Дата и час: Вто Май 21, 2019 11:18 am

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3164 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 207, 208, 209, 210, 211  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Покани за ВИЗИ
МнениеПубликувано на: Чет Окт 26, 2017 5:01 am 

Ние получихме пак дежурния отговор - досието ви се обработва и т.н. Да, по принцип, ако се наложи да си плащаме пак медицинските, е редно тези пари да ни бъдат възстановени - не са разходи по наша вина. Дано да не се стига до там!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 26, 2017 5:22 am 

Благодаря за отговора!Дано наистина да не правим нови медицински. Знам, че могат служебно да ни дадат още 6 месеца валидност на старите, но дано поне до края на годината имаме "decision prise".

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 30, 2017 10:22 am 

Днес получихме най-сетне заветното писмо с поканите за визи! :party: :^:
Вие сте следващите! :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 30, 2017 10:27 am 

Поздравления! От тук нататък - нека да е само по вода! Ние все още си чакаме CSQ след като вече минаха 2 месеца откак изпратихме изисканите по списъка документи!....из международните форуми няма ни един сертификат все още издаден.....а тешърва след това ни чака и нас Федералната процедура......

26/05/17 TEF = C1,C1,C1,C2

01/08/17 Liste des documents recue
11/09/17 Documents envoyes
14/09/17 Reception de documents - Mr.Mathieu
20/09/17 AR Documents demandes

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 30, 2017 10:42 am 

Dologni написа:
Днес получихме най-сетне заветното писмо с поканите за визи! :party: :^:
Вие сте следващите! :)

Здравей,

честито !!!!!! . Днес и ние получихме писмо , обаче ние получихме искане за допълнителни документи.....

..... Искат ни доказателство за това , че не сме живяли извън страната повече от 6м. Някой знае ли какъв документ трябва да се представи.

Поздрави

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 30, 2017 5:26 pm 

Dologni, честито! Най- после ;) ! Много успех оттук нататък!

NickyM,много странно искане. Бях срещнала в чуждите форуми, че са искали копие на всички страници от задграничния паспорт, за да видят евентуални печати.
Според мен може да свърши работа и разпечатка от НАП за осигуровките ( тази, която пращахме към Квебек), за да ги имаш, означава че си бил в България.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 31, 2017 5:23 am 

verano написа:
Dologni, честито! Най- после ;) ! Много успех оттук нататък!

NickyM,много странно искане. Бях срещнала в чуждите форуми, че са искали копие на всички страници от задграничния паспорт, за да видят евентуални печати.
Според мен може да свърши работа и разпечатка от НАП за осигуровките ( тази, която пращахме към Квебек), за да ги имаш, означава че си бил в България.

Здравей,
и аз си помислих за този вариант , но не ми с дават пак една торба пари за превод.
Искат ми актуализация на ИММ 5669, доказателство за общо съжителство ( тук ще мина с удостоверения за настоящ адрес) и въпросното " изяснение " за престой за повече от 6м. извън България????!! Ако не измисля нищо , смятам да направя декларация от мое име и името на жена ми. Иначе аз може да съм бил в страна от Европейския съюзи да съм излязъл с лична карта .

Ако има свежи идеи да помага...

Поздрави

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 31, 2017 7:27 am 

Благодаря много! И на вас само попътен вятър и много скорошни радостни вести!
NickyM, и аз не бях чувал за такова изискване... По принцип, би трябвало в преводаческата агенция, в която сте си превеждали справката от НАП, да ти вземат доста по-малко пари за услугата, тъй като ще използват вече преведената част (то на практика ще е изчитане + частичен превод, а не превод на целия документ).
Също, може би в МВР могат да ти издадат някакво удостоверение... те би трябвало да разполагат с тази информация.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 23, 2017 4:29 pm 

Здравейте. Имаме покани за виза. Към самата покана има линк за снимките, който ми отваря страница с размера на снимките (50мм - 70мм) , но знам че размера за виза трябва да бъде 35мм на 45мм.Как мислите, дали има нови изисквания или са допуснали грешка в поканата?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 23, 2017 7:08 pm 
Аватар

Nikolov83 написа:
Здравейте. Имаме покани за виза. Към самата покана има линк за снимките, който ми отваря страница с размера на снимките (50мм - 70мм) , но знам че размера за виза трябва да бъде 35мм на 45мм.Как мислите, дали има нови изисквания или са допуснали грешка в поканата?

Защо не пуснеш въпросният линк?

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 24, 2017 12:50 am 

Koko написа:
Nikolov83 написа:

Защо не пуснеш въпросният линк?

3. Deux (2) photos de vous-même et de chaque membre de la famille qui vous accompagnent, lesquelles respectent les directives énoncées à l’adresse suivante : http://www.cic.gc.ca/francais/informati ... 45FB-f.pdf

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 24, 2017 6:40 am 
Аватар

Nikolov83 написа:
Ако твоите знания относно размера на снимките са от преди 04.01.2016 г., това означава, че са стари и невалидни. Защото в цитирания документ е изписана въпросната дата на издаване, а това ще рече и на валидността на изискванията посочени в съдържанието му.

A и да не говорим, че изискванията за размерите на снимка за канадски паспорт са си същите т.е. 35мм/45мм, но тук става дума за снимките за досието ви за виза.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 24, 2017 6:47 am 

agent Ozo написа:
Nikolov83 написа:
Ако твоите знания относно размера на снимките са от преди 04.01.2016 г., това означава, че са стари и невалидни. Защото в цитирания документ е изписана въпросната дата на издаване, а това ще рече и на валидността на изискванията посочени в съдържанието му.

A и да не говорим, че изискванията за размерите на снимка за канадски паспорт са си същите т.е. 35мм/45мм, но тук става дума за снимките за досието ви за виза.

Благодаря ти.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 24, 2017 8:05 am 

Здравейте!

Поздравления за поканите и дано има раздвижване!
:) :) :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 28, 2017 4:52 am 

Здравейте!

Днес изпратихме паспортите в Букурещ!

Пожелавам успех на всички в това начинание!

P.S.
Препоръчвам
фото "ADKO 10", ул." 8 Декември" 25,
Студентски град,
София

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3164 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 207, 208, 209, 210, 211  Следваща

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]