Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

ха,ха.специален поздрав за французката ни кака

https://www.youtube.com/watch?v=RYZsxZKz8Lo
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от snakeplissken »

Shoshana написа: Сря Фев 01, 2023 11:55 pm Аааа това ли било на инглиш?..... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Ма то това е френска дума бе!
И не се произнася така. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
А жена на 17 или 18 може да иска да е матюр, ама след 40 ще ме прощаваш. Не е сериозно! Целият този миш-маш е твоя измислица и в момента си самоделно саморукий.
Може да си имал някога такава приятелка и да пазиш снимки за спомен, но не и сега. :D
Матюр може да го произнасят мароканците, гърците или Дракула, или индианците в Сен Катрин :rofl:
Ела тука да кажеш на някой Матюр и ще ти обясни че си проста и не знаеш как да произнасяш думите :D

Хахаха, Кентавъра Бети, точно така, няма никаква Мина, и закуска не ми прави, и храна не ми приготви за пътя, абе въобще пълни фантасмагориЙ :lol:
My name's Plissken......
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

а това е поздрав на французки за колегата

https://www.youtube.com/watch?v=Z06h1-OUqiA
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от snakeplissken »

Мерси :y:
Ама ще ги гледам като се прибера, че интернета ми е много слаб и не става за гледане на видеа.
Тъкмо натоварих в Юма, тръгвам към вкъщи ;)
My name's Plissken......
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

давай газ и се измитай от проклетата юма.ти знаеш защо
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

това момиче александра е приятелка на племеницата ми александра.едната живее във франция другата в белгия.
https://www.youtube.com/watch?v=0OL-S_LQIPQ
споделят си личното развитие и трепят нещастниците независимо къде се намират щото си го могат. и през ум не им минава да се овъргалят с някой гръцки тарикат,мексикански евреин или някой друга будала от балканския полуостров както нея взелата дала.
дъщеря и я отсвирила,синът не може да я търпи.загубена работа.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Shoshana
Мнения: 1946
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

snakeplissken написа: Чет Фев 02, 2023 12:14 am
Shoshana написа: Сря Фев 01, 2023 11:55 pm
Матюр може да го произнасят мароканците, гърците или Дракула, или индианците в Сен Катрин :rofl:
Ела тука да кажеш на някой Матюр и ще ти обясни че си проста и не знаеш как да произнасяш думите :D

Хахаха, Кентавъра Бети, точно така, няма никаква Мина, и закуска не ми прави, и храна не ми приготви за пътя, абе въобще пълни фантасмагориЙ :lol:
Ако контактуваш с Агент-Копърка, вероятно ще ти каже. Другите не. Думата е френска и това е единственият начин за произношение. Мина е само в твоята глава. Може да я е имало за кратък период от време, ама вече я няма. Инак щеше да си пишеш с нея а не с някакъв Кентавър дори когато си на път. :rofl: Абе вие верно ме взимате за голяма ливада? Това е, което ме дразни повече, че трябва да се равнявам по прости хора. Ама аз заради това съм избягала от Булгаристана, алооо! Не можеш да ми даваш никакъв наклон. Отвори вратата на камиона и се обеси на нея! |( Скучен си като смъртта.
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от snakeplissken »

Много ми се иска да те чуя къф английски говориш :lol:
Думата е с латински произход. Ама кво да ти обяснявам на тебе дето не правиш разлика между латинци и латиноси :lol:

В английския тази дума може и да е взаимствана от френския, но това в случая няма значение.
Ела кажи тука “Матюр” и ще те гледат като кентавър :D
Ако трябва да съм по-точен в произношението , повече звучи като “Мъчюър”, с уговоркатата че “р”-то е силно редуцирано.
Ма кво да ти обяснявам на тебе, ти си неука жена :D
My name's Plissken......
Аватар
Shoshana
Мнения: 1946
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Селянин си и селянин ще си останеш. Дори матюр не се произнася, защото р-то накрая е френско. Френският е вторият официален език в Канада. Аз ги говоря и двата, за разлика от теб, който се притеснява какво ли щели да си кажат хората, ако произношението му не било на ниво. Тук хората са свикнали на всякакви произношения. А жена след 40, с малки изключения(в това число и аз) е по-склонна да си крие възрастта, вместо да си добавя години за да е мачур. :rofl: Затова и ти казах, че лъжеш. Много малка е вероятността да си попаднал на женски пубер. По съм склонна да вярвам, че всичко това като се почне от перлите и се стигне до храната за из път е твоя измислица. Никоя няма да ти заприготвя храна за из път, ако те вижда от дъжд на ветър. Ако живее е с теб, значи е много изпаднала. Батката и Оптикса можеш да баламосваш със стари снимки, но не и мен, казах.
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от snakeplissken »

Абсолютна кукундрела :D
Ти до преди две мнения обясняваше че било “Матюр” , пък сега казваш че дори и така не се произнасяло :lol:
Ясно е че след 20 години в Канада все още говориш Белослатински английски :rofl:

Не знам какво толкоз си се хванала за Мина. Все още е с мене, не ми е била шута :lol:
Да й се чуди човек на акъла :lol:
Приготвя, приготвя ;)
Уикенда спа при мене, в неделя беше станала рано, приготвила закуска, кафе. Не се оплаквам ;)

Колко е изпаднала не знам, ама знам че тя е нани на три дечица без майка. Бащата е богат иранец, и не мисля че такъв човек би си поверил децата на изпаднала жена.

То изпадналата си ти. Много добре ти е изписано на лицето колко си отчаяна ………
My name's Plissken......
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Павел »

snakeplissken написа: Сря Фев 01, 2023 11:53 pm
Shoshana написа: Сря Фев 01, 2023 11:46 pm Шреки, какво е "мачюр" на варненски диалект? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Mature…..

Ти инглиша в Бяла Слатина ли го учи докато брулеше джанките в двора на бабината къща :lol:
По-скоро е брулела орехите в потурите на селските пръчове
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

значи и тя е от балета малката орехотрошачка :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Shoshana
Мнения: 1946
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Балетът е "Лешникотрошачката". Не е уточнено малка ли е или голяма. :rofl:
Ама и ти блестиш от култура, като мачурният :lol:
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

знаем знаем.тоя балет лешникотрошачката е по музика на чайковски .ти си от другия балет- креватния балет дето трошиш орехи и кур.и както каза Павката на разни близкоизтчни арабски и балкански тъмни субекти. :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от snakeplissken »

Павел написа: Чет Фев 02, 2023 3:59 pm
snakeplissken написа: Сря Фев 01, 2023 11:53 pm
Shoshana написа: Сря Фев 01, 2023 11:46 pm Шреки, какво е "мачюр" на варненски диалект? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Mature…..

Ти инглиша в Бяла Слатина ли го учи докато брулеше джанките в двора на бабината къща :lol:
По-скоро е брулела орехите в потурите на селските пръчове
Е…. Ти пък сега я фрасна в мутрата :D
А тя очакваше да я подкрепиш :lol:
My name's Plissken......
Публикувай отговор