Ферми около Монреал

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
edelwais
Мнения: 968
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 2:31 pm
Местоположение: Edinburgh, Scotland

Мнение от edelwais »

yahoo,
ако само за мен ще го правиш упражнението с GPS-а - не си давай зор :lol: то и смисъла на моя постинг беше: ферми, че има - има, винаги може да се намери нещо (дори и само с английски), ама също и че беше приятно да се пошматкаш из тия вилаети (не съм предполагал, че толкова близо до Монтреал има местенца от този тип).
Пътувахме много, но изобщо ... едва ли.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

anito написа:Iro, ami ti kolko kila si nabra? I za kolko minuti? Ia vij, horata sa hodili i sa namerili (makar i druga ferma - koito tarsi, namira, wikat horata).
Ти ако мислиш 4е сама съм ги брала. С мъжа напълнихме един кашон за 30 мин и после една седмица почивахме от мускулна треска. Преди ме беше срам да кажа щото и така и така ме усвиркаха 4е съм мудна и хляба с бране на домати немога да си изкарам :),а аз толкова разчитах на това.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Ние днес купихме в една ферма в съседното село един препълнен кашон с италиански домати (дамски пръстчета ли им викаха на този сорт?) за 5 дол. Не сме ги брали, а ги купихме просто край пътя. Това ми е любимия сорт за ядене, нищо че те го изпозват само за сосове. Имаше и от големите (тип български),но те са по-неиздържливи.
Чичкото ни каза, че са вече на привършване, защото сезонът вече минал.
Аз търсех чушки, но нямаше никъде... :(
Заключено