Потребителя не съществува.

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Потребителя не съществува.

Мнение от analgin »

Не съм в час, доста време не бях влизал тук .... вчера раших да погледна и не намирам моята любимка с потребителско име "Bistra". Търсачката ми казва, че "Потребителя не съществува" може ли някой да ме осветли какво се е случило.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Потребителя не съществува.

Мнение от roumensp »

Когато нечий профил бива деактивиран (по собствено желание или не съвсем), той повече не може да бъде намерен с търсене в Потребители, но ако направиш търсене на постове по име на автор всичките му стари постове ще излезнат.
Аз лично познавам човек, който си деактивира профила по собствено желание, може би и при нея това е случая.
BTW, все още може да я срещнеш отвреме навреме, но сега предпочита да се представя за мъж. :D
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Потребителя не съществува.

Мнение от Koko »

roumensp написа:Когато нечий профил бива деактивиран (по собствено желание или не съвсем), той повече не може да бъде намерен с търсене в Потребители, но ако направиш търсене на постове по име на автор всичките му стари постове ще излезнат.
Аз лично познавам човек, който си деактивира профила по собствено желание, може би и при нея това е случая.
BTW, все още може да я срещнеш отвреме навреме, но сега предпочита да се представя за мъж. :D
Търсенето върна 8740 резултата :tmi: :tmi: :tmi:
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Потребителя не съществува.

Мнение от analgin »

Merci Beaucoup!
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Потребителя не съществува.

Мнение от IFF »

analgin написа:Не съм в час, доста време не бях влизал тук .... вчера раших да погледна и не намирам моята любимка с потребителско име "Bistra". Търсачката ми казва, че "Потребителя не съществува" може ли някой да ме осветли какво се е случило.
Само с компутрана грамотност не става, и акъл се иска Хининчо
Публикувай отговор