Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от Ivan1007 »

Значи, не знам защо са тия въпроси, ако няма възможност за отговор.
Аз не се оплаквах, докато не ми беше отправено предупреждение. Смятам го за безсмислено, защото считам, че се толерира и дори поощрява обиждането, изнасянето на лични данни, клевети и лъжи, включително и от модератор.
Затова след отправеното ми предупреждение използвах опцията за докладване и докладвах навярно десетина поста напълно аналогични на този за който бях предупреден, включително и писани от модератор.
Толерирането на проповядването на хомофобия, ксенофобия и престъпни идеологии като комунизЪма, включително на масов убиец като Сталин изглежда на никой вече не прави впечатление.
Разбира се изборът е ваш - харесва ви Сталин, комунизмът, ксенофобията, изнасянето на лични данни,, клевети и лъжи естеСтвено е да ме баннете.
Хайде много ви здраве!
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от ablood »

Ivan1007 написа: Хайде много ви здраве!
Забавно е какви щуротии може да изпише човек в стремежа си да вземе последната дума.

И ако има подобен опонент...
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от agent Ozo »

Банването, ако го има, ще бъде именно заради грубиянщина, обиди, клевети, лични нападки и откроени простотии, с които заливаш потребителите, имащи различно мнение от твоето. Ако имаше и съответната власт, би ги натирил от форума, че и от Канада дори, пращайки ги обратно в България, в Магадан и къде ли не. А може би директно в концлагер или газовата камера.

Чисто по комунистически, отказваш да разбереш, че идеи се борят с идеи, а не с насилие и забрани. А грубиянщината ти печели привърженици единствено сред тебеподобните. Нормалните потребители ги отвращава.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от optics »

Ivan1007 написа:Значи, не знам защо са тия въпроси, ако няма възможност за отговор.
Затова след отправеното ми предупреждение използвах опцията за докладване и докладвах навярно десетина поста напълно аналогични на този за който бях предупреден, включително и писани от модератор.
И продължи в същия дух, например цитирам: "пУтполковниика"
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от Ivan1007 »

optics написа:
Ivan1007 написа:Значи, не знам защо са тия въпроси, ако няма възможност за отговор.
Затова след отправеното ми предупреждение използвах опцията за докладване и докладвах навярно десетина поста напълно аналогични на този за който бях предупреден, включително и писани от модератор.
И продължи в същия дух, например цитирам: "пУтполковниика"
Искаш ли да пуснеш търсачка, колко пъти към мен е използван а квалификация "сондьор", обикновено придружена с "тъп"?
Аз съм толкова сондьор, колкото agent Ozo е пУтполковник.
Принципа "убий глупака" с мълчание не работи.
Глупаците нямат срам и не млъкват.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от ablood »

Ivan1007 написа:Принципа "убий глупака" с мълчание не работи.
Работи и още как!
Преди много години спрях да подхвърлям курабийки на Мухата, Батката и Озо.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от optics »

Принципът "По-умният спира пръв" винаги работи, тъй като винаги единият е по-умен.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от agent Ozo »

Ivan1007 написа: Искаш ли да пуснеш търсачка, колко пъти към мен е използван а квалификация "сондьор", обикновено придружена с "тъп"?
Ами аз я пуснах за себе си и търсачката даде 7 (седем) резултата, от които само 1 (един) път придружена от "тъп".

А ти искаш ли да пуснеш търсачка колко пъти си употребил квалификацията "фатмак" ? Аз ще ти кажа - цели 137 пъти, от които в съчетание с "тъп" - 12 пъти.

А ти искаш ли да пуснеш търсачка колко пъти си употребил само квалификацията - "тъп" - 54 пъти.

А ти искаш ли да пуснеш търсачка колко пъти си употребил квалификацията "вдлъбнат" - 24 пъти

А ти искаш ли да пуснеш търсачка колко пъти си употребил квалификацията "комунист" - 123 пъти

А ти искаш ли да пуснеш търсачка колко пъти си употребил квалификацията "пУтполковник" - 9 пъти

А ти искаш ли да пуснеш търсачка колко пъти си употребил квалификаците: "зелен, отвътре червен", "червенотиквеничковчета"? Или пък откроерни мръсотии и простотии като прословутото ти - "облиза си пръста, който току-що си извадил изотзад"

И всичко това, при положение, че сума ти постове са ти изтрити от модераторите. Иначе резултатите щяха да още по-впечатляващи.

И той тръгнал да се оплаква, че някой го бил обидил, като го е нарекъл сондьор. Ами, че ти сам си описа как седиш и гледаш през прозореца сондата, която била на 30 м. от теб. Къде е тук обидата?
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от agent Ozo »

ablood написа:
Ivan1007 написа:Принципа "убий глупака" с мълчание не работи.
Работи и още как!
Преди много години спрях да подхвърлям курабийки на Мухата, Батката и Озо.
Естествено, че не ми е присъщо да се заяждам с хора, които не се заяждат с мен.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от Ivan1007 »

optics написа:Принципът "По-умният спира пръв" винаги работи, тъй като винаги единият е по-умен.
Да, заради това форума е като пропаганден сайт на БКП/КПСС, с открита пропаганда на масови убийства и ксенофобия.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа:
Ivan1007 написа: Искаш ли да пуснеш търсачка, колко пъти към мен е използван а квалификация "сондьор", обикновено придружена с "тъп"?
Ами аз я пуснах за себе си и търсачката даде 7 (седем) резултата, от които само 1 (един) път придружена от "тъп".

А ти искаш ли да пуснеш търсачка колко пъти си употребил квалификацията "фатмак" ? Аз ще ти кажа - цели 137 пъти, от които в съчетание с "тъп" - 12 пъти.

А ти искаш ли да пуснеш търсачка колко пъти си употребил само квалификацията - "тъп" - 54 пъти.

А ти искаш ли да пуснеш търсачка колко пъти си употребил квалификацията "вдлъбнат" - 24 пъти

А ти искаш ли да пуснеш търсачка колко пъти си употребил квалификацията "комунист" - 123 пъти

А ти искаш ли да пуснеш търсачка колко пъти си употребил квалификацията "пУтполковник" - 9 пъти

А ти искаш ли да пуснеш търсачка колко пъти си употребил квалификаците: "зелен, отвътре червен", "червенотиквеничковчета"? Или пък откроерни мръсотии и простотии като прословутото ти - "облиза си пръста, който току-що си извадил изотзад"

И всичко това, при положение, че сума ти постове са ти изтрити от модераторите. Иначе резултатите щяха да още по-впечатляващи.

И той тръгнал да се оплаква, че някой го бил обидил, като го е нарекъл сондьор. Ами, че ти сам си описа как седиш и гледаш през прозореца сондата, която била на 30 м. от теб. Къде е тук обидата?
Аз не се обиждам от това, че поради неграмотност не можеш да разбереш разликата между сондьор и специалист по сондажна геофизика.
Можеш да продължаваш - не се оплаквам.
Ти защо се оплакваш тогава, от фатмак?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от agent Ozo »

Защото няма нито такава професия - "фатмак", нито такова звание, нито нищо.
Понятието е жаргонно и е измислено единствено с цел да бъде използвано като обида. Докато сондьор си е съществуваща професия.

Аз не се обиждам, примерно на "правач на чарчавета", защото макар и да е казано с насмешка и с цел да обиди, аз наистина правя рамки за прозорци. Как може това да е обидно за мен, след като е вярно.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от ablood »

Ivan1007 написа:Аз не се обиждам от това, че поради неграмотност не можеш да разбереш разликата между сондьор и специалист по сондажна геофизика.
Можеш да продължаваш - не се оплаквам.
Ти защо се оплакваш тогава, от фатмак?
Ама и ти като Бистра си го търсиш, а после ревеш, че си го намерил.

Не можеш да мирясаш без да имаш последната дума, а?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от agent Ozo »

Ivan1007 написа: Аз не се обиждам от това, че поради неграмотност не можеш да разбереш разликата между сондьор и специалист по сондажна геофизика.
И аз съм специалист по управление на тактически и оперативно тактически военни формирования, което ти поради неграмотност не можеш да разбереш. Но в момента работя като "правач на чарчавета" и това е самата истина, поради това няма как да е обидно за мен.

То ти може и по космически технологии да се бараш специалист, ама работиш с екипа си на сондата. И не би трябвало това да те обижда.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Двама от вас се обиждат и докладват взаимно - отговор

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа:
Ivan1007 написа: Аз не се обиждам от това, че поради неграмотност не можеш да разбереш разликата между сондьор и специалист по сондажна геофизика.
И аз съм специалист по управление на тактически и оперативно тактически военни формирования, което ти поради неграмотност не можеш да разбереш. Но в момента работя като "правач на чарчавета" и това е самата истина, поради това няма как да е обидно за мен.

То ти може и по космически технологии да се бараш специалист, ама работиш с екипа си на сондата. И не би трябвало това да те обижда.
Ми аз не се обиждам и никога не съм се обиждал- като не можеш да разбереш наричай ме сондьор.
Точно щото не мога да разбера що за специалист си те наричам фатмак. Ти защо се обиждаш и топиш? 8)
Наричам те и комунист, какъвто ти си бил.
Това според теб не е обида, а дори повод да се гордееш.
Истината не е обида.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Заключено