Ne polzvaite bezplati saveti - te tolkova i struvat

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от Koko »

ДаниК, два въпроса от мен може ли?

Първо, мислиш ли наистина че участниците във форума са дошли тук за търсят наистина ПРОФЕСИОНАЛЕН съвет или все пак са наясно че форума е място за размяна на личен опит и информация?
Ако на човек му трябва професионален съвет - винаги ще намери към кого да се обърне. За това са жълтите страници например.

Второ, сигурен ли си че с този си агресивен начин на поведение печелиш някакво уважение и съответно нови клиенти сред участниците във форума?
HisShadow
Мнения: 354
Регистриран на: Съб Юли 10, 2004 3:21 am

Мнение от HisShadow »

sas sigurnost ne sa tuk za da slushat laji i karanitsi

ne iskam da bada agressiven, no mnogo ot "shtatnite" sa napadatelni v stil "Dodo", tova opredeleno ne mi e po sartse
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Мнение от vladi »

HisShadow написа:portala e bezplaten - edinstveno instalirash i konfigurirash foruma sashto - instalirash i configurirash
Много си зле ДаниК, вземи да прочетеш някоя книжка за общи идеи за програмирането. Специално портала включва хиляди редове програмен код. Евала на ссттоо че го написа. Ама ти си бил много по-зле отколкото си мислех.
HisShadow написа:ako tova razbirash pod programirane, iasno e zashto edinstvenata rabota koito si nameril e kato programist na foruma
Аз работя на две места като програмист, точно затова вече не мога да поддържам форум, ама какво ли ти обяснавам и аз...
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от Koko »

HisShadow написа:sas sigurnost ne sa tuk za da slushat laji i karanitsi

ne iskam da bada agressiven, no mnogo ot "shtatnite" sa napadatelni v stil "Dodo", tova opredeleno ne mi e po sartse
Да, така е, на никой не му се четат караници, точно за това си мисля че спора който се разгаря тук е напълно безмислен.

ДаниК, казвам ти го с най-добро чуство - с такъв нападателен стил от твоя страна само си правиш анти-реклама.
HisShadow
Мнения: 354
Регистриран на: Съб Юли 10, 2004 3:21 am

Мнение от HisShadow »

vladi, ti kakto i ostanalite shtatni ....

kakto i da e

evala na shtanite, bravo, veliki ste i pr.

Otshakvam da tshuia kolko struva reklamata v tosi site,

shte mi kajete li ili otnovo shte vdignete slovestna magla, za da prikriete litshnite si izgodi

Mojete li da zaiavite v prav tex (govoria za "shatnite") tshe ne polutshvate zaplati ili drugi finansofi izgodi ot tozi forum ?
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от Koko »

HisShadow написа:vladi, ti kakto i ostanalite shtatni ....

kakto i da e

evala na shtanite, bravo, veliki ste i pr.

Otshakvam da tshuia kolko struva reklamata v tosi site,

shte mi kajete li ili otnovo shte vdignete slovestna magla, za da prikriete litshnite si izgodi

Mojete li da zaiavite v prav tex (govoria za "shatnite") tshe ne polutshvate zaplati ili drugi finansofi izgodi ot tozi forum ?

ДаниК, може би трябва да уточниш какъв точно смисъл влагаш в думата "щатни"? И не забравяй че ти си този който трябва да докаже твърдението си - ако твърдиш че някой е на заплата (плащана кой знае от кого) или въобще че изкарва някаква изгода, ами докажи го.
Гост

Мнение от Гост »

ДаниК, аз съм на щат към Форума вече година и половина и получавам средна чиновническа заплата /около 2500 долара на месец/, която получавам по банков път направо от провинциалния бюджет. В момента няма вакантни длъжности при нас, освен за "официален опонент на общовъзприетите мнения", който трябва да е политически коректен. Мисля, че ти не отговаряш на условието, тъй че не можеш да кандидатстваш.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

HisShadow, познавам Влади от дълги години, следил сам всички негови форуми по тема Канада и знам че за съжаление не е изкарал нито един цент... Също така съм сигурен че никой тук не е спечелил и пукнат долар от този форум... Е може би фирми които правят скрита реклама да са намерили някой и друг клиент тук...
Още нещо, ако намериш организация която е готова да финансира проект като този, свиркай и ще го купим този форум...

Мда, такива мити работи...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
HisShadow
Мнения: 354
Регистриран на: Съб Юли 10, 2004 3:21 am

Мнение от HisShadow »

tova e prekrasno ....

znatshi balgarite s bizness sa dobre doshli tuk i shte im se pomogne ?
Pravilno li sam razbral ? Nadiavam se da e taka.

ako e taka, imate li neshto protiv http://dvk-canada.com/ da se postavi vav "poleznite linkove"

i razbira se kolko shte struva tova, i na kogo da platia
Аватар
maria29
Мнения: 676
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2003 6:46 pm

Мнение от maria29 »

Momtcheta, zachto se karate i obijdate taka grozno. Ostavete na Zakonite na pazarnata ikonomika da si kajat dumata. Nali si spomniate krivata na tarseneto i predlaganeto. Ako ima klienti za nechto /v slutchaia reklama/ zachto tia da ne se predlaga ot sazdatelite na tozi sait. A tova kolko rabota varchiat i kolko trud i sredstva sa hvarlili si e tehen problem, kakto i pravoto da predlagat reklama. V slutchai tche vi se storia pristrastna darja da zaiavia tche ne poznavan nikogo ot sporechtite strani, makar da jiveia na 280 km. ot Montreal /Quebec/
''Keins" :lol:
Заключено