Защо Канада не е добро място за живеене?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от pumpy »

agent Ozo написа: А Health Canada даже много го бърка ако някой се оплаче, че обществен фонд се харчи безконтролно като се предлагат услуги със занижено качество.
Защото и диваците вече са научени, че в зъболекарския кабинет трябва да има и сестра. И може да няма само ако е болна. И то не за седмици и месеци. :)
Не ози, това не е грижа на Health Canada, а на Nunavut Professional Registrar. А както вече казах, тук има стандарти на лечение и аз знам как да ги спазвам. Нито мога, нито искам да не ги спазвам, така че нямай грижа за оплаквания.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от agent Ozo »

Пумпи, вари го печи го, няма как да работиш сам и да си конкурентноспособен на колегите си. И работодател с твоя начин на мислене по отношение на персонала си не остава за дълго време работодател. Ти си поредния пример за това.
Пък, иначе, ти си четкай самочувствието, че си центъра на Вселената колкото си искаш. Нямам проблеми с това. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от pumpy »

agent Ozo написа:....И работодател с твоя начин на мислене по отношение на персонала си не остава за дълго време работодател. Ти си поредния пример за това.
И къде го намери този пример точно, че ми изглежда на поредната ти инсинуация ?

ПС. Сега ще се започне нова тема, за да се избегне отговор на директно поставения въпрос :lol:
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

agent Ozo написа:Пумпи, вари го печи го, няма как да работиш сам и да си конкурентноспособен на колегите си. И работодател с твоя начин на мислене по отношение на персонала си не остава за дълго време работодател. Ти си поредния пример за това.
Пък, иначе, ти си четкай самочувствието, че си центъра на Вселената колкото си искаш. Нямам проблеми с това. :)

свежо :rofl:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от MrGeek »

Pavel M написа: свежо :rofl:
Батка, каква е причината да караконджулстваш по това време? Или просто все още не намираш начин да се пребориш с комбинацията от русенска жега, тлъсти комари и седемчасов джетлаг? :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от agent Ozo »

pumpy написа:
agent Ozo написа:....И работодател с твоя начин на мислене по отношение на персонала си не остава за дълго време работодател. Ти си поредния пример за това.
И къде го намери този пример точно, че ми изглежда на поредната ти инсинуация ?

ПС. Сега ще се започне нова тема, за да се избегне отговор на директно поставения въпрос :lol:
Ами примерът е, че имаше собствен кабинет, а вече нямаш. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от pumpy »

agent Ozo написа:
pumpy написа:
agent Ozo написа:....И работодател с твоя начин на мислене по отношение на персонала си не остава за дълго време работодател. Ти си поредния пример за това.
И къде го намери този пример точно, че ми изглежда на поредната ти инсинуация ?

ПС. Сега ще се започне нова тема, за да се избегне отговор на директно поставения въпрос :lol:
Ами примерът е, че имаше собствен кабинет, а вече нямаш. :)
И това е ЛЪЖА. Имам собствен кабинет, който се намира на същото място, където се е намирал през последните 2 години. Графика ми за следващите две седмици е пълен, аз се прирам в Сряда сутрин и отивам на работа. На 16 август заминавам за Бермуда да работя две седмици и после си се прибирам в Денвър в кабинета си и продължавам.

Освен това, сестрата с която работя в момента, в Канада, както писах по-горе работи с мен от 2012 и е все още лоялна и иска да работи с мен. Нещо ти издиша логиката, не ли ???

Така, деня ми приключи:
- ре-сертифициран за ACLS за две години;
- видяни 5 пациента;
- "произведени" $3783.85;
- само FYI, вчера със сестра съм видял 10 пациента и съм "произвел" $4030.50; Като гледам е по-добре да е болна, отколкото да е в кабинета, а ? :lol: (това последното е шега. Да е живо и здраво момичеот, че утре предпочитам да е на работа)

В хотела може и да няма интернет, така че ще си пишем утре сутрин, като се появя в здравния център отново. Лека
Последно промяна от pumpy на Пет Авг 02, 2019 7:41 pm, променено общо 1 път.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от agent Ozo »

Че що за работодател е това с един единствен измекяр?! :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

MrGeek написа:
Pavel M написа: свежо :rofl:
Батка, каква е причината да караконджулстваш по това време? Или просто все още не намираш начин да се пребориш с комбинацията от русенска жега, тлъсти комари и седемчасов джетлаг? :D :rofl:

ми спряха ми тока на джакузито
само лап топа ми е на батерии

хитрец си ти,хитрец си андрешко
и гаден шпионин за добавка от мен :D
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от pumpy »

agent Ozo написа:Че що за работодател е това с един единствен измекяр?! :)
Това не го разбрах, но не е фатално ;) все едно няма как да има някакъв особен смисъл, даже и да е разбираемо....
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от agent Ozo »

Ако говорех само на теб, Пумпи, щях да използвам по-простички изрази. Като за децата. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от pumpy »

agent Ozo написа:Ако говорех само на теб, Пумпи, щях да използвам по-простички изрази. Като за децата. :)
трудно ще ти е от нивото на БНА да стигнеш нивото на дете, не се опитвай
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от agent Ozo »

Точно в БНА (6 г.) и после в БА (14 г.) се налагаше да общувам и обучавам всякакви хора, Пумпи. От пълни неграмотници до вишисти с по няколко дипломи и владеещи по няколко чужди езика. Правел съм го много успешно, явно, след като командваните от мен подразделения постигаха винаги добри и отлични резултати на изпити от всякакъв род и инстанции. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от the_coach »

Pavel M написа:
MrGeek написа:
Pavel M написа: свежо :rofl:
Батка, каква е причината да караконджулстваш по това време? Или просто все още не намираш начин да се пребориш с комбинацията от русенска жега, тлъсти комари и седемчасов джетлаг? :D :rofl:

ми спряха ми тока на джакузито
само лап топа ми е на батерии

хитрец си ти,хитрец си андрешко
и гаден шпионин за добавка от мен :D
Батка, една бавна и тромава кола те чака да си я караш с кеф по цял ден. Даже и ще ти плащат :lol:
Тъкмо ще те направим Ванкувърски баровец :lol:
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от pumpy »

agent Ozo написа:Пумпи, вари го печи го, няма как да работиш сам и да си конкурентноспособен на колегите си. И работодател с твоя начин на мислене по отношение на персонала си не остава за дълго време работодател. Ти си поредния пример за това.
Пък, иначе, ти си четкай самочувствието, че си центъра на Вселената колкото си искаш. Нямам проблеми с това. :)
Добро утро ози :)
Колкото и да ти е неприятно, в моя кабинет, аз съм центъра на вселената. Във фабриката за прозорци, където работиш центъра на вселената е собственика, който ти подписва заплатата на всеки две седмици. Да, ти можеш да си намериш друга работа, той може да си намери други работници, но в неговата фабрика определя той, а не ти. Това е факт, който няма как да изопачиш реално. може да си приказваш и лъжеш колкото си искаш, но фактите са си факти.
Публикувай отговор