Защо Канада е добро място за живеене

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от myhata II »

а аз вчера пих нов коктейл с името "мушмурок" в знамениятия ванкувърски бар "Кактус" ;) :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Pavel M »

аз в момента съм на няколко шота "шушуминга"
общо взето слаба ракия :D
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Marto »

roumensp написа:Крайно време ти е да се очовечиш ... навремето и аз жулех само водка и джин (бях “руски възпитаник”) и мислех, че коктейлите са “педалски”, ама с възрастта човек трябва да почне да мисли за здравето си. ;)
:rofl: :rofl: :rofl:
И аз така мислех, сега пия само бира и мохито, пък нека съм педал. Така се нафирках с мохита оня ден на летището във Вегас, на аванта разбира се :lol:
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Pavel M »

Marto написа:
roumensp написа:Крайно време ти е да се очовечиш ... навремето и аз жулех само водка и джин (бях “руски възпитаник”) и мислех, че коктейлите са “педалски”, ама с възрастта човек трябва да почне да мисли за здравето си. ;)
:rofl: :rofl: :rofl:
И аз така мислех, сега пия само бира и мохито, пък нека съм педал. Така се нафирках с мохита оня ден на летището във Вегас, на аванта разбира се :lol:

много здравословно,няма що.
мохитото причинява проблеми на панкреаса ,а бирата на простатата за разлика от антиоксиданта джибровка с шопска салата. :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Marto »

Ай глупости, само господа на твоята възраст отъждествяват пишкането през час с простатата.

Прясната мента има вълшебни лечебни свойства, особено за панкреаса. Ромът, защо мислиш пиратите едно време са го пиели като вода? Специално на този бар не им се свидеше, за разлика от лимонадата дето сервират в ол инклусивите в Мексико, заради което донякъде подцених ситуацията :$
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Павел »

myhata II написа:а аз вчера пих нов коктейл с името "мушмурок" в знамениятия ванкувърски бар "Кактус" ;) :lol:
Кактус не е бар, а ресторант-верига; във ВАН има няколко
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Павел »

Pavel M написа:
Marto написа:
roumensp написа:Крайно време ти е да се очовечиш ... навремето и аз жулех само водка и джин (бях “руски възпитаник”) и мислех, че коктейлите са “педалски”, ама с възрастта човек трябва да почне да мисли за здравето си. ;)
:rofl: :rofl: :rofl:
И аз така мислех, сега пия само бира и мохито, пък нека съм педал. Така се нафирках с мохита оня ден на летището във Вегас, на аванта разбира се :lol:

много здравословно,няма що.
мохитото причинява проблеми на панкреаса ,а бирата на простатата за разлика от антиоксиданта джибровка с шопска салата. :lol:
Нередовния секс води до проблеми с простатата
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от roumensp »

Павел написа:
myhata II написа:а аз вчера пих нов коктейл с името "мушмурок" в знамениятия ванкувърски бар "Кактус" ;) :lol:
Кактус не е бар, а ресторант-верига; във ВАН има няколко
Ти говориш за Кактус Клъб, докато Мухата явно е бил в някой гей-бар и явно не му се е отразило добре та сега все кактуси му се привиждат. :D
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Павел »

:rofl:
roumensp написа:
Павел написа:
myhata II написа:а аз вчера пих нов коктейл с името "мушмурок" в знамениятия ванкувърски бар "Кактус" ;) :lol:
Кактус не е бар, а ресторант-верига; във ВАН има няколко
Ти говориш за Кактус Клъб, докато Мухата явно е бил в някой гей-бар и явно не му се е отразило добре та сега все кактуси му се привиждат. :D

:rofl:
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Kpetrov »



Company to remove pro-Maxime Bernier billboards that criticize 'mass immigration'

Funny, but by complaining about the signs and having them pulled down, the leftists have made sure the message reached 1000 times the number of people who would have seen it. Thanks, comrades.



Още нещо интересно изкочи и от коментарите.

Check how all Canadian parties voted. Liberals and NDP voted in favour of bringing back 160 ISIS fighters back to Canada in the following motion:
Opposition Motion (ISIS fighters returning to Canada)
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от ivandaman »

My brief interaction with the CPC earlier today :D



...
PS.
А бе шъ отваряме ли тема за изборите, че гледам че ги дискутираме all over the place?
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от the_coach »

Ми давай :y:
Ще има изцепки :lol:
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от Kpetrov »

ivandaman написа:My brief interaction with the CPC earlier today :D



...
PS.
А бе шъ отваряме ли тема за изборите, че гледам че ги дискутираме all over the place?
Ще видим прогнозите, но аз лично не мисля да цепя вота на тези избори ако PPC нямат шанс.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от 7George »

Kpetrov написа:===
Ще видим прогнозите, но аз лично не мисля да цепя вота на тези избори ако PPC нямат шанс.
Изборите са мажоритарни, ако във вашия окръг съотношението либерали-консерватори е на кантар, то наистина гласовете за Макс елиминират съответния кандидат консерватор. В Албърта либералите нямат никакъв шанс, така че гласовете за PPC само ще изразят мнението на електората за безумната канадска политика.
Embrace your climate change!
Аватар
A.Yovchev
Мнения: 97
Регистриран на: Пет Юни 17, 2016 1:02 pm
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Re: Защо Канада е добро място за живеене

Мнение от A.Yovchev »

"Again today, we were named the very best city to live in, in the western hemisphere..." :-o

“За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което имат тук хората - да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.” (13.12.1881)
“Българин с българин не може да се разбере. Те все гръмогласят.”

Константин Иречек
Публикувай отговор