Апел към администраторите

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Апел към администраторите

Мнение от analgin »

Не искам да съм досаден, но явно форума е оставен на самотек без никаква защита и в него не е проблем да се проникне дори и от хора а 0-ва компютърна грамотност като IFF.
Моля, предпиемете необходимите мерки за да защитите личните данни на всички членове, а също така безценната информация която е необходима на всички които сега правят първи стъпки към мечтаната Канада.

Изображение
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Апел към администраторите

Мнение от optics »

analgin написа:Не искам да съм досаден, но явно форума е оставен на самотек без никаква защита и в него не е проблем да се проникне дори и от хора а 0-ва компютърна грамотност като IFF.
Моля, предпиемете необходимите мерки за да защитите личните данни на всички членове, а също така безценната информация която е необходима на всички които сега правят първи стъпки към мечтаната Канада.

Изображение
Преди да пишеш е трябвало да кликнеш "learn more".
Второ, имаш ли представа какво се нарича "лични данни"?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Апел към администраторите

Мнение от analgin »

Имам предства, спомням си и преди години когато тук вилнееха разни сенки при предишната администрация на сайта. Стоян благодарение на този сайт го поканиха там където е сега.
Ако искаш мога да те повиша в администратор за да се убедиш, но редно е да се погрижите малко за сигурността преди да е станало късно. Има хора които са заложили основните си мейли не е необходимо те да бъдат спамвани допълнително,
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Апел към администраторите

Мнение от optics »

Няма нужда да ме повишаваш. Прати ми емайл.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Апел към администраторите

Мнение от MrGeek »

analgin написа:Имам предства, спомням си и преди години когато тук вилнееха разни сенки при предишната администрация на сайта. Стоян благодарение на този сайт го поканиха там където е сега.
Ако искаш мога да те повиша в администратор за да се убедиш, но редно е да се погрижите малко за сигурността преди да е станало късно. Има хора които са заложили основните си мейли не е необходимо те да бъдат спамвани допълнително,
Аналгине, нещо май наистина не си си пил аналгина тази сутрин. Кой и кога те е спамвал и защо реши, че идва от тук?
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
KamPomme
Мнения: 154
Регистриран на: Съб Ное 28, 2015 5:31 pm
Местоположение: Монреал

Re: Апел към администраторите

Мнение от KamPomme »

А говорейки за лични данни може би никак не е уместно или направо ужастно идиотско да се споменава това:
analgin написа:Стоян благодарение на този сайт го поканиха там където е сега.
Не е нужно да прекараме 5 години по коридорите на ВУЗ-а за да разберем, че сметките се плащат с пари!
Публикувай отговор