Какво стана с темата ми за "доброволното" ваксиниране?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво стана с темата ми за "доброволното" ваксиниране?

Мнение от Ivan1007 »

Pavel M написа: Пон Фев 21, 2022 6:20 pm тя твоята работа стана Ако беше баба мъжка и държеше перодръжка....
ако имало още 5-10К.ами явно няма толкова много глупаци да ходят да подскачат по отавските улици и площади.
явно това е капацитета на протеста.има няма 0,1% от съвокупното канадско население
Батка,
0.1% са 35 000.
Тия дето скачаха нямат и 3500, демек са по-малко от 0.01%
Може би да има още 0.1% плашипутаци като форумните чехльовци дето само се перчат виртуално и водят децата си да се крият зад гърба им.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво стана с темата ми за "доброволното" ваксиниране?

Мнение от Pavel M »

не бе ,финджер мистейк,имах напредвид 0,01%
изпуснал съм едната нула
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Какво стана с темата ми за "доброволното" ваксиниране?

Мнение от Kpetrov »

Ivan1007 написа: Пон Фев 21, 2022 6:56 pm
Pavel M написа: Пон Фев 21, 2022 6:20 pm тя твоята работа стана Ако беше баба мъжка и държеше перодръжка....
ако имало още 5-10К.ами явно няма толкова много глупаци да ходят да подскачат по отавските улици и площади.
явно това е капацитета на протеста.има няма 0,1% от съвокупното канадско население
Батка,
0.1% са 35 000.
Тия дето скачаха нямат и 3500, демек са по-малко от 0.01%
Може би да има още 0.1% плашипутаци като форумните чехльовци дето само се перчат виртуално и водят децата си да се крият зад гърба им.
Викаш, черните може да ги порежем защото не са мнозинство. Много се стреснахте от 3500, че чак военновремеви закони, извънредни заседания на парламента...
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Какво стана с темата ми за "доброволното" ваксиниране?

Мнение от analgin »

Бай Иван с ботушите твърди, че за това са виновни руснаците. Дори намерил един от тях да се крие зад кацата му с киселото зеле, в която руснака бил пуснал някакъв препарат от който зелето е замръзнало и той е претърпял солидни материални щети.
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4081
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво стана с темата ми за "доброволното" ваксиниране?

Мнение от snakeplissken »

analgin написа: Вто Фев 22, 2022 10:15 am Бай Иван с ботушите твърди, че за това са виновни руснаците. Дори намерил един от тях да се крие зад кацата му с киселото зеле, в която руснака бил пуснал някакъв препарат от който зелето е замръзнало и той е претърпял солидни материални щети.
Бай Иван отишъл до мазата по напальонки , с вълнени чорапи, плетено елече и газена лампа в ръка :lol:
My name's Plissken......
Аватар
Optimist Creed
Мнения: 325
Регистриран на: Пет Май 21, 2004 11:40 am
Местоположение: Вече далеч от Quebec :-)

Re: Какво стана с темата ми за "доброволното" ваксиниране?

Мнение от Optimist Creed »

Точно така- явно трябва да пишем само такива неща в този форум как бай Иван е слязъл до мъзата и как е бил облечен иначе ще изтриват темите ни, за да е скучен и слабо посещаван форума ,но пък да има по-малко работа за модераторите тук.
Така ,че нека безопасно (за модераторите) да добавя какво пък баба Иванка е направила.
Баба Иванка през това време си подмила онази работа и се заела да точи листи за баницата на бай Иван . Оказало се обаче ,че брашното и не е достатъчно и ….
Не е лесно да си оптимист в Кебек, но ако въпреки това преуспееш там, може да се похвалиш, че си го направил по по-трудния начин. Евала и ашколсум!
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4081
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво стана с темата ми за "доброволното" ваксиниране?

Мнение от snakeplissken »

Optimist Creed написа: Пон Мар 07, 2022 7:24 am Точно така- явно трябва да пишем само такива неща в този форум как бай Иван е слязъл до мъзата и как е бил облечен иначе ще изтриват темите ни, за да е скучен и слабо посещаван форума ,но пък да има по-малко работа за модераторите тук.
Така ,че нека безопасно (за модераторите) да добавя какво пък баба Иванка е направила.
Баба Иванка през това време си подмила онази работа и се заела да точи листи за баницата на бай Иван . Оказало се обаче ,че брашното и не е достатъчно и ….
Бай Иван заминал да се бие в Украйна под псевдонима Мижитур Напальонкин :lol:
My name's Plissken......
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво стана с темата ми за "доброволното" ваксиниране?

Мнение от Pavel M »

Optimist Creed написа: Пон Мар 07, 2022 7:24 am Точно така- явно трябва да пишем само такива неща в този форум как бай Иван е слязъл до мъзата и как е бил облечен иначе ще изтриват темите ни, за да е скучен и слабо посещаван форума ,но пък да има по-малко работа за модераторите тук.
Така ,че нека безопасно (за модераторите) да добавя какво пък баба Иванка е направила.
Баба Иванка през това време си подмила онази работа и се заела да точи листи за баницата на бай Иван . Оказало се обаче ,че брашното и не е достатъчно и ….
не е лесно да си оптимист в кебек преписано от твоя подпис.

в самия кебек както и навсякъде другаде по света дали си оптимист или песимист няма никакво значèние ако си негодяй,преведено на български ,ако от теб и чеп за зеле не става.
никъде никой няма да ти е виновен,ако ти сам си си срал в гащите.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Публикувай отговор