Средната заплата достигна 1205 лева

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Ivan1007 »

joro написа: Сря Ное 15, 2023 10:34 am
https://petel.bg/m/245775
Те това ти е нивото - Петел.бг
:D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

joro написа: Сря Ное 15, 2023 10:34 am
Pavel M написа: Вто Ное 14, 2023 5:43 pm Йоро не 2000 д на курс,а 3500 бруто.Чисто след такси за джоба 2700-2900 според зависи.
Българите, които карат камиони в Западна Европа яко те препикават
https://petel.bg/m/245775
прпикават ме дръжки :rofl:

Йоро обеснявал съм ти много пъти,че съм професионалист и не кълва на кукички с постна стръв.
С тия булгаристански измамници не ме занимавай.Не ям доматите с колците.
от 3500 до 4500 Еу според километрите.Ама що не дават цена за 1 км колко евро цента,какъв е типа на работата щото в транспорта различията са от а до я.колко км.мога да правя на ден,колко стопа мога да имам примерно за седмичен период и ред други тънки детайли които не се споменават в офертата.
за мен това е четиво за балъци и лапнишарани като теб.
мен ми трябват само два показателя колко цента на километър и колко стопа и дали ги плащат и мога на секундата да преценя дали анонса в обявата е измама или истина.
99,9% е измама от мен да го знаеш.
но има хора които до тоя момент са бачкали на 1500-2000 еу и ще се навият на тая оферта макар и да са със съзнанието ,че това е лъжа с надеждата да изкарат нещо от горе от това което са получавали.
отделно проблемите със събераемоста на заработената заплата,колкото каже началника толкова ще ти плати,ходи се оплаквай на арменския поп.
докато тук не е така,даже и с 1 цент да те прецака от предварителната устна уговорка,повтарям устна уговорка ,ако някой се опита да те цака ще го направиш на луда гъба и по тая причина никой и не си го помиля.
е има както навсякъде леки изкривявания ,но те са незначителни на база общия план.
абе ти бе чукундур колко пъти да ти се обеснява,че канада не е европа или булгаристан където който как те хване те прави на мармалад.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от snakeplissken »

Йоро е наивен като малко дете.
Ама понеже е на 55, си е откровен идиот да се връзва на такива тинтири минтири.
Действителността е че един български шофьор стои по 2-3 месеца на пътя преди местния феодал да реши да го прибере вкъщи за 2 седмици.
My name's Plissken......
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Ivan1007 »

Pavel M написа: Сря Ное 15, 2023 9:41 pm
joro написа: Сря Ное 15, 2023 10:34 am
Pavel M написа: Вто Ное 14, 2023 5:43 pm Йоро не 2000 д на курс,а 3500 бруто.Чисто след такси за джоба 2700-2900 според зависи.
Българите, които карат камиони в Западна Европа яко те препикават
https://petel.bg/m/245775
прпикават ме дръжки :rofl:

Йоро обеснявал съм ти много пъти,че съм професионалист и не кълва на кукички с постна стръв.
С тия булгаристански измамници не ме занимавай.Не ям доматите с колците.
от 3500 до 4500 Еу според километрите.Ама що не дават цена за 1 км колко евро цента,какъв е типа на работата щото в транспорта различията са от а до я.колко км.мога да правя на ден,колко стопа мога да имам примерно за седмичен период и ред други тънки детайли които не се споменават в офертата.
за мен това е четиво за балъци и лапнишарани като теб.
мен ми трябват само два показателя колко цента на километър и колко стопа и дали ги плащат и мога на секундата да преценя дали анонса в обявата е измама или истина.
99,9% е измама от мен да го знаеш.
но има хора които до тоя момент са бачкали на 1500-2000 еу и ще се навият на тая оферта макар и да са със съзнанието ,че това е лъжа с надеждата да изкарат нещо от горе от това което са получавали.
отделно проблемите със събераемоста на заработената заплата,колкото каже началника толкова ще ти плати,ходи се оплаквай на арменския поп.
докато тук не е така,даже и с 1 цент да те прецака от предварителната устна уговорка,повтарям устна уговорка ,ако някой се опита да те цака ще го направиш на луда гъба и по тая причина никой и не си го помиля.
е има както навсякъде леки изкривявания ,но те са незначителни на база общия план.
абе ти бе чукундур колко пъти да ти се обеснява,че канада не е европа или булгаристан където който как те хване те прави на мармалад.
Батето,
Ти ми падаш в очите :D
Не мога да повярвам, че се върза на Йорко и си отворил линка който той пусна - Петел.бг е най жълтия сайт от всички български жълти сайтове. Да беше целунал Пеевски и Боко Тиквата, щеше да е по-добре. :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

напълно си прав ,но няма да си посипвам главата с пепел.
гризе ме ,че йорко е толкова дезориентиран и неадекватен и понякога изпадам в слабост да му опонирам.
кат се замисля по вече го правя за забавление отколкото да си блъскам главата в чугуна.
то с такива екземпляри като йоро управия няма,ама все пак нали и на тях трябва да им е интерсно за да върви мохабета/комуникацията/ със себеподобни. той не е просто момче ,но явно е много залюхан и си няма и хал хабер от света.
йорко никога не е бил свободен нито в смисъла да е финансово независим ,нито мнението му да се определя от него ,а не от някой друг.
опитвам се да му ги обесня тия две работи ,но кухата лейка не се пълни.
за такива кухендери съм казвал,че само бой по канчето с черпака ги оправя.
бе то не случайно канадските емиграционни власти го прецениха,че и чеп за зеле от него нестава и го оставиха да се скита немил недраг по европа дето никой не го взема на сериозно и го счита за жив.
ей такава е съдбата йорова.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

+ + + ,че вярва на боко тиквата,че ще го оправи и ще му реши проблемите.
извинявам се много ,но хора които вярват на лъжите на измамника боко тиквата за мен са подчовеци.
не може да си с разсъдъка си и тоя селски цървул банкята и цялата шайка около него да са ти ангели спасители.
окрадоха 30 милиарда за последните 14 год от 2007 до 2021 год европейски фондове и накрая нула,зеро,няколко санирани панелки и няколко игрища в села с 200 жители.
абе тя не е за разправяне,обаче тъпанари като йоро дето да ми ги хвалят нямам намерение да ги търпя.
бой с черпака по канчето за такива тъпигьози иначе оправия няма да има.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от joro »

Pavel M написа: Сря Ное 15, 2023 11:14 pm + + + ,че вярва на боко тиквата,че ще го оправи и ще му реши проблемите.
извинявам се много ,но хора които вярват на лъжите на измамника боко тиквата за мен са подчовеци.
не може да си с разсъдъка си и тоя селски цървул банкята и цялата шайка около него да са ти ангели спасители.
окрадоха 30 милиарда за последните 14 год от 2007 до 2021 год европейски фондове и накрая нула,зеро,няколко санирани панелки и няколко игрища в села с 200 жители.
абе тя не е за разправяне,обаче тъпанари като йоро дето да ми ги хвалят нямам намерение да ги търпя.
бой с черпака по канчето за такива тъпигьози иначе оправия няма да има.
Никога не съм вярвал на Боко Тиквата, даже не съм и гласувал за него. Нито пък се скитам немил-недраг по Европата. Имам си професия и навсякъде съм си работил квалифицирана работа с договор, осигуровки, изкарвам си достатъчно за да си живея добре. В този форум съм от 20 години, преди всички вас и се надявам още живот и здраве още много години да продължавам да пиша за това, какво се случва в България. И не ми пука от някакви озлобени старчета, избягали от България преди 20 години, които утре ще се върнат с пенсиите си да преживяват тук, защото в чужбина ще умират от глад с тия мизерни пари.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от snakeplissken »

joro написа: Чет Ное 16, 2023 12:34 pm ……..които утре ще се върнат с пенсиите си да преживяват тук, защото в чужбина ще умират от глад с тия мизерни пари.
Абе ти нали от 20 години обясняваш как стандарта на живот в България щял да настигне канадския, и как цени и доходи щели да станат същите в двете държави?
Пък сега твърдиш точно обратното :facepalm:
My name's Plissken......
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

не го ли виждаш,че е неадекватен и си мисли,че и останалите са эалюхани като него.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
7George
Мнения: 9659
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от 7George »

joro написа: Вто Ное 14, 2023 7:13 am .....
Сбъркали са хората и са пуснали не когото трябва. Всяка система допуска грешки. И като гледам какви екземпляри са ви пуснали явно системата в Канада има доста бъгове.
Вярно е, канадската цедка е много рехава и либерална. Не ги разпитват примерно имигрантите, какви възгледи имат, дали са радикалисти, дали поставят закона над религията си, дали искат да се разтворят в канадското море от хора или пък ще се инкапсулират в национални анклави, дали ще пускат жена си свободна на всякаква работа, и ако не изпалняват тия и всички останали условия, ще ги натоварят в една лодка със все натрупано имане и ще ги избутат в открито море, нали така, ай сега подпиши тука и знай, че Биг Брадър всичко вижда и записва... 8) .. ако не ти харесва, айде още сега обратно.
Embrace your climate change!
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от joro »

7George написа: Съб Ное 18, 2023 12:02 pm
joro написа: Вто Ное 14, 2023 7:13 am .....
Сбъркали са хората и са пуснали не когото трябва. Всяка система допуска грешки. И като гледам какви екземпляри са ви пуснали явно системата в Канада има доста бъгове.
Вярно е, канадската цедка е много рехава и либерална. Не ги разпитват примерно имигрантите, какви възгледи имат, дали са радикалисти, дали поставят закона над религията си, дали искат да се разтворят в канадското море от хора или пък ще се инкапсулират в национални анклави, дали ще пускат жена си свободна на всякаква работа, и ако не изпалняват тия и всички останали условия, ще ги натоварят в една лодка със все натрупано имане и ще ги избутат в открито море, нали така, ай сега подпиши тука и знай, че Биг Брадър всичко вижда и записва... 8) .. ако не ти харесва, айде още сега обратно.
Повечето хора тук май не са минали цедката. Един го домъкнала булката, друг пък отишъл в Калгари понеже не знае една дума на френски и не може да се класира за Квебек. То си личи и по резултатите. Да се дрънкаш цял живот на камионите с латиносите и рефюджетата от Пакистан и да се фукаш с минималната заплата в Канада- голямо щастие. Вке едно да си с 1000 долара в София.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

Абе бански Rat пак ли изпълзя от дупката.Бегом марш обратно там.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Ivan1007 »

joro написа: Чет Дек 07, 2023 2:57 pm
7George написа: Съб Ное 18, 2023 12:02 pm
joro написа: Вто Ное 14, 2023 7:13 am .....
Сбъркали са хората и са пуснали не когото трябва. Всяка система допуска грешки. И като гледам какви екземпляри са ви пуснали явно системата в Канада има доста бъгове.
Вярно е, канадската цедка е много рехава и либерална. Не ги разпитват примерно имигрантите, какви възгледи имат, дали са радикалисти, дали поставят закона над религията си, дали искат да се разтворят в канадското море от хора или пък ще се инкапсулират в национални анклави, дали ще пускат жена си свободна на всякаква работа, и ако не изпалняват тия и всички останали условия, ще ги натоварят в една лодка със все натрупано имане и ще ги избутат в открито море, нали така, ай сега подпиши тука и знай, че Биг Брадър всичко вижда и записва... 8) .. ако не ти харесва, айде още сега обратно.
... друг пък отишъл в Калгари понеже не знае една дума на френски и не може да се класира за Квебек. .
:D :rofl: ]:)
Йорко,
Това е все едно да напишеш, че някой отишъл в Германия, вместо в Чехия, щото не знаел чешки :rofl:
Разликата между Албърта и Квебек е горе-долу колкото между Германия и Чехия.
В Квебек отива куцо, кьораво и сакато, но ти даже и за там не услпв да минеш :D
Последно промяна от Ivan1007 на Нед Дек 10, 2023 3:31 am, променено общо 1 път.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

Бе мани го тоя загубеняк дето не знае на кой свят се намира.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от snakeplissken »

joro написа: Чет Дек 07, 2023 2:57 pm да се фукаш с минималната заплата в Канада- голямо щастие. Вке едно да си с 1000 долара в София.
Бах тас минимална заплата :D

Йоро, тъкмо си гледам последния пей стаб, който е от 25-и Ноември.
92,446 долара.
До края на годината ще мине 100,000 със сигурност.
Като се има предвид, че почти два месеца съм си почивал и не съм ходил на работа.
My name's Plissken......
Публикувай отговор