква била авиокомпанията :roll:. В края на краищата, самолета се използува за да ги пренесе от точка А в точка Б ... Нито ще го купуват, нито ще живеят в него :wink: :lol:!
Obey gravity ... It's the law!
Заключено