Защо Канада не е добро място за живеене?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от pumpy »

klisurov написа: Сега за 40 мин ще се сурна от Младост 4 до Люлин 2.
Ти няма, как то и аз. Ама тангара го минава всеки ден за 15 минути, ние с теб нищо не разбираме :lol:
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Kan_Tangra »

Аз никога не бих се заселил в Люлин at the first place, но ... хипотетично, ако ми се беше наложило,
щях да го правя за 20мин с метро.

Иначе хейтърите може и за 2 дена да са го правили навремето ... с каруци и камили.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Vedren »

Е как в Люлин? Нали идваш от Канада и спестява по 50 000 $ на година след като
завърши и не плати студентския заем който ти даде Канада да се образоваш и ти даде хляб в ръцете а сега плюеш по нея.

Ти би трябвало да си най малко на ул. Оборище до Докторската градина зад Библиотеката или в затворен комплекс до Камбаните където има къща бившия пезидент Плевнелиев.

Ама лошото е че не си там а в малка гарсионерка под наем до КАТ. :D
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от klisurov »

Vedren написа:Е как в Люлин? Нали идваш от Канада и спестява по 50 000 $ на година след като
завърши и не плати студентския заем който ти даде Канада да се образоваш и ти даде хляб в ръцете а сега плюеш по нея.

Ти би трябвало да си най малко на ул. Оборище до Докторската градина зад Библиотеката или в затворен комплекс до Камбаните където има къща бившия пезидент Плевнелиев.

Ама лошото е че не си там а в малка гарсионерка под наем до КАТ. :D
Какво точно се опитваш да докажеш?!?
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

Vedren написа:Ама лошото е че не си там а в малка гарсионерка под наем до КАТ. :D
Не е гарсониерка, не е под наем и не е една, доколкото знам ... Четете малко, преди да пишете.
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Vedren »

Вие му бяхте на гости и видяхте с очите си нотариалните актове може би?
Значи може на Хълбой офиса в мола да е дупка два на два метра с мизерна гледка, другия офис да е на китайска плаца ама не може Танграта да е в гарсионера под наем.
Много интересно. :D Ми четете малко преди да пишете.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от agent Ozo »

Нормално за Хълски. :)
Хълката винаги напасва някакви измислици, представени като факти, към предварително оформена в главата му теза. Защото реалните факти са в противоречие с тази негова теза.
И когато човек е наясно с реалното положение на нещата, той или просто не разбира какви ги говори Хълката, или веднага му става ясно, че Хълката е лъжец и манипулатор. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от agent Ozo »

Vedren написа: Значи може на Хълбой офиса в мола да е дупка два на два метра с мизерна гледка, другия офис да е на китайска плаца
Ами това показват снимките бе, Хълка. Не става дума изобщо за някакви други възможности.
Докато за апртамента ти нищо не можем да кажем. Само за гледката от него към резиденцията на ПМ можем. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

Vedren написа:Вие му бяхте на гости и видяхте с очите си нотариалните актове може би?
Значи може на Хълбой офиса в мола да е дупка два на два метра с мизерна гледка, другия офис да е на китайска плаца ама не може Танграта да е в гарсионера под наем.
Много интересно. :D Ми четете малко преди да пишете.
Ми аз не съм казал нищо за твоя офис. Не вярвам и той да лъже. А може би просто съм доверчив, не знам. ;)
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Vedren »

Заповядайте и вижте.
Аз в мол в Канада помещение 2 метра на 2 метра не съм виждал. Танграта не знам къде ги е виждал такива помещения. Нито района, нито плацата е Китайска нито има един китайски бизнес.
Танграта не е идвал в нито един от офисите които са на 200 км от Монтреал ама знае.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от miteto »

Vedren написа:Заповядайте и вижте.
Отстъпка за съфорумци плащащи кеш вместо кредитна карта, ще има ли :rofl:
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от agent Ozo »

Aми дай снимки и размерите на офисите си да опровергаеш лъжата бе, Хълка.
Кой ти каза, че твоте лъжи за опонента ще докажат неговите евентуални лъжи за теб.

Това правило - омацай с кал опонента си и хората ще се отвърнат от него, дори и истината да им говор, работи само за политици. Въобще за тези които зависят от избора на даден кръг хора. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Vedren »

Митето написа:
Отстъпка за съфорумци плащащи кеш вместо кредитна карта, ще има ли


Най голямите отстъпки за кеш. :)
Кредитна карта не искам да видя, да чуя и не приемам такава.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pyrelight »

agent Ozo написа:Aми дай снимки и размерите на офисите си да опровергаеш лъжата бе, Хълка.
Кой ти каза, че твоте лъжи за опонента ще докажат неговите евентуални лъжи за теб.

Това правило - омацай с кал опонента си и хората ще се отвърнат от него, дори и истината да им говор, работи само за политици. Въобще за тези които зависят от избора на даден кръг хора. :)
Знаем, знаем, ти го прилагаш с пълна сила!
Само, че печелиш ли нещо от това? Ми, не и не ти пречи, типично за всеки прост човек. :D
Важното е, че и на опонентите ти не им пречи и всеки си е щастлив по своему в собствената си равнина, до която ти нямаш, за щастие достъп за да и даваш наклон. ;) :)
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от pumpy »

Kan_Tangra написа:Аз никога не бих се заселил в Люлин at the first place, но ... хипотетично, ако ми се беше наложило,
щях да го правя за 20мин с метро.

Иначе хейтърите може и за 2 дена да са го правили навремето ... с каруци и камили.
Хе, хе, ние сме хейтъри. Не бе майна, ние сме израстнали там, когато Патриарха беше двупосочна улица и си карахме колелата по средата или по-точно където си искахме, защото нямаше коли. Или пък Витошка имаше павета и трамвай по средата. Все едно, дай да се разберем за кола ли говорим или за метро и тогава пак-давай минути, че иначе си малко несериозен. А после ние сме хейтъри. А гроздето да е кисело или ще се срещаме по тротоарите да ям бой ?
Публикувай отговор