кои теми не се коментират

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
J&V
Мнения: 140
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2011 3:23 pm
Местоположение: Québec City

кои теми не се коментират

Мнение от J&V »

Забелязвам, че в този форум има потребители, които се ползват с привилвегията да публикуват теми, които не могат да бъдат коментирани като например темата ''ИНДИАНСКА ЦЕРЕМОНИЯ за ИЗЧИСТВАНЕ на ЕНЕРГИЯТА с индианка от ......." , "Как да се лекуваме сами -Рейки-Медитации-Регресии-Мантри", "Връзка с нашето ПОДСЪЗНАНИЕ и нашите КОРЕНИ - 15 Май 2016". Аз също търся как бързо да си купя хеликоптер и искам да се възползвам от вашите услуги за реклама без негативни коментари.
DCS-Виена-23.05.2011г.
Акюзе-17.01.2012г.
Писмо изч. на интервю-15.06.2012г
CSQ-10.04.2013
Док.до Н.Скотия-07.05.2013г.
Баркодове-11.07.2013г.
Покана за медицински-04.09.2013г.
Визи - 02.10.2013г.

"Les courageux avancent, les peureux reculent!"
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: кои теми не се коментират

Мнение от optics »

Първо - Защо бяхте пуснали темата в "предстоящи събития" като по същество очевидно не е за там а за тук (дето я прместих).
Второ - Въпросните обяви от дружество Зорница не могат да се коментират защото са в раздел "Бизнес обяви". Вие ако имате такава, може да я пуснете в същия раздел и никой няма да ви я коментира. Смятаме че това е едно много добро разделение на обявите. Лични обяви (продавам диванче и т.н.) могат да се коментират.

Друг е въпроса, че обявите на въпросното дружество (според мен) са пълни глупости и не може "Българо-канадско" дружество да е толкова силно ангажирано с един конкретен вид бизнес - а именно рекламиране на псевдо-доктори, шамани и подобни щуротии, тъй като очевидно това не отразява интересите на българската общност.
Ако искате да ги коментирате - пускайте отделни теми (както аз съм го правил).

Та така - ето ви пример как си спазваме правилата които сме установили, дори понякога да ни се иска да ги нарушим.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор