Канадски простотии

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10109
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Канадски простотии

Мнение от Pavel M »

kiro написа:Аз съм единственият хомосексуален, всички се знаем. И не се казва хомосексуал-ист, както не се казва и хетеросексуал-ист :D
прощавай за невежеството.тия понятия не са ми силната страна.
значи нямаш шанс да забиеш гадже в офиса
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Канадски простотии

Мнение от kiro »

Pavel M написа:
kiro написа:Аз съм единственият хомосексуален, всички се знаем. И не се казва хомосексуал-ист, както не се казва и хетеросексуал-ист :D
прощавай за невежеството.тия понятия не са ми силната страна.
значи нямаш шанс да забиеш гадже в офиса
Няма шанс, но това няма връзка с мултикултурализма. Аз съм семеен от доста години и мъжа ми пише тук.
Bulgayrian
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Канадски простотии

Мнение от agent Ozo »

Киро, не разбрах само дали американецът обича всички квебекари, съответно италианката всички сикхи, а шведът всички филипинци и т.н. И дали нямат проблеми с нито един техен обичай, привички, начин на хранене и тям подобни.
Италиянката очарована ли е от това, че синът ѝ ще се казва непременно Сингх и ще носи тюрбан, а дъщерята ще се казва Каур и ще си покрива главата?
Или пък може би сикхът ще се гордее сред своя етнос, че децата му ще се носят и ще де се държат по европейски. Без всякакви такива джаджи по главите.
Имаш ли представа за тези неща? Май не.

То и робовладелците са спали с робините си и дори са им правели деца, ама това не означава, че са обичали всички негри, които са притежавали и въобще черната раса като цяло.
А "местоси" т.е. мелези от американци, испанци, англичани и какви ли не още дори в самите Филипини колкото искаш. Колониалистите винаги са смятали за свое право да е*ат местното население.
То и аз съм спал с циганка (с безумно красиви зелени очи), ама туй не означава, че всичката циганория ми е на сърце. :)

Ама ще речеш - тук става дума за официален брак. Същото е братко. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Канадски простотии

Мнение от the_coach »

agent Ozo написа: То и аз съм спал с циганка (с безумно красиви зелени очи), ама туй не означава, че всичката циганория ми е на сърце. :)
:D
За втори път те хващам че си либерален, че на всичко отгоре и палав :D
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Канадски простотии

Мнение от agent Ozo »

Не съм бе, Файтъре. Туй беше другото ми "Аз" и то в лудите му години. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10109
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Канадски простотии

Мнение от Pavel M »

kiro написа:
Pavel M написа:
kiro написа:Аз съм единственият хомосексуален, всички се знаем. И не се казва хомосексуал-ист, както не се казва и хетеросексуал-ист :D
прощавай за невежеството.тия понятия не са ми силната страна.
значи нямаш шанс да забиеш гадже в офиса
Няма шанс, но това няма връзка с мултикултурализма. Аз съм семеен от доста години и мъжа ми пише тук.

а не знам ,че ко ше е тоя
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Канадски простотии

Мнение от myhata II »

kiro написа:
Pavel M написа:
kiro написа:Аз съм единственият хомосексуален, всички се знаем. И не се казва хомосексуал-ист, както не се казва и хетеросексуал-ист :D
прощавай за невежеството.тия понятия не са ми силната страна.
значи нямаш шанс да забиеш гадже в офиса
Няма шанс, но това няма връзка с мултикултурализма. Аз съм семеен от доста години и мъжа ми пише тук.
Киро, нали знаеш целият форум какво си мислят за теб и за мъжът ти, ама си траят лицемерно, защото ги е шубе ти и мъжо ти да не изпищите на умряло за вашите хомосексуални права

Тоя фалшив начин на живот, носи ли ти удволетворение по някакъв начин?

бас хващам че и в офиса който работиш, атмосферата е същата
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
NightMartini
Мнения: 368
Регистриран на: Сря Юли 06, 2011 7:46 am

Re: Канадски простотии

Мнение от NightMartini »

Киро искам мнението ти по една тема.
Първо имам уважение към теб, защото винаги си покзвал, че си възпитан човек.
Преди да си задам въпроса, днес в метрото. Един пич влезе. Обикновено пътувам 40 мин с метрото.
През тези 40 минути той - първо направи гимнастика, после закуски, след това си изми зъбите, после се избръсна и накрая за капак си изряза ноктите.
Та моят въпрос.
Преди това искам да кажа, че познавам и съм играл с Мариус Куркински и го намирам за прекрасен човек.
Миналата седмица в продължение на 3 дни в България, Жеравна имаше фестивал на народната носия. История, традиция, култура и никакви технологии.
Миналата седмица тук в продължение на 10 дни имаше парад на разнообразието. Какво мислиш за екзалтираните тинейджъри, за малките деца в първите редици и майки с колички. Какво ги кара да се чувстват радостни и щастливи, да развяват знамето на дъгата и т.н.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Канадски простотии

Мнение от optics »

Хехе, това беше добро.

Понеже питаш Киро, той нека да каже, но и други може да ни хрумнат разни неща. Например тоя от влака. Той тинейджър ли беше? Спомних си че като тинейджър съм правил аналогични неща. Един възрастен човек ми направи забележка, а аз искрено се учудих "еее, какво па толко". Сега като си спомня - жива простотия си беше това дето го правех.
Тийнейджърите както знаете имат излишък от енергия и неистово желание да се открояват, да направят нещо впечатляващо.
От тая гледна точка трябва да се обясняват и изявите на тийнейджъри по целия свят.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Канадски простотии

Мнение от ivandaman »

Не е точно Канацка, но си е простотия ...



Източника със снимката

Оригиналният източник
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Канадски простотии

Мнение от kiro »

NightMartini написа:Киро искам мнението ти по една тема.
Първо имам уважение към теб, защото винаги си покзвал, че си възпитан човек.
Преди да си задам въпроса, днес в метрото. Един пич влезе. Обикновено пътувам 40 мин с метрото.
През тези 40 минути той - първо направи гимнастика, после закуски, след това си изми зъбите, после се избръсна и накрая за капак си изряза ноктите.
Та моят въпрос.
Преди това искам да кажа, че познавам и съм играл с Мариус Куркински и го намирам за прекрасен човек.
Миналата седмица в продължение на 3 дни в България, Жеравна имаше фестивал на народната носия. История, традиция, култура и никакви технологии.
Миналата седмица тук в продължение на 10 дни имаше парад на разнообразието. Какво мислиш за екзалтираните тинейджъри, за малките деца в първите редици и майки с колички. Какво ги кара да се чувстват радостни и щастливи, да развяват знамето на дъгата и т.н.
Не знам честно какво ме питаш. Ако някой откачен си реже ноктите в метрото някъде по света, това трябва ли аз точно да ти го обяснявам защо не е наред? Каква е точно връзката с темата? По въпроса за Жеравна и Монреал прайд. Никога не съм ходил и на двете, защото това са безсмислени масовки, но познавам хора, които са били и на двете събития тази година. Август е все пак, всеки уважащ себе си гей е на остров Миконос в момента, believe me .:)

PS Пишете по темата
Последно промяна от kiro на Вто Авг 21, 2018 2:07 am, променено общо 1 път.
Bulgayrian
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Канадски простотии

Мнение от kiro »

agent Ozo написа:Киро, не разбрах само дали американецът обича всички квебекари, съответно италианката всички сикхи, а шведът всички филипинци и т.н. И дали нямат проблеми с нито един техен обичай, привички, начин на хранене и тям подобни.
Не знам. Това са интелигентни хора, без предрасъдъци и най-вероятно нямат проблем с нито едно от тези неща. Споделих нещо, което съм видял и мисля, че е от значение
Bulgayrian
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Канадски простотии

Мнение от agent Ozo »

kiro написа:
agent Ozo написа:Киро, не разбрах само дали американецът обича всички квебекари, съответно италианката всички сикхи, а шведът всички филипинци и т.н. И дали нямат проблеми с нито един техен обичай, привички, начин на хранене и тям подобни.
Не знам. Това са интелигентни хора, без предрасъдъци и най-вероятно нямат проблем с нито едно от тези неща. Споделих нещо, което съм видял и мисля, че е от значение
Аз пък ти казвам, че си видял нещо отстрани, погледът ти е повърхностен и затова е без значение.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Канадски простотии

Мнение от Kan_Tangra »

Всичко е според зора.
Ако човек е отчаян, и няма много избор, ще се натиска в мултикулти офиса, и пушек ще се вдига.
Нали в началото на месеца трябва да се плаща мортижа/наема!
И много ще е усмихнат и лицемерно приветлив. Че как се търси нова работа.

Същото е и с брака.
Като си отчаян и от немай къде няма за тебе сродна изгора, ще се венчаеш и за жълти и за кафеви, черни, че даже и за глбтфхцсшшшшшшшшш.
Ако не ти е ок да правиш компромиси, ще си търсиш нещо традиционно.

Същото е и с приятелството.
Ако си нямаш никой, може да се сдружиш с хора с напълно различни традиции и обичаи. Но не заради "богатството" на културата им (тя твоята ще е *баси бедната, ако наистина го вярваш), а по-скоро щото няма друг кой да ти прави компания. А северноамериканската самота е пословична.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Канадски простотии

Мнение от myhata II »

kiro написа:
agent Ozo написа:Киро, не разбрах само дали американецът обича всички квебекари, съответно италианката всички сикхи, а шведът всички филипинци и т.н. И дали нямат проблеми с нито един техен обичай, привички, начин на хранене и тям подобни.
Не знам. Това са интелигентни хора, без предрасъдъци и най-вероятно нямат проблем с нито едно от тези неща. Споделих нещо, което съм видял и мисля, че е от значение

това че някой, някъде си работи в офис, не го прави интелигентен, а че той има проблем с тези неща си има, просто заради паричките от този офис е станал един голям лицемер !

греша ли ? ;) :lol:

пример 2

преди години работих нае дно място, филипинка, гъркиня, иранец, канадец и гей индиец, всички плюеха гея колко бил долен че ги тропал на шефа индиец ! :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Заключено