Федерални избори 2019

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Федерални избори 2019

Мнение от MrGeek »

Шареният чорап е пътник. :D :rofl:


Изображение
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Kpetrov »

MrGeek написа:Шареният чорап е пътник. :D :rofl:


А дано, само че не това трябва да са причините и съм сигурен, че за повечето от нас във форума не са.
Е всичко което е негативно за SJW ще помогне. ;)
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Marto »

A дано. Това че е напълно некомпететен и етичните му проблеми явно нямаха никакво отражение. Ще е майтап ако тази идиотщина го потопи.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Федерални избори 2019

Мнение от roumensp »

MrGeek написа:Шареният чорап е пътник. :D :rofl:
Тая глупост изобщо няма да повлияе на либерастките чугунени глави, нищо че е трета от сорта.
Но ако някой беше изровил подобна снимка или видео на Макс щяха да оврещят всичко.
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Федерални избори 2019

Мнение от speedy »

roumensp написа:
MrGeek написа:Шареният чорап е пътник. :D :rofl:
Тая глупост изобщо няма да повлияе на либерастките чугунени глави, нищо че е трета от сорта.
Но ако някой беше изровил подобна снимка или видео на Макс щяха да оврещят всичко.
На мен тези снимки изобщо не ми влияят на гласуването.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Федерални избори 2019

Мнение от pumpy »

И на мен. Да си Аладин на купон преди 18 години не определя какви политики провеждаш днес
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Федерални избори 2019

Мнение от the_coach »

Но определя дали си лицемер днес :)
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Pyrelight »

Как се е ваксал толкова черен? Направо е неузнаваем! :lol: :rofl:
Контрастът с белите мацки около него е поразителен!
Я, Плетков да му изкоментира канибалския поглед! :D
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Федерални избори 2019

Мнение от speedy »

На мен и през ум не ми е минавало да гласувам за него. Но наистина, ако това го свали, ще трябва да сменят дефиницията на "ирония" в речника.

Боядисването не го разбирам като някакъв голям грях не виждам някаква цел да вреди на някого. А лицемерието е друг въпрос - то си е част от политиката.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Федерални избори 2019

Мнение от miteto »

pumpy написа:И на мен. Да си Аладин на купон преди 18 години не определя какви политики провеждаш днес
Така e, най-жизненоважните политики за Канада са да се вкарат 25,000 бежанеца в рамките на 3 месеца, да се легализира марихуаната и да се предодврати криминалното разследване на SNC Lavalin.
А да, и че трябва да се казва peoplekind вместо mankind :rofl:
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Федерални избори 2019

Мнение от the_coach »

speedy написа:А лицемерието е друг въпрос - то си е част от политиката.
Днес.....
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Федерални избори 2019

Мнение от roumensp »

pumpy написа:И на мен. Да си Аладин на купон преди 18 години не определя какви политики провеждаш днес
А ако Макс беше Аладин преди 18 години нямаше ли да отръбят всичко какъв голям расист е бил още навремето ? :lol: Аз съм убеден, че дебилите дето плачат, че бил расист, фашист и не знам си какво никога не са и поглеждали платформата на PPC.
Същата работа и за Тръмп, ти вместо да гледаш политиката му ми ръсеше някакви бози за "езика на омразата".
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Федерални избори 2019

Мнение от the_coach »

Сложно е да се чете, Румене.....
И трудно разбираемо.
По-лесно е да викаш “Разпни го”.....
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Федерални избори 2019

Мнение от pumpy »

roumensp написа: Същата работа и за Тръмп, ти вместо да гледаш политиката му ми ръсеше някакви бози за "езика на омразата".
Seriously ?
дълга се увеличава, харчат се пари за глупости (разбирай стената), хората се лишават от здравни застраховки, стотици хиляди бяха без заплати за седмици за да постигне каприза си със стената, дабъците са "намалени", но не на средната класа, харчи държавни пари за да стои в собсвените си хотели и голф клубове, подпомага фермерите, които страдат от неговата война с Китай с държавни пари, има стоки които поскъпват заради същата тази търговска война в Китай и това покъпване изяжда "спестените няколко стотин от данъци", лихвата я намаляват за втори път тази година, което може и да е знак за рецесия, стойността на имотите масово започна да се коригира надолу, крие много старателно данъчните си декларации (интересно защо ли), женен е за имигрантка, женен е ТРИ пъти, което не показва кой знае какъв морал и постоянство, или желание да работи за "общото" благо, обяви съюзниците си за заплаха за националната сигурност, а севернокорейския диктатор става "супер готин човек", подстрекава война с иран и няма да миряса докато не я започне, по възможност преди изборите, за да сплоти базата си за пре избиране, онзи ден се запознах с една канадка на около 60, тук е от 4 годишна на зелена карта, миналата година я е подновявала и е отнело повече от 13 месеца да я поднови, като никога преди това не е отнемало толкова много време: жената е цял живот тук, женена за американец, работи и плаща стотици хиляди данъци, да продължавам ли ?

Иначе може да казва каквото си иска, аз виждам какво се получава от действията му, приказките му не ме интересуват.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Pyrelight »

roumensp написа:
pumpy написа:И на мен. Да си Аладин на купон преди 18 години не определя какви политики провеждаш днес
А ако Макс беше Аладин преди 18 години нямаше ли да отръбят всичко какъв голям расист е бил още навремето ? :lol: Аз съм убеден, че дебилите дето плачат, че бил расист, фашист и не знам си какво никога не са и поглеждали платформата на PPC.
Същата работа и за Тръмп, ти вместо да гледаш политиката му ми ръсеше някакви бози за "езика на омразата".
Макс няма да го бъде! Забрави!
Виж за консерваторите може и да гласувам. Предлагат малко по-ниски данъци. Аладин не предлага нищо. :lol:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Публикувай отговор